Şimdi Ara

Pes2012 PS3 Lisans Yaması v1.0 [Bles01407]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
0
Favori
27.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yama kurulumu anlatım [GTM PRO WORLD OF 1.0]

EU BLES 01407 DATA PACK 1.00 VER 1.01 ile uyumludur.Oyun açılış ekranında yazıyor versiyonlar.Oyunun blurayinin üzerinde de bles versiyonu yazar.Türkçe olan oyunlar bles01407 dir.Yamayı yüklemeden önce ilave içerikten PHYSIQUE 2 yi açmayı unutmayın.Sıkı formalar için bunu yaapmanız gerekli.

1) Dosyayı bilgisayarınıza indirin
    2) Bilgisayarınıza indirdiğiniz zipli dosyayı açın ve USB Flash belleğinizi pc ye takıp
    çıkarmış oldugunuz İndirilen dosya>>PS dosyasını USB Flash Bellekte anadizine atın.(flash bellek fat32 formatında olmalı ps3'ün tanıyabilmesi için)
    3) USB Flash belleği PS3 e takın. PS3 menusunde Game>>Save Data Utulity kısmına gelın. USB Flash bellegı secın ve az once
    USB ye atmış oldugunuz oyunla alakalı bütün dosyaları tek tek ucgene basıp kopyalayın. (406 dosya var yamada :) )
    4) Kopyalama işlemini bitirdikten sonra Pes 2011 oyununuza girin ve işlem tamam

Not : Bu kısım Previlla'nın yama yükleme anlatımıdır.

Download Linki :http://www.4shared.com/file/NAy68tOY/GTM_PRO_WORLD_PES_2012_EU_PS3_.html
    Alternatif Direkt Link :http://www.pesfootball.com/downloads/pro-evolution-soccer-2012/pes2012-ps3-lisans-yamasi-bles01407-gtm-of/details.html
    Alternatif 2 :http://www.filesonic.com/file/2596123131/GTM_PRO_WORLD_PES_2012_EU_PS3_OF_1.0.zip

Yama İçeriği

1.İngiltere ligi lisassız takımların formaları, amblemleri ve takım isimleri.
    2.Portekiz ligi lisassız takımların formaları, amblemleri ve takım isimleri.
    3.Tüm lig ve kupaların logoları.
    3.18 Bundesliga ligi takımların formaları, amblemleri ve takım isimleri.
    MAINZ, BORUSSIA DORTMUND, HOFFENHEIM, HANNOVER, FREIBURG, HAMBURG, BAYER LEVERKUSEN (LICENSED), BAYERN MUNICH (LICENSED), HERTHA BERLIN, KAISERSLAUTERN, WOLFSBURG, NURNBERG, KOLN, WERDER BREMEN , MONCHENGLADBACH, STUTTGART, AUGSBURG AND SCHALKE.
    4.Tüm takımların 2011-2012 güncel formaları.(Sıkı formalar için ilave içerikten yamayı yüklemeden önce Fizik2 yi açmanız gerekiyor.Örneğin chelsea nin mavi forması fit yani sıkı forma oluyor.
    5.18 İngiltere 2. ligi takımı.
    BIRMINGHAM, BLACKPOOL, BRIGHTON, BURNLEY, CARDIFF, CRYSTAL PALACE, DERBY, HULL, IPSWICH, LEEDS, LEICESTER, MIDDLESBROUGH, NOTTINGHAM FOREST, PORTSMOUTH, READING, SOUTHAMPTON, WATFORD AND WEST HAM.
    6.Ekstra 2 şampiyonları ligi takımı. APOEL AND BATE .

1.1 versiyonunda Bundesliga ve championship takımlarının oyuncuları eklenecek.

http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=86906 >> Yama yapımcılarının kaynak sitesi.

Yamayı yükledim kesinlikle mükemmel bir yama, ayrıca geçen seneki gibi onlineda da lisanslı takımlar (yamalı hali) ile oynayabiliyoruz.

