Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.041
Cevap
47
Favori
280.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum. Genel olarak oyunda belli başlı tierleri oturtmak daha da zor hale gelmiş gibi. Çevremdeki insanlardan da yer yer aynı tepkileri alıyorum. Trade sitesinde de kısıtlı craftlanmış itemleri görünce hal şöyleyken böyle oluyor.

Baltayı da ayarlayıp satmak bana galerici olup spor araba satmak gibi geliyor. Ona harcanan vakitle küçük küçük craftlarla item başına 3-5 exaltlık satışlar yaparak denk currency elde etmek mümkün. Ha aşırı şanslı olursunuz, çok kısa sürede denk getirirsiniz, buna itirazım tabi ki yok. Gözlemlediğim kadarıyla aynı olay one handed axe'lar için de geçerli. One handed axe kullanan bir build olarak yine kendi weapon'umu kendim yapayım dedim. Demez olaydım. Dünya kadar alteration yedi. Belki bugüne kadar en fazla alteration attığım weapon bu oldu. Kalan son bir tane alteration'ı da yedikten sonra en sonunda gittim 18 exalt'a satıcının tekinden satın aldım. Uğraşsan bir dert, uğraşmasan ayrı dert.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 1 Temmuz 2019; 19:48:1 >

• Deathspell Omega kullanıcısına yanıt
    Aynen populer mallari yapmak sanirim zorlanmis bende mark of assasin 12 olan shaper yuzuk yapayim dedim 1200 alt salladım birak 12 yi 8 bile görmedim 6 exaya pazardan alir keyfime bakarim. Bunlarin rng fena düşürmüşler.

elinde 2 exalti ve hatiri sayilir alt ile craft recipe leri tam olanlara tavsiyem chaos build ler icin wand yapin modlari getirmesi gercekten cok kolay aksam birkac ornek gosteririm simdiye kadar tanesi 7 exa dan 3 tane sattim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş.. Oyunu ilk çıktığı günden beri ara ara oynarım. Fakat oyunda kendime hedef koyamadığım için hep zarar etmişimdir :) Bazen sadece harita da farm atayım diyorum bazen bos kesmek istiyorum bazende labirent döneyim diyorum. Seviye atlamak için parti yaptığımızda partideki haritayı süpüren adamın buildini oynamak istememi ve var olan buildi kaç kez bıraktığımı saymak bile istemiyorum :)
    En son yıllar önce Blasting Cap diye bir twitch yayıncısı vardı yanlış hatırlamıyorsam, çok seri bir şekilde shaper falan dönerdi. Ondan özenip 607 pdps bir yay almıştım ve o haliyle bile bırakmıştım buildi.

Ama hep iyi bir ward ile knetik blast/ barrage buildi ile oynamak istemişimdir, o haritadaki yaratıkların donup patlamaları muazzam haz veriyor insana :):) Fakat oyunun içeriği sürekli olarak yenilendiği için insan korkuyor bir tek builde yatırım yapmaya...

İyi forumlar.
  • O adamın bir tane blade vortex buildi vardı. Onunla sürekli uber atziri farmlardı. Zamanında o buildi yapmak istemiştim ama itemler çok pahalı diye yapamamıştım. Duygulandırdın.
  • "Defeat the elder in a red map The shaper must survive"

Bu görevi nasıl yapmam lazım, Elder etkisi altındaki tier 15 bir harita mı olması lazım?

Atlas da son durum bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 3 Temmuz 2019; 17:6:33 >
  • GunsNBeer kullanıcısına yanıt
    Elder'ı kırmızı haritalardan birinde çıkarman lazım. Tier kaç olduğu farketmiyor. Yeter ki kırmızı olsun. Elder kırmızıda çıkınca guardlar sarıda çıksa bile kırmızı sayıyor ve orbları alabiliyorsun. Şu anda Elder bölgesini dayamışsın zaten. En az 10 tane map kırmızı olsun gerisi sarıya gitsen de kırmızılar durduğu sürece elder kırmızılarda çıkar. Elder'a girdiğin zaman da Shaper geldiği formunda Shaper'ı koruman gerekiyor. Eğer Shaper'ı korumazsan orbu atmayacak ve görevi saymayacak. Tek bir orb için bir kere daha kırmızılarda Elder çıkarman gerekecek. O yüzden Shaper'a dikkat et.
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    Sağol cevap için, peki Elder bir haritada spawn olduğunda üzerinde bir ikon falan oluyor mu yoksa hepsine tek tek girip bakmak mı lazım.
  • GunsNBeer kullanıcısına yanıt
    20 tane map Elder bölgesi içerisinde olduğu zaman Elder çıkıyor. Elder ve guardların olduğu mapler Atlas üzerinde belli oluyor renkleri değişiyor. Üzerilerine gelince görürsün zaten burada Elder var veya burada şu guard var diye yazıyor. Önce guardlara en son Elder'ın olduğu mape girmen lazım.
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, sonunda 20 ye tamamlayınca çıktı ortaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Craft işinde bu sezon ben de şanssızım. GG bir Chaos NACDOT amulet için 3 ex harcadım, aradığım özellikler spell damage+chaos damage+cast speed+T1 NACDOT idi, maalesef yakalayamadım bu roll'leri. Balta craft'ına da bulaşmak istemiyorum, çünkü istenilen roll'leri denk getirmek zor gözüküyor.
    Balta craftı zor iş. Daha doğrusu Atziri's DF den daha iyi bir balta craftlamak zor iş. Binlerce alteration, 20-30ex- annul ve bir o kadar da divine harcayıp hibçir şey yapamamak da var.

