Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.041
Cevap
47
Favori
280.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam ben bu oyunu tam 1 yıldır oynuyorum çıkan tüm sezonları 1,5-2 ay kesintisiz oynadım. Oyun ilk başlarda çok karman çorman geliyor haklısın. Hatta ilk açtığım karakteri 3-4 kere resetleyip farklı buildler denedim yenisini kasmadan en az 1000-1500 kerede ölmüşümdür. ( o zamanlar raconu bilmiyorduk 1 karakterle 70 yapmam 3-4 günümü alıyordu eziyet gibiydi. Şimdi 3-4 saatte 80 oluyorum ama gene sevmiyorum ) ilk 2 sezon ortalıkta mal gibi gezdim end game in ne olduğunu bile bilmiyordum bölüm sonu canavarları benim için hayal gibi bişeydi uber elder shaper falan.

Aradan tam 1 sene geçti suan o karman çorman passive tree nin nerdeyse %80-85 ine hakimim son 2 sezondur insanlara boss killer hizmeti satıyorum hemde ligin 2. 3. gününde başlıyorum satmaya. Her sezon kafadan 2-3 mirror param var craft işine bile girmiyorum amalelik gibi geliyor bana.

İşin en güzel tarafı hiç bi destek rehber olmadan kendi buildlerimi yapıyorum geliştiriyorum onlarla end game farm atabiliyorum oyundaki en büyük keyfim bu.

Oyunun karmaşası gözünüzü korkutmasın grim dawn, diablo3 wolcen gibi yapımlar bu oyunun derinliğinde çocuk oyuncağı gibi kalır içerik olarak. Oyunda varda var varda var

• Rhego kullanıcısına yanıt
    Pasif ağaç yeterince büyük değilmiş gibi yeni gelecek ligde özel eşyalar ile pasif ağacın uçlarına eklemeler yapıp daha da büyütebilcez.
  • smalhero kullanıcısına yanıt
    Bu oyunu çözdükten sonra diğer oyunlar o kadar çok basit kalacak ki, hatta diğer oyunlar bunun kadar keyif vermeyecektir. Craft ve pasif ağacı dışında çoğu şeyi çözdüm. Aslında craft zor değil olay istenilen (meta) modları getirtmek. Elder stygian belt'e essence rage bastım 20 chaos'luk, 6 ex'lik belt getirmiştim metamorph liginde misal.

Bence bu oyunda en temel gerekli olacak şey İngilizce, sonra da kendini SSF'e hazırlamak.
  • İlla başlatacaksınız yine oyuna. Sizin hatrınıza bir daha bakayım belki alışabilirim bu sefer
    Alış Alış Daha 1 hafta var yeni lige . Vazgeçilmez sadecec 1-2 tane skill in olursa kıyafet-silah konusunda zorlanmazsın, iyi olanı giyersin. Zaten oyunda atlasa gelene kadar 4 bağlantılı 1-2 tane eşya yeterde artar, onları da görevlerden veriyor zaten. Act6 da resistanslar düşünce elinde olan eşyaları ucuzundan birer tane craft eklersin hideout ta masada, öyle rahat toparlanır.
    Ben:Alo GGG mi ?

GGG: Evet

Ben: Abi kandırdık iş tamam. İbanı atıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 6 Mart 2020; 19:6:5 >
  • Arkadaşlar bu oyunda her buildin sonunda tek skille herkesi kesebiliyorsunuz galiba. Hangi builde baksam sürekli tek yeteneği spamlıyorlar. Şöyle kafalarına çeşit çeşit nuke indirebileceğim flame-ice-lightning kullanabileceğim bir build yok mu? Ya da paladin tarzı int-str holy light kullanabileceğimiz buildler. Varsa da ben bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalhero -- 7 Mart 2020; 15:15:54 >
    Valla hocam o tarz skiller mevcut tabi ama poe nin oynanış tam o tarzda değil. Daha hızlı bir oynanışa sahip. Genelde tek skill ile gidilir. En fazla map yapmak ve boss kesmek için builde göre ayrı skiller olur. Senin dediğin tarzda bi sistem yok ne yazıkki yapılamaz değil ama işlevsel olmaz.
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Ben de sizin dediğiniz gibi olduğunu biliyorum ama yine de bi şansımı deneyeyim dedim . Bu arada şöyle yardımlaşmanın bol olduğu yeni başlayanlara yardımcı olan(para item olarak değil) türkçe veya ingilizce bir klan var mıdır beni alabilecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bizim guildimiz var. Yardım konusunda için rahat olsun elimizden geldiğince yaparız. Ben alacağım ama ilk günler olmayabilir. Nedeni ise oyunda ben guild officerıyım ben gibi 2 arkadaş daha mevcut hepimizde alım yetkisi var lakin atım yetkisi yok. sınırımız 50 kişi olunca sürekli doluyoruz ve oyuna uzun süre girmeyenler atılıyor o iş içinde guild başkanı online olmak zorunda. Bazı liglerde işi gereği ilk 2-3 günü giremeyebiliyor. Online olduğunda alırım guilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Bizim guildimiz var. Yardım konusunda için rahat olsun elimizden geldiğince yaparız. Ben alacağım ama ilk günler olmayabilir. Nedeni ise oyunda ben guild officerıyım ben gibi 2 arkadaş daha mevcut hepimizde alım yetkisi var lakin atım yetkisi yok. sınırımız 50 kişi olunca sürekli doluyoruz ve oyuna uzun süre girmeyenler atılıyor o iş içinde guild başkanı online olmak zorunda. Bazı liglerde işi gereği ilk 2-3 günü giremeyebiliyor. Online olduğunda alırım guilde.
    Yaw arkadaş şimdi bu ligin açılma tarihi ney ? 13 Mart dimi. 16 Mart Ptesi benim vizeler başlıyor. Her lig başlangıcını nasıl oluyorda vize/final haftasına denk getiriyorlar birtürlü anlayamıyorum. İlk hafta oyunda olmam ama steamden ulaşırsanız orda 7/24 açığım bilen biliyor zaten. 5Dk girer yer açarız yeni arkadaşlara sıkıntı yok. https://steamcommunity.com/id/ismailcetin

• oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    Eyw başkan haberdar ederim ben seni.
  • Lig bitmeden Sirus u da gömdük.İlk kez oyun sonuna vardım.
    https://www.youtube.com/watch?v=TeO07d9xN6c&lc=z22vjfozyyyljp0tbacdp43ag0c4ni1l3xptorq35cpw03c010c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 8 Mart 2020; 14:56:35 >
  • İnşallah cyclone’mun içinden geçmez GGG. Herkes büyü atarken ben mevlana gibi döneceğim çünkü büyü attığımda ağır skill efektleri yüzünden pc çöküp duruyor. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun ilk ve ikinci mesajını düzenledim. İkinci mesaj çok eskiden kalma, zamanla güncellerim fırsat buldukça. Eklememi istediğiniz başka bir kısım varsa ekleyebilirim. Sorusu olan varsa da sorabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 8 Mart 2020; 20:13:45 >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Lig starter olarak terminus berserker cyclone düşünüyorum tabula ve linksiz terminus sword ile cok rahat sirus uber elder hatta delve 200 inebiliyordum bu buold ile. maliyeti gecen sezon 35 chaos falandı. Umarım berserker ve cyclone okkalı bir nerf yemez yoksa yine slave driver spectre düşücez.

• İmpale ve cyclone nerf gelmezse slayer açacağım bu sezonda. Duruma göre sword + shield dual wielding ya da two hand sword gidip finali starforge ya da parado + saviour la yaparım artık.

• Rhego kullanıcısına yanıt
    Valla ben çok detayına hakim değilim. Özelden size yazıp duracağım cyclone build için. Hazır olun. 13 mart akşamı görüşürüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Tabi yardımcı olurum yarın patch skill notları falan açıklanacak büyük ihtimal eğer nerf gelmez ise bu build çok az parayla çok büyük işler yapar. Ben geçen sezon sirus boost satıyordum kill başına 2 ex e.

PoB -https://pastebin.com/7VhxnGPL

İlk 1 2 hafta bunla güzel yüklü para kazanıp. Daha sonrasında headhunter alınıp zevkine delve veya diğer buildlere rahatlıkla gidilebilir.

Bu arada challange reward lar açıklanmış 24 ve 36 da verilen kanat back gerçekten hoş duruyor bu sezon bunlar için uğraşılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rhego -- 9 Mart 2020; 12:10:30 >

• Delirium ile yeni gelen ve pasif ağacın kenarlarına eklenebilecek pasif yetenekler
    https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2783927

@Johnny Silverhand
    Daha patch notları yayınlanmadı ama cyclone'u güçlendirecek yeni pasifler gelmiş.

Enduring Focus
    Channelling Skills deal 25% increased Damage
    25% chance to gain an Endurance Charge each second while Channelling
    Channel skiller %25 fazla hasarı var ve her saniye %25 ihtimal ile endurance charge kazanıyorsun.

Hex Breaker
    8% increased Attack and Cast Speed while Channelling
    Immune to Curses while Channelling
    Dönerken curse yemiyor ve %8 saldırı hızı veriyor.

Ben de savunma amaçlı Cyclone kullanıcam necromancer da benim de işime çok yarayacak pasifler bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 10 Mart 2020; 18:14:16 >

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.