Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.042
Cevap
47
Favori
280.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna yeni başladım 2 karakterim var 1. karakterdeki itemleri 2.karekter de kullanma imkanı varmıdır varsa nasıl oluyor bu iş.
  • vorb V kullanıcısına yanıt
    Kasa her karakterin için ortak kullanım alanıdır. Kasana koyduğun sürece tüm karakterlerin itemlerine erişebilir.
  • Bu oyun online mı ? türkçe yaması var mı ? teşekkürler
  • arkadaşlar oyuna yeni başladım da sağ alt köşedeki qwert bölümünde yetenek yok. nasıl ekleniyor anlamadım. sadece kılışla dolaşıp duruyorum bir yerde yanlış yapıyorum galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinan

arkadaşlar oyuna yeni başladım da sağ alt köşedeki qwert bölümünde yetenek yok. nasıl ekleniyor anlamadım. sadece kılışla dolaşıp duruyorum bir yerde yanlış yapıyorum galiba.
    Hocam bende yeniyim yürürken kılıçla nasıl vuruyoruz gidip durup vuruyorum hasar alıp ölüyorum dodge mantığı da yok sanırım
  • akinan A kullanıcısına yanıt
    Yetenekleri gem adında taşlarla elde ediyorsun. Bu gemleri silah yada zırhındaki soketlere takarak kullanabilirsin. Oyundaki tüccarlardan, görevlerden, yaratıklardan veya ticaret ile gem elde edebilirsin. Gemleri silah yada zırhına takınca qwert bölümüne otomatik eklenir daha sonra kendi oynayışına göre düzenleyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni ligde beraber oynamak isteyen eklesin war_fr
  • 12 lvl Shadow'um parti yapmak isteyen eklesin ThePlutoManiaC
  • Daha önce oyunun yapımcısına Türk Lirası kullanımı hakkında soru soran olmuş mudur acaba? oyunun en pahalı pakedini Türk Lirasına çevirmeye kalkıştığımızda aşağı yukarı 3000 TL gibi bir fiyatla karşılaşıyoruz... Warframe'in yapımcısı olan Digital Extremes kendi oyunlarının en yüksek pakedini 200 Dolardan 360 TL gibi uygun bir miktara çevirmiş durumdayken Path Of Exile'da ilerledikten sonra para harcama güdümü daha makul bir şekilde karşılayabilmek istediğimden soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egegok -- 15 Eylül 2018; 1:4:5 >
  • egegok kullanıcısına yanıt
    Keşke olsa arkadaşım Warframe oynuyor. O oyunda özel kur sistemi. Keşke PoE'de de olsa ama imkansız gibi. Adamların indirimleri bile çok az. Yapacaklarını hiç sanmıyorum ki TR'de bu oyunu oynayan fazla yoktur. Kimseye de özel kur yoktur muhtemelen.
  • Anlıyorum hocam, öyleyse Warframe'in fiyatları arttırmaması şu an ki tek dileğim. PoE hakkında çok haklı ve umutsuz bir şekilde konuştunuz, en iyisi kenara biraz para atmak olucak gibi görünüyor.
  • selam arkadaşlar poe oynuyorum ve tecrübeli sayılırım ama tek başımayım ve tek oynamaktan sıkıldım.benimle takılmak isteyenler ekleyebilir.

Delve'de oynuyorum oyun içi nickim MissDreadful

Steam :https://steamcommunity.com/id/oguzdogan/
  • Şey sormak istiyorum. Demigodkinglol diye bir yayıncı var ve bu kişi gibi forum üzerinden elit itemleri kopyalayıp satanlar var. Bu adamlar çok mu emek harcıyor ya da çok mu şanslılar ve ya sadece ucuzdan alıp pahalıya satıp mı bu eşyaları elde etmişler. Sırrı nedir sizce? Adamlarda; sattıkları zaman torunlarına yetecek eşyalar var.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xImR0

Şey sormak istiyorum. Demigodkinglol diye bir yayıncı var ve bu kişi gibi forum üzerinden elit itemleri kopyalayıp satanlar var. Bu adamlar çok mu emek harcıyor ya da çok mu şanslılar ve ya sadece ucuzdan alıp pahalıya satıp mı bu eşyaları elde etmişler. Sırrı nedir sizce? Adamlarda; sattıkları zaman torunlarına yetecek eşyalar var.. :)
    streamer rng diye bir olay var bu oyunda.
    her ne kadar yapımcı resmi bir şekilde kabul etmiş olmasa da kesinlikle var.
    çok meşhur stream yapan adamlar senin benim gibi amele gibi uğraşmazlar bu oyunda.
    senin bi silah craftlamak için 1000 alteration kullanarak yakalıyacağın bir özellik bu adama 20-30alterationda denk gelir.
    yada 15-20 fusing basar 6 link olur. her 10-15 mapta bir exalted orb düşer gibi.
    maksat izleyenleri oyuna heveslendirmektir. ama bizim gibi sadece oynayan insanlara böle şans denk gelmez genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: mumak