Alternatif :http://www.pesfootball.com/downloads/pro-evolution-soccer-2012/ps3-gtm-1-1-update/details.html

http://www.filesonic.com/file/4050993144/GTM_1.1_SPANİSH_UPDATE.rar

gtm yamasını yükleyen arkadaşlar şu linkteki ispanya ligi güncellemesini indirebilir.burda championship yerine ispanya ikinci ligi geliyor.milli takımlardaki sahte oyuncu isimleri ve bundesliga kadroları bu yamayla düzeliyor.bunu kurmanı tavsiye ederim

paul2478'in bles 1407 için yaması sürekli güncelliyor güzel bir yama...

Now avalible is my 2012 option file. It will contain the Bundesliga & Championship like last year.

It will contain:-

* All unlicensed teams corrected
    * National teams player names corrected with duplicates removed
    * All NT kits fixed
    * 18 Championship Teams
    * Full Bundesliga
    * Fake/Retired players used to create current players
    * Lots of Fixes to players, Face Builds/Scans, Boot updates, Accesories updated

At the moment the Championship teams to be included will be:

* Barnsley
    * Birmingham City
    * Blackpool
    * Brighton & Hove Albion
    * Bristol City
    * Burnley
    * Cardiff City
    * Derby County
    * Hull City
    * Ipswich Town
    * Leeds Utd
    * Leicester City
    * Middlesbrough
    * Millwall
    * Nottingham Forest
    * Reading
    * Southampton
    * West Ham

Plus there will be space for 2 missing Champions League teams. I would like to know if everyone is happy with the Championship teams & which missing CL teams they would like included.

If you havent used my file before have a look at the links in my sig to see what to expect

Credits
    JackWhoBra, Vixon, Spaniardo, Red Town, Mighty Mag, Husher, Shabadoo, Edgar12, 99doogs, Frodo, hywelkidd, chaves, ozil,
    ¢Ħλ®₤ỉξ-[14], SantiArgento, Vendonado, viggan, MoeoM, Jaymez Hetfield, van Leuween, Rapid Vienna, Abstrso, Dale Toon, Rocksteadyeddie, sadman2705, Bi-One, Cammey,chung1972, mano008, makiavelo, chilli81, peda69, mrgametight, djpelel1, ali_star4, Yildirimugur, bamahammer, Homer S, MeatGravyMeat, Arshavin10, SCR Fan, Luukzwaan, flash11, lokytrew, peixe02, Kempie49, garde, el flaco, rlaird, Boru100, Tury95, Mike1Zero, GC II Messi, brett999, mr. yes, czrvenaeagle, cluberer, cristiano92, adam13, LordOdo, wwefan, Nemisiskidd, raditzx, luci2k1
    pesstatsdatabase
    pesfaces.co.uk
    Everyone who has given feedback

Download Links
    v1.0http://www.megaupload.com/?d=QYSNQ2K5
    v1.1http://www.megaupload.com/?d=4WF16ID1

Each new update contains only the new files

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napstr -- 30 Kasım 2011; 18:29:26 >

• Hoca oyunu almadım ama tek dosya olarak yükleyebilecegiz diye haber vardı dogrumudur
  • O haber yanlış anlaşılmadan ibaretmiş, 1 takımı tek olarak yükleyebiliyorsun, yani bu yamayı base olarak yapıyorlar daha sonra 1 2 takım eklemek isteyenler export import özelliği ile tek seferde bir takımın komple içeriğini yükleyebiliyor.Ama bu geçen senekinin aynısı tek tek yüklüyoruz.
  • bilgilendirme ve paylaşım için Teşekkürler hocam
  • Yamayı yüklemek için makine'nin JB'li olması gerekmiyor mu? Evet, gerekiyor. O zaman biz orjinal kullananlara yaramıyor.
  • Jericho mesajını editle de milletin kafası karışmasın orjinal konsollara yükleniyor yama.Online da işe yarıyor yazmışım alta okusaydın da ordan çıkarsaydın bari...Fail..
  • Fail'lik bi durum yok, saçmalama. Yukarıya, büyük harflerle yazamadın mı?
  • Bu yamada bululnan Bundesliga takımlarındaki oyuncuların isimleri atmasyon mu yoksa gerçek kadrolara göre mi yapılmış bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Fail'lik bi durum yok, saçmalama. Yukarıya, büyük harflerle yazamadın mı?

