Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.041
Cevap
47
Favori
280.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    loadingler zaten felaket yavaş.
    Sdd ile 4 gb ram taksam laptop'uma loadingler düzelirde fps drop olayına bir katkısı olurmu ?
    ekran kartım çöp :)
    geforce 620m
  • Sırf d3 çakması diye başlamadım yalnız d3 çakmaymış gibi geldi bana, oyuna çabuk alıştım yalnız konsolda ara ara takılmalar oluyor
  • tembelcoder T kullanıcısına yanıt
    Böyle bir sistem minimum ile orta çözünürlük ayarlarda üzmez. Senin sistemle işin zor.
    Anakart:
    CPU Türü OctalCore AMD FX, 3215 MHz (16 x 201)
    Anakart Adı Asus M5A78L-M LX3 (1 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
    Anakart Çipseti AMD 760G, AMD K15
    Sistem Belleği 12288 MB (DDR3-1600 DDR3 SDRAM)
    DIMM1: A-Data 8 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM (11-11-11-28 @ 800 MHz)
    DIMM2: SK Hynix HMT451U6BFR8C-PB 4 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM (11-11-11-28 @ 800 MHz)

Görüntü Birimi:
    Görüntü Bağdaştırıcısı GeForce GTX 560 (1 GB)
    Windows 10'un en son sürümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guclu433

Böyle bir sistem minimum ile orta çözünürlük ayarlarda üzmez. Senin sistemle işin zor.
    Anakart:
    CPU Türü OctalCore AMD FX, 3215 MHz (16 x 201)
    Anakart Adı Asus M5A78L-M LX3 (1 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
    Anakart Çipseti AMD 760G, AMD K15
    Sistem Belleği 12288 MB (DDR3-1600 DDR3 SDRAM)
    DIMM1: A-Data 8 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM (11-11-11-28 @ 800 MHz)
    DIMM2: SK Hynix HMT451U6BFR8C-PB 4 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM (11-11-11-28 @ 800 MHz)

Görüntü Birimi:
    Görüntü Bağdaştırıcısı GeForce GTX 560 (1 GB)
    Windows 10'un en son sürümü.
    pc alınca devam o zaman :) teşekkürler
  • D3 de ki gibi sezom olması kötü olmuş, bitince standarttan devam ederim ben.

Konsol ile aynı server de mi pc?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

D3 de ki gibi sezom olması kötü olmuş, bitince standarttan devam ederim ben.

Konsol ile aynı server de mi pc?
    Sezon olmasa kimse oynamaz. Oyuncuların %95'i kaçar. SEzonda bir çok şeye yeniden başlıyosun ama her sezonda bir çok yenilik geliyor. Yeni content geliyor.

İlla std oynayacam dersen sezonun bitmesine gerek yok direk başlayabilirsin std de. Sezon bitince zaten 1 hafta sonra yeni sezon başlıyor.
  • mechatengu kullanıcısına yanıt
    Oyun zaten sezonu çekici kılıyor, hard reset yenilik değildir. Ben sevmiyorum reseti ama yine de sezon gidiyorum.
  • Oynanır mı bu oyun arkadaşlar, ne diyorsunuz ? MMORPG geçmişim Metin2 ve İKV'den ibaret.
  • 24" LG 1920x1080 monitor
    i3 4160 CPU
    128GB SSD + 1TB HDD
    4gb ram
    400watt zalman psu var

ekran kartı onboard hd4400 oynatmaz sanıyorum. bi ekran kartı da 1500 tl olmuş. napsam bilemedim. şöyle orta ayarlarda oyun için bi ekran kartı mı alsam.. ne önerirsiniz arkadaşlar. para var ama kıyamıyorum çünkü elder scrolls VI çıkınca yeni sistem toplıcam sıfırdan.
  • helloween kullanıcısına yanıt
    TES VI Ps 5 çıkana kadar çıkmaz muhtemelen Ps 5 haberi bile yok ortalııkta ki çıksa doların ne olacağını da bilemezsin. Şuan sistem toplayabiliyorsan topla o oyun çıkınca keşke şu beni alıntılayan kişiyi dinleseydim diyebilirsin.
    1050 ti yada 1060 al daha sonra toplayacağın bilgisayar da yatırım yapmış olursun. 4gb ram yetmez en az 8mb olmalı ideali 16gb.
    mutlaka Win.10 son sürümü kur.böylece sorun yaşamadan oynayabilirsin.
    Konsol al ya da idare et.

Es çıkana kadar neler neler olur.

Stream ile eşşek gibi oyunları chrome tarayıcından oynayabilir olursun.