Sana tavsiyem HH yoksa HH alıp TS Deadeye ile 4-5 li emblem açman.

Headhunter'in zevkini başka hiçbir ligde bu kadar alamazsın. Lig adeta HH için dizayn edilmiş.

İlla craft yapacam dersen armor işine girebilirsin.

Level 86

30+ quality gelene kadar perfect.

Sonrasında Serrated + Pristine + Sanctified(isteğe bağlı)

Basıp bunları getirmen:

Socketed Gems are Supported by Level 1 Maim
    Socketed Attacks have -15 to Total Mana Cost
    100+ Max life
    bunlar kesin olmalı. ~15ex

Attacks have +1.5% to Critical Strike Chance bu da gelirse +50ex

neuro bu arada.

• mechatengu kullanıcısına yanıt
    140 ex şuan ne kadar gerçek parayla?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 980 lira civarı.
    Teşekkürler. İllâ craft yapıcam demiyorum, HH'li Deadeye'dan sıkılmazsam bir tane yapabilirim ama geç mi kaldım bilemiyorum, trade /820'de sürekli free emblem run diye bas bas bağırıyorlar. Sıkılma olayı benim için mühim. Şu an yanlış hesaplamadıysam ve yanlış hatırlamıyorsam 370 ex kadar item+currency var. Item'lar satılabilir, anında currency'e çevrilebilir popüler item'lar.

3 mirror alıp oyunu oynamaya mı baksam, bilemedim. Bu kadar ex'i çevirmek ve katlamak istiyordum, amacım buydu.
  • Merhabalar. Bu timeless jewelları nasıl elde ediyoruz? Kısaca bilgi verebilecek var mı?

Wikide "The only way to obtain a Timeless Jewel is to corrupt five unique Timeless Jewels into rares" yazıyor. Timeless jewel elde etmek için 5 tane unique timeless jewelı corrupt edip vendor edin anlıyorum. Unique timeless jewel nedir? Yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Teşekkürler. İllâ craft yapıcam demiyorum, HH'li Deadeye'dan sıkılmazsam bir tane yapabilirim ama geç mi kaldım bilemiyorum, trade /820'de sürekli free emblem run diye bas bas bağırıyorlar. Sıkılma olayı benim için mühim. Şu an yanlış hesaplamadıysam ve yanlış hatırlamıyorsam 370 ex kadar item+currency var. Item'lar satılabilir, anında currency'e çevrilebilir popüler item'lar.

3 mirror alıp oyunu oynamaya mı baksam, bilemedim. Bu kadar ex'i çevirmek ve katlamak istiyordum, amacım buydu.
    Standartta op itemlerle takılmak istiyorsan mirror alabilirsin ama bu ligdeki hiçbir mirror tier item HH'nin yerini tutamaz.

Bunun dışında neden mirror almak isteyesin aklıma bir şey gelmedi.

Mirror yükselecek mirror alıyım oturayım üzerine yükselsin gerçek paraya satarım diyorsan ex de dolares karşısında değer kaybedecek öyle düşün. 1$ belki daha da aşağısına iner 1-2 haftaya.

End game boss content diyorsan da Uber elder atziri, mastermind, Aul vs... bunlar için zaten mirror tier iteme gerek yok. Ed Contag için hele hiç gerek yok.

Bu arada "Non-ailment chaos damage over time multiplier" Rank 3 basabiliyor musun Bowlara? Veil ile açılan nalet mod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechatengu -- 4 Temmuz 2019; 14:17:56 >

Bulamadıysan benim benchte var. Zaten en kolay açılabilen craftlardan bir tanesi. Sadece non-ailment değil de ED için hazır bow da olur diyorsan köşede birkaç tane de bow olması lazım. İş sebebiyle bakamıyorum. Akşama buralarda olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • macabrex kullanıcısına yanıt
    Emblemlerden düşen bu ligle gelen yeni jewellar onlar. Birkaç kere emblem döndüğünde hepsi düşüyor ya da en kötü ihtimalle satın alabiliyorsunuz. Kendilerine özgü aşırı spesifik şeyler veriyor skill tree'de. Challenge için arıyorsanız hepsinden bir kasa var, vereyim deneyebilirsiniz. Şu an müsait değilim de akşam iş çıkışı buralarda olurum.

Ben de arkadaşa yaptırdım kendi bow'umu, roll'ler bende yok. Ama bir üstte yorum yazan arkadaşta varmış zaten.

Mirror hususunda da, kenarda ex olarak durup da değer kaybedeceğine mirror olsun bozdurursam daha fazla ex olur diye çevireyim diyorum.
    Sağol dostum. Trade ile aldım bir tane.. Fena değil.. Artırdı özellikleri physical damage, life filan. Bu timeless jewellerı divine orb ile değiştirebiliyor muyuz yoksa sadece statlar mı değişiyor biliyor musun?

Hocam challange için 10 dakika ödünç verirseniz 10 numara olur oturup ne alacam falan diye kafa yormak istemiyorum. Oyun içinden ekleyin her aksam burdayım zaten işim bitince geri vereyim hepsini. Nick: slayer_kamil
    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/rhego_1
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.