Yazamadım kardeş.Anlatımı bari okusaydın bak flash bellek ile savedatadan yükleniyor ne alakası var jailbrekle...Hala ukalalık yapıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slayish

Bu yamada bululnan Bundesliga takımlarındaki oyuncuların isimleri atmasyon mu yoksa gerçek kadrolara göre mi yapılmış bilgilendirirseniz sevinirim.

Oyuncuları 1.1 versiyonunda yapıp ekliycekler, şu an bundesliga sadece logo ve formalardan ibaret.
  • teşekkürler emre, akşam eve gidince ilk işim yamayı uygulamak olacak eline sağlık.
  • Tamam, teşekkürler.Benim indirdiğim ilk yamanın aynısı o zaman
  • İnsanı öfkelendirme, adam gibi söyle. Ukalalık yaptığım falan yok, sana sadece insanların aklı karışmasın diye büyük harflerle yaz dedim. Tövbe estağfurullah.
  • quote:

İnsanı öfkelendirme, adam gibi söyle. Ukalalık yaptığım falan yok, sana sadece insanların aklı karışmasın diye büyük harflerle yaz dedim. Tövbe estağfurullah.

"Yamayı yüklemek için makine'nin JB'li olması gerekmiyor mu? Evet, gerekiyor. O zaman biz orjinal kullananlara yaramıyor. "

Ba ne yazmışsın jb gerekiyor mu, sadece bunu yazsan adam gibi cevabını alırdın ama ne yazmışsın ardına kendi sorunu cevaplamışsın ve konuyu noktalamışsın, yazdığım cevaba büyük harflerle yaz demişsin, bunun adı her yerde ukalalıktır.Sen kendini ölç tart sonra gel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

Orijinalden alıntı: Slayish

Bu yamada bululnan Bundesliga takımlarındaki oyuncuların isimleri atmasyon mu yoksa gerçek kadrolara göre mi yapılmış bilgilendirirseniz sevinirim.

Oyuncuları 1.1 versiyonunda yapıp ekliycekler, şu an bundesliga sadece logo ve formalardan ibaret.

Emre tamam herşey iyi hoş ama lisanslı takımların içi boş anladığım kadarıyla logolar, formalar, klüp isimleri tamam, ama isimler yok yani kimin kim olduğu belli değil

ben bekleyelim biraz derim

• quote:

İnsanı öfkelendirme, adam gibi söyle. Ukalalık yaptığım falan yok, sana sadece insanların aklı karışmasın diye büyük harflerle yaz dedim. Tövbe estağfurullah.

kardeşim sakin ol, anladığım kadarıyla bu işlerde bilgin yok hiç, pes lisans yamaları her yıl orjinal kullanıcılara gelen bir güzellik oluyor...
  • sadece yeni eklenen takımların oyuncularını editlememişler geçen sene ben wenb yamasına zaten bundesliga falan eklemedim.Bu yamada portekiz ligi, ingiltere ligi, ispanyanın lisanssız takımları, lisqanssız milli takımlar hepsini lisanslı hale getirmişler.
  • quote:

sadece yeni eklenen takımların oyuncularını editlememişler geçen sene ben wenb yamasına zaten bundesliga falan eklemedim.Bu yamada portekiz ligi, ingiltere ligi, ispanyanın lisanssız takımları, lisqanssız milli takımlar hepsini lisanslı hale getirmişler.

peki bunların kadrosundaki isimler?
  • O kadrolardaki isimlerde sorun yok zaten onlar gerçekte lisanslı belki tek tük vardır onlarda lisanslı yapılmış..Mesela Chelsea için London FC yazıyor ama Drogba Lampard gibi oyuncu isimleri doğru bildiğin gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napstr -- 17 Ekim 2011; 13:14:19 >
  • quote:

İsimler konaminin other lig diye bıraktığı takımlarda ki isimler.Bu isimler için 1.1 update gelcek o da tek edit dosyası olcak zaten.

hmm, yani bu yamayı kursak bile 1.1 version çıkınca tekrar silbaştan yapmıcaz, üzerine 1-2 dosya kurcaz, doğru mu anladım?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.