Şimdi Ara

Patch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun şu an 26,1 gb.. Patch: 4.0.3.13329.. Ama hala 7.7 GB lik bir patch indirmeye çalışıyor launcher.. 2 GB kalmıştı geçen gün.. Bilgisayarı kapayıp açtığımda 4-5 GB gösterdi.. Her 2-3 GB'ye indiğinde yine 5-6 GB'ye çıkıyor boyutu.. Sildim, tekrar yükledim.. Ama hala patch indirmeye çalışıyor.. Nedeni nedir acaba?

• hangi oyun?
  • World of Warcraft forumuna yazdım görüldüğü üzere..

Bu arada "Avaliable" kısmına geldi ve Play butonu da açıldı.. Bastım ve oyun açılmadan dondu.. Bi çözüm önerebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SymPhoney

hangi oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Transform

World of Warcraft forumuna yazdım görüldüğü üzere..

Bu arada "Avaliable" kısmına geldi ve Play butonu da açıldı.. Bastım ve oyun açılmadan dondu.. Bi çözüm önerebilecek var mı?

Non critic patchlerin bitmesini bekle.Bazen sorun çıkarabiliyor.
  • Şimdi bu inmeyi bekleyen 7.7 GB 'lik patch normal mi 26,1 GB yanında?_ Bir de non-critic patchleri nerden anlayacam? Karışık indiriyo
  • Bağlantı sıkıntın yoksa oyunu toptan sil baştan kur. Kafan rahat olsun hem daha az yer kaplar. Bende şuan 19,9 gb yer kaplıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaire

Bağlantı sıkıntın yoksa oyunu toptan sil baştan kur. Kafan rahat olsun hem daha az yer kaplar. Bende şuan 19,9 gb yer kaplıyor.

CD'leri var.. Sildim şimdi.. Yüklemeye başladım.. İnşallah bi sıkıntı çıkmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaire

Bağlantı sıkıntın yoksa oyunu toptan sil baştan kur. Kafan rahat olsun hem daha az yer kaplar. Bende şuan 19,9 gb yer kaplıyor.

Bu arada bende bir soru sorayım.

Benim hdd de sorun çıktı.Bende yeni hdd aldım ve eskisini bilgisayarcıya verdim.Bilgisayarcı verdiğim hdd deki wow u yeni bir hdd ye atıp bana verecekti ama işleri yoğun olduğu için ilgilenememiş.
    Bende şu an 30 gb civarı boş yer var.WoW u kurmak için 2 katı yer istiyor diye duymuştum bir zamanlar.Ben bu 30 gb alana WoW u kurabilir miyim ?
    Ayrıca Classic + Cata yı yüklemem yeterli diye duymuştum.Böyle birşey var mı ? Böyle yüklersem pek yer kaplayacağını sanmıyorum 30 gb yeter gibi geliyor bana.
    Bilgisi olan var mı yükleme alanı ile ilgili ? Veya yüklenmiş halinin torrentini vs. elinde bulunduran ?

• hmm onu tam bilmiyorum ama sanırım dediğin gibi 2 kat istiyordu. Az önce installer ı çalıştırayım dedim. 4.0 patchine kadar olan kısmın kurulumuna 12.4 gb istiyor. 4.03 e kadar olan 9 gb lık dl ve kurulum sıkıntı yaratabilir. Açabilirsen 1-2 gb daha yer aç rahat rahat olur.
  • Bende Battle Chest var.. Onun Cd'sini mi yüklüyim.. Yoksa Sadece WotLK ve Cat'ın Cdsini yüklesem yeder mi?
  • cd den yükleyeceksen hepsini sırayla yüklemen lazım sanırım. Yanlış biliyor olabilirim.
  • Battle Chest cd'sini yükledim.. WOTLK cdsini açtığımda play yazıyodu.. install çıkmadı.. wotlk'u yüklediğimde de muhtemelen catalysmde aynısını diyecek.. battle chest cdsini yüklediğimde direk 3.0.0 'dan başladı oyun..
  • ozaman şimdi catayı yükle 4.0 olacak ve 9 gb civarı patch çıkacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.