Şimdi Ara

PATEN ile ilgili Sorular&Cevaplar (Habere konu olmuşuz, Link geldi) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
51
Favori
176.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Fit 3 aldım bugün ve daha önce hiç kullanmadim. Öğrenene kadar mahalledeki basketbol sahasında kullanicam. Şuan param yok korumalık alamam korumalık almadan sursem çok sorun olur mu? Sonuçta kısıtlı bir alanda surucwm ve denge çalışması yapıcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holk

Arkadaşlar Fit 3 aldım bugün ve daha önce hiç kullanmadim. Öğrenene kadar mahalledeki basketbol sahasında kullanicam. Şuan param yok korumalık alamam korumalık almadan sursem çok sorun olur mu? Sonuçta kısıtlı bir alanda surucwm ve denge çalışması yapıcam.

Sıkıntı olmaz uzun kollu giynin düşerseniz yaralan mayın diye, ayrica imkanı varsa biraz profosyonel koruma lık alın decathlon da satılanlar yetersiz kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ben 18 yaşındayım yeni başlamayı düşünüyorum. Oxelo fit 5 için yorumları okudum almaya karar verdim. Normalde 37 giyiyorum. Kendi numaramı mı almalıyım bir numara büyük mü?

http://www.decathlon.com.tr/fit-5-paten-kadn-id_8303154.html

• quote:

Orijinalden alıntı: feyzaceylann

Merhabalar ben 18 yaşındayım yeni başlamayı düşünüyorum. Oxelo fit 5 için yorumları okudum almaya karar verdim. Normalde 37 giyiyorum. Kendi numaramı mı almalıyım bir numara büyük mü?

Büyük değil gerekirse 1 numara küçük alacaksın. Benim tavsiyem gidip deneyerek almandır ayağına tam oturması lazım ayağın içinde hareket etmeyecek bir şekilde

• quote:

Merhabalar ben 18 yaşındayım yeni başlamayı düşünüyorum. Oxelo fit 5 için yorumları okudum almaya karar verdim. Normalde 37 giyiyorum. Kendi numaramı mı almalıyım bir numara büyük mü?

Fit5 iyidir gecen sene yazin bununla ogrendim. Mutlaka deneyip al bol olmasin ayagin icinde hareket etmeyecek. Cok sıkıda alma tabi rahatsiz eder.

• Fit 5 için birisi "normal ayakkabıdan dar o yüzden bi numara büyük aldım" gibi bişey demiş o kafamı karıştırdı. Bursa'da oturuyorum bulamadım buralarda mecburen denemeden alacağım:(

• quote:

Fit 5 için birisi "normal ayakkabıdan dar o yüzden bi numara büyük aldım" gibi bişey demiş o kafamı karıştırdı. Bursa'da oturuyorum bulamadım buralarda mecburen denemeden alacağım:(

O zaman ayaginizi olcun beden tablosu vardi ona uygun alin.

• quote:

Fit 5 için birisi "normal ayakkabıdan dar o yüzden bi numara büyük aldım" gibi bişey demiş o kafamı karıştırdı. Bursa'da oturuyorum bulamadım buralarda mecburen denemeden alacağım:(

Hayır kalıbı dar değil. Kendimden örnek vereyim 42 numara ayakkabı giyerim gittim mağazada 43 kalmıştı sadece bende aldım ama bol geliyor yanlardan boşluk kalıyor. Sen bence normal ayyakbı numaranı al baktın olmadı değiştirirsin

• Bursa'da olan var mı ya, ben de bu aralar almayı düşünüyorum da tek başıma sıkıcı olur diye düşündüm
  • Çok var, özellikle nilüfer tarafındaysan. Ama havanın güzelleşmesini bekliyor herkes 😏

• VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim:)

• quote:

Çok var, özellikle nilüfer tarafındaysan. Ama havanın güzelleşmesini bekliyor herkes 😏

podyumpark'ta ve cazibe merkezinde skatepark varmis sanirim nasil oralar rahat kayilir mi genis mi

• Podyumdakinden haberim yok ama nilüferde her bisiklet yolu potansiyel skatepark:D rahat gezilir bi alışabilirsek

• Meraba yine ben, action 132b nasıl kırmızı bi paten. Buralarda bi onu buldum hızlı yardımcı olabilirmisiniz

• quote:

Meraba yine ben, action 132b nasıl kırmızı bi paten. Buralarda bi onu buldum hızlı yardımcı olabilirmisiniz

Hiç duymadım benim tavsiyem fit-3 yada fit-5 alman yönünde. Biliyorum ilk başta alırken çok kararsız kalıyor insan ama aldıktan sonra fark ediyor ki pek kasmamak lazımmış. Decathlonun internet sitesinden sipariş verin normal ayakkabı numaranızla aynı olsun sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum
  • http://forum.donanimhaber.com/m_114405887/f_//tm.htm#114405887

PATENDEN ANLAYAN ARKADAŞLAR BAKARSA SEVİNRM
  • Fit3 buradaki decathlonda yok başka öneriniz var mı? Fit5 vs nasıldır

• Bisey sorabilir miyim? PVC tekerlek ile silikon tekerlek arasında ne fark var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zemirel -- 4 Nisan 2016; 21:55:39 >
  • Satılıktir 150 tl freeline
    Bu mesaja eklenen görseller:

PATEN ile ilgili Sorular&Cevaplar (Habere konu olmuşuz, Link geldi) PATEN ile ilgili Sorular&Cevaplar (Habere konu olmuşuz, Link geldi) PATEN ile ilgili Sorular&Cevaplar (Habere konu olmuşuz, Link geldi)

• Arkadaşlar 11 yaş kız yeğenime paten alacağız. 100-150 TL arası bir şey önerir misiniz? Oxelo en çok duyduğum marka ama bu Hepsiburada'da silikon tekerli Roller Blade var bi tane güzel 99 TL. Öneriniz varsa beklerim.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.