Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.998
Cevap
51
Favori
256.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 708
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 421
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 187
  • Favoriye Eklediklerim 51
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AccUssEdGR (421 mesaj) The Time Lord (321 mesaj) Goril1 (171 mesaj) Fabrice (140 mesaj) Johnny Silverhand (114 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3143 mesaj) Mobil (424 mesaj) Tablet (348 mesaj) Mini (119 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Path Of Exile >> PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)
Giriş
    1 Mesaj

hocam merhabalar oyuna yeni başladım ve az çok hoşuma gitti sevmeye başladım inceden fakat kafama takılan bişey var şuan için youtubede ki izlediğim videolarda delırıum diye bir yer var ama ben oynamaya başladığımdan beri öyle bi geçiş kapısı göremedim acaba bu yeni lig de yok mu? başlayalı 1 hafta oldu bunun cevabını verebilirseniz çok sevinirim teşekkürler

• Yarbay
    10432 Mesaj

Merhaba, hoş geldiniz. O eski ligin içeriğiydi. Delirium geçiş kapısı dediğiniz kapıyı, yani haritalara Delirium modu eklemeyi Zana modu olarak parayla ya da şans eseri denk gelerek sağlayabiliyoruz.

|
    |
    judas11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16956 Mesaj

p2w olmasaydı oynamak isterdim.Lanet olası bir oyun free ise ondan kaçacaksın.Anca mobile de 1-2 tane vardır sabrı zorlamayan bu tür için.

• Binbaşı
    1661 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Oynaması bedava olan oyunlar içinde Path Of Exile tartışmasız en az pay2win içeriğe sahip oyundur. Oyunda diğer oyunculara karşı seni güçlü/hızlı kılacak bir öğe yok. Sıfır yerine en az dememin sebebi özel banka sayfalarıdır. Ekstra banka sayfaları olmadan da oynanır, ama yüksek seviyelerde güzel bir eklenti haline geliyor. Banka sayfaları hariç satılanlar görüntü ve efektlerden ibaret zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 17 Ekim 2020; 19:20:37 >
    |
    |
    -MoDeStUs- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    632 Mesaj

Oyun p2w falan değil. Oyuna hiç para harcamamış bir sürü insan var. Almak istersen depo ıvır zıvır alabilirsin. Ama bu senin oyununu kolaylaştırsa da diğer oyuncuların önüne geçiren bir şey değil. Ya p2w ne demek anlamını bilmiyorsun ya da 3. ağızdan bir şey duyup gelip buraya yazdın. Bu kafayla oyun oynuyorsan zaten kaç hiç başlama.

|
    |
    -MoDeStUs- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3265 Mesaj

Tek bir kuruş harcamadım oyuna geçen sezon 2 haftada full build 2m dps flicker strike kastım, oyunda satın alabileceğin tek şey stashler onları da almana illa gerek yok benim gibi 7-8 krakter açıp depo olarak kullanabilirsin

@-MoDeStUs-

|
    |
  • Yarbay
    7389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

p2w olmasaydı oynamak isterdim.Lanet olası bir oyun free ise ondan kaçacaksın.Anca mobile de 1-2 tane vardır sabrı zorlamayan bu tür için.

p2w le alakası yok hocam oyunun :D kim söylediyse yanlış yönlendirmiş sizi.

|
    |
  • Yarbay
    4032 Mesaj

250 sayfa olmuş DH guildi var mı beyler katılalım.  

|
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Sonraki lig ne zaman başlıyor hacılar ?

• Yüzbaşı
    636 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sansarius

Sonraki lig ne zaman başlıyor hacılar ?

Her lig ortalama 3 ay sürüyor, heist 18 Eylül de açıldı 1 ayı daha var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeyyeHan -- 16 Kasım 2020; 18:8:8 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    636 Mesaj

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2996106

Bugün türkiye saatiyle 23:00 'de 3 hafta sürecek event başlıyor. Bu event sırasıyla Mayhem, Endless Delve ve Flashback'ten oluşmakta. Hepsi 1'er hafta sürecek, ayrıntılı bilgi ve ödüller yukarıdaki linkte yer almaktadır.

• Yarbay
    10432 Mesaj

Eyvallah. Kayıtların başlamasına yarım saat kaldı.

|
    |
    SeyyeHan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9265 Mesaj
    Son guncelleme geldi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9265 Mesaj

Arkadaşlar guild bulamıyorum günlerdir biri beni guilde alabilir mi rica etsem? Oyun içi nickim ve steam nickim piyerbezuhov.

|
    |
  • Yarbay
    6860 Mesaj
    Beyler yeni sezon başlayacak konu ölmüş neredesiniz yahu

|
    |
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj

Konu 2 lig öncesinde kalmış pehhh eski oyunculardan kimse kalmamış demekki

|
    |
  • Yarbay
    2592 Mesaj
    Arkadaşlar harbinger liginden bu yana düzenli oynamaya çalışıyoruz . Türk guildi varsa nickim MakaveLiVII
    Yardımlaşma vs olur en azından bilmediğimiz şeyleri öğreniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerx1234 -- 22 Nisan 2021; 3:55:11 >
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    1299 Mesaj
    Lig inanılmaz çöp. Üstüne birde harvest gibi bir nimetin içinden geçince ne oynanacak yanı var ne çekilecek tarafı. 1 hafta zar zor dayanabildim.

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.