streamer rng diye bir olay var bu oyunda.
    her ne kadar yapımcı resmi bir şekilde kabul etmiş olmasa da kesinlikle var.
    çok meşhur stream yapan adamlar senin benim gibi amele gibi uğraşmazlar bu oyunda.
    senin bi silah craftlamak için 1000 alteration kullanarak yakalıyacağın bir özellik bu adama 20-30alterationda denk gelir.
    yada 15-20 fusing basar 6 link olur. her 10-15 mapta bir exalted orb düşer gibi.
    maksat izleyenleri oyuna heveslendirmektir. ama bizim gibi sadece oynayan insanlara böle şans denk gelmez genelde

Alıntıları Göster
    Öyle bir şey yok. Normal bir adam günde 40-50 map dönüyorsa yayıncılar 10 katı 20 katı dönüyorlar. Haliyle adama fazladan bir şeylerin düşmesi normal. Yayını açan adam yayıncıyı sürekli izlemediği için adamın neler yaptığını bilmiyor. İzlerken adam bir şeyler yapınca da hemen ovv streamer rng. Adam saatlerce map spamlıyor. Bunun dışında 6 link ve item craft işi de tamamen şans. Bu gözler deminin 80-90 ex harcayıp istediği şeyleri getiremediğini de gördü 5-6k fusing ile 6 link yapılamadığını da. Bu işler böyle. Tekte de geçer hiç geçmeyedebilir. Yayıncılarda da öyle normal adamlarda da. Öyle bir şey olsaydı herkes yayın açardı. Oyunu üst seviye oynayan 30-40 tane yayıncı varsa bir o kadar da yayın açmayıp en az onlar kadar iyi durumda olan adamlar var. Yani dediğin şey tamamen twitch efsanesi. Chatte dönen geyik. Fazlası değil.

• Valla streamer rng diye bir şey var mı bilmem ama Mathil’i izliyorum ben adam map’i 5 dakikadan az bir sürede bitiriyor. Ben bile tier 10’u 5 dakikadan fazla bitiriyorum amelelik yapmaktan. Adamlar oyunu ezberlediği için saatlerce uğraşmıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mumak M kullanıcısına yanıt
    streamer rng diye bir olay yok.Bunun olduğunu nereden çıkardın. Stream yapan adamlar zaten bu oyunu yutmuş oyuncular.Saatlerce adeta nefes almadan oynuyorlar.Haliyle craft'ları daha iyi olacaktır.15-20 fusing basar 6 link olması tamamen şans işi oyun içi
    matematiği var.2014 yılından beri oynamak tayım.Defalarca 6 link yaptım.Denk getirirsen 6 link birkaç fusing ile bile olabilmektedir.Mağazam yok hiçbir şey satmadan oynadım aşağıdaki adresten istersen görebilirsin isteğim itemleri hep elde ettim.
    http://poe-profile.info/profile/adsız_bjk
  • eğer öyle birşey olmadığını düşünüyorsanız size iyi eğlenceler :)
    ben olduğunu biliyorum. bu oyunun arka planında neler döndüğünü iyi biliyorum. ama neyse olmadığını düşünerek oynamak daha keyifli.
    ha oyun güzel. herhangi bir oyuncu içinde gayet keyifli ona lafım yok. bende biliyorum 800 ex harcayıpta istediğini elde edemeyen streamerleri merak etmeyin. o madalyonun bir yüzü
  • Merhaba arkadaşlar

Bişey öğrenmek istiyorum tecrübeli arkadaşlardan,

Oyunda 3 ayda bir yada 4 emin değilim yeni lig açılıyor. Karaktere verdiğin onca emek ve zaman yeni lig açıldığında boşamı gitmiş oluyor yani oyuna sürekli yeni lig gelmesinin mantığı nedir? Ayrıca twitchte filan aşmış elemanlar var char konusunda ,bunlar lig süresincemi böyle hayvani charlar yapabiliyolar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wowlocker

Merhaba arkadaşlar

Bişey öğrenmek istiyorum tecrübeli arkadaşlardan,

Oyunda 3 ayda bir yada 4 emin değilim yeni lig açılıyor. Karaktere verdiğin onca emek ve zaman yeni lig açıldığında boşamı gitmiş oluyor yani oyuna sürekli yeni lig gelmesinin mantığı nedir? Ayrıca twitchte filan aşmış elemanlar var char konusunda ,bunlar lig süresincemi böyle hayvani charlar yapabiliyolar ?
    olay şöyle işliyor, oyunda standart lig var. yeni gelen liglerde oluşturduğun karakterler ve itemler lig bittiğinde bu standart lige aktarılıyor. istersen oradan devam edebilirsin. ayrıca liglerle birlikte gelen özellikler lig boyunca standart lige de geliyor. liglerin en büyük özelliği ekonominin sıfırda başlaması.
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.