Şimdi Ara

PATEN ile ilgili Sorular&Cevaplar (Habere konu olmuşuz, Link geldi) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
51
Favori
176.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler merhaba, bende oxelo fit 5 alacağım yarın inşallah, İstanbul dan patenci varmı aramızda musait bi zamanda takılsak yeni başlıyacağımda patene :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 145 kiloyum paten almak istiyorum ne önerirsiniz.
  • voıt predator paten aldım baslangıc ıcın ısımı gorur umarım.

Voit Predator Paten

• Kardelerim ufak bir problemim var ve çok can sıkıyor yardım edebileceğinizi umuyorum.
    Şimdi paten sürmeye başlayalı topu toplam 3 hafta fakan oldu ama patenlerimin frame'leri oynamaya başladı teker bölümü değil direk demirleri sıkmak için bölümü var ama bir tarafı yuvarlak diğer tarafı kapalı onları sıkmak için birkaç yol denedim ama başarılı olamadım.

Patenim:Delta abec13 Power modeli
    Yardımlarınızı bekliyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Ben acemi olarak gittigidiyor'dan bir-can marka paten aldım 70 liraya. Ilk günler iyi geçti sonra alyan anahtarı çıkmaya ve tekerlekler sağa sola oynamaya başladı. 1-Bu tekerlekler oynamalı mı? 2- Vidalara ne yapmalıyım?
    Cevaplarınızı bekliyorum

• Toros Berking kullanıcısına yanıt
    Tekerlekler oynamamalı, tekrar sıkmayı dene sürekli açılırsa başlıkta belirtilen başlangıç pateni olan oxeolo fit3 almaya yönel.

• Herkese selamun aleyküm umarım yardımcı olursunuz

Ben nike adidas UK 11 giyiyorum yani 46
    Şimdi oxelo fit 5 46 numara alacağım ama olur mu ?
    Veya 46 yiyen birisi pateninin model söyleyebilir mi ?
    Yeni başlayacağım bu arada
  • 48 numara uygun fiyatli bulamadim 130 kiloyum yardimlarinizi bekliyorum

• Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Genelde 1 küçük numara alınması tavsiye edilir ama en iyisi deneyerek almak. Deneme imkanın varsa dene ve ayağını tam saran hiç bir şekilde büyük olmayan numarayı al, parmak ucu, topuk, iç ve dış kısmında boşluk kalmasın.

• Ben de patene başlamak istiyorum.
    Başlangıç için tavsiyeleriniz ve paten öneriniz var mı?
    Sahil yolu gibi yerlerde kayacağım eğlence olsun diye
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    up
    Perşembe - cuma günü alıp başlamayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

up
    Perşembe - cuma günü alıp başlamayı düşünüyorum

Oxelo fit3 genelde başlangıç pateni olarak tavsiye edilir

• 1 ay oldu yaklaşık alalı, çok süremedim malesef.
    T fren yapamıyorum püf noktaları neler :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

1 ay oldu yaklaşık alalı, çok süremedim malesef.
    T fren yapamıyorum püf noktaları neler :(

Onu ben de yapamadım
  • Çevremde herkes paten kullanıyor bu ne böyle
  • İlgilenen olursa uygun fiyata sıfırdan farksız Seba FRX 80 satıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/m_120229152//tm.htm#120267198
  • Selamünaleyküm arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim bi kusurum olursa af buyurun.ben yaklaşık 2 ay önce powerslide gamma 13 fitnes paten aldım.benim amacım bu pateni 1yıl kullanıp Twitter red almaktı ama 2 ayda eridi.ve bende oxelo Fit 3 tekerlek almak istiyorum.ama benim rulmanlarım tekerleğe, tekerleklerde patenime uyarmı lütfen acil cevap verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rollerblade mehmet

Selamünaleyküm arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim bi kusurum olursa af buyurun.ben yaklaşık 2 ay önce powerslide gamma 13 fitnes paten aldım.benim amacım bu pateni 1yıl kullanıp Twitter red almaktı ama 2 ayda eridi.ve bende oxelo Fit 3 tekerlek almak istiyorum.ama benim rulmanlarım tekerleğe, tekerleklerde patenime uyarmı lütfen acil cevap verin.

Uyar

• Buck Dich kullanıcısına yanıt
    Merhaba, patene yeni başlayacağım. Seversem devam etmeyi düşünürsem daha sonra daha profesyonel bir paten almak üzere şimdilik 200 lira civarında bir paten almayı düşünüyorum. Bu fiyat civarında alabileceğim fiyatına göre iyi bir paten önerebilir misiniz?
    Voit iyi bir marka mıdır? Linkteki ürünü almayı düşünüyorum. ABEC 9 Rulman olan bir paten için fiyatı iyi gözüküyor. http://www.voitbayi.com/Voit-PW-132B-12-Siyah-Yesil-Inline-Paten-40-43/Ozellik?PID=6851

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Rico_ -- 28 Kasım 2016; 18:11:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Rico_

Merhaba, patene yeni başlayacağım. Seversem devam etmeyi düşünürsem daha sonra daha profesyonel bir paten almak üzere şimdilik 200 lira civarında bir paten almayı düşünüyorum. Bu fiyat civarında alabileceğim fiyatına göre iyi bir paten önerebilir misiniz?
    Voit iyi bir marka mıdır? Linkteki ürünü almayı düşünüyorum. ABEC 9 Rulman olan bir paten için fiyatı iyi gözüküyor. http://www.voitbayi.com/Voit-PW-132B-12-Siyah-Yesil-Inline-Paten-40-43/Ozellik?PID=6851

Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, eğer yeni başlıyorsanız sizin için en iyi paten decathlond satılan "Oxelo Fit 3" olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.