O zaman alıntılarsın.
  • Tam oyunu bıraktık, guild olarak rafa kaldırdık, bir daha da oynamayız derken yeni lig hakkında duyuru yapıldı. Şimdi üç hafta sonra tekrar başlıyoruz. Bana kalırsa gelip gelebilecek en güzel lig geliyor. Her daim bu tarz mekanikleri sevmişimdir. Forsaken Masterların kalkıp yanında Einhar'ın, Alva'nın, Nico'nun gelmesi de cabası. Veiled item sistemi hoş. Yeni craft sistemi hoş. Yeni hideout sistemi hoş. Supporter packler hoş. Diablo göndermesi manidar. Neresinden tutarsan tut her türlü eğlenilebilecek bir lig bizi bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathspell Omega

Tam oyunu bıraktık, guild olarak rafa kaldırdık, bir daha da oynamayız derken yeni lig hakkında duyuru yapıldı. Şimdi üç hafta sonra tekrar başlıyoruz. Bana kalırsa gelip gelebilecek en güzel lig geliyor. Her daim bu tarz mekanikleri sevmişimdir. Forsaken Masterların kalkıp yanında Einhar'ın, Alva'nın, Nico'nun gelmesi de cabası. Veiled item sistemi hoş. Yeni craft sistemi hoş. Yeni hideout sistemi hoş. Supporter packler hoş. Diablo göndermesi manidar. Neresinden tutarsan tut her türlü eğlenilebilecek bir lig bizi bekliyor.

eski masterların craft sistemi ne olacak bilginiz varmı ?
    özellikle vorici nini sokcet craftlama işini yeni masterlarmı yapacak yoksa artık bu özellikte eski masterlarla birlikte gidiyormu
    herhangi bir bilgi göremedim

• mumak M kullanıcısına yanıt
    Eski master craft gidiyor.
    Crafting tek menü olacak ve masterlar için belli görevler yaptıkça yeni, değişik tarifler açılacak. Videolarda menü baya kapsamlı görünüyor ama içeriği tam olarak nedir bilinmiyor şu an.
    Önümüzdeki günlerde daha detaylı açıklarlar.

Bu arada Sendika liderleri büyük olasılıkla eski masterlar. Vorici, Catarina olacak gibi. Hıncımızı çıkarabiliriz onlardan :D
  • bu oyun nasıl bedava aklım almıyor sadece kozmetikten mi para kazanıyorlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski craft sistemindeki workbenchler gidiyor, yerine tek menü adı altında birleşen genel kapsamlı bir elektrikli zımbırtı geliyor. Masterları 8 level yapayım diye haftalarca uğraşmıyoruz yani. Görevler yaptıkça çeşitli yeni tarifler de beraberinde açılıyor. Hatta yabancı bir arkadaşımın resmi dayanağı olmayan bir söylentisine göre bazı spesifik tarifleri spesifik haritalardan açabileceğiz. Tabi ne kadar doğru bilemiyorum. Bunun dışında mastercraftingin akıbetini kimse kestiremiyor. O yüzden kesin bir bilgi vermem mümkün değil. @mumak

Firma betadan beri her yıl "free-to-play" olma sözünü yeniliyor. Gelecek expansionlar, ligler, karakterler, bilimum dlcler vs de beraberinde ücretsiz olarak geliyor ve gelmeye de devam edecek. Tek kazanç sistemleri kozmetik(ki çok fazla sayıda çok güzel kozmetik ürünler mevcut), stash satışları ve supporter packlerden oluşuyor. @Nunbolg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 16 Kasım 2018; 3:36:48 >

• Evet. Oyuna şu ana kadar 554₺ harcamışım. Delve supporter pack almıştım 60 dolara geçen gün undertaker aldım 30 dolara onu da upgrade yapıcam. 2 kere 100, 1 kere de 50 coins alışverişim oldu. Benden daha fazla harcayanlar da vardır eminim.

Getirisi maalesef yok ama bu oyun için değer 730 saatim keyifle geçti ve devam ediyor. Sadece bir kere 2 haftalık ara vermiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 16 Kasım 2018; 8:41:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Evet. Oyuna şu ana kadar 554₺ harcamışım. Delve supporter pack almıştım 60 dolara geçen gün undertaker aldım 30 dolara onu da upgrade yapıcam. 2 kere 100, 1 kere de 50 coins alışverişim oldu. Benden daha fazla harcayanlar da vardır eminim.

Getirisi maalesef yok ama bu oyun için değer 730 saatim keyifle geçti ve devam ediyor. Sadece bir kere 2 haftalık ara vermiştim.
    500 dolara yakın bir meblağ harcadım ben de lakin Breach liginden hemen önce başlamıştım. Oyun ne yapıyor, ne ediyor bir şekilde paranızı alıyor. Şimdi yeni Master Undertaker supporter pack de efsane olmuş. Eklentileri Shadowstalker'daki armor setle beraber çok güzel görünüyor. Yanına bir de Celestial karakter efekti de çekince mis. Ligin başında tam build patlatmalık set.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 26 Kasım 2018; 8:39:45 >
  • Celestial efektler harika. Karakter ve hood olan özellikle. Footprints için ben sin olanı kullanıyorum. Ve evet dediğiniz gibi Delve ile güzel kombinasyon oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.