Şimdi Ara

PassoLig Ana Konusu (Kart, Bilet, Kombine) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
16
Favori
62.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Passolig sahibi hayır sever bir arkadaş arıyorum. Passolig sahiplerine özel aralgame.com dan yapılan alışverişlerde 15tl indirim avantajı var. Benim passolig kartım yok malesef. 1 Ocak 2017 tarihine kadar bu siteden alışveriş yapmayacak olan bir arkadaş indirim kodunu benimle paylaşırsa sevinirim. Detay için pm atabilirsiniz. Teşekkürler.
  • dh5959 D kullanıcısına yanıt
    Sorun hala devam ediyor. Düzelmeyecek gibi de duruyor.
  • PTT de Passolige yükleme yapılırken karttan çekim yapma şansımız var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fSinatra

Merhaba arkadaşlar, Passolig sahibi hayır sever bir arkadaş arıyorum. Passolig sahiplerine özel aralgame.com dan yapılan alışverişlerde 15tl indirim avantajı var. Benim passolig kartım yok malesef. 1 Ocak 2017 tarihine kadar bu siteden alışveriş yapmayacak olan bir arkadaş indirim kodunu benimle paylaşırsa sevinirim. Detay için pm atabilirsiniz. Teşekkürler.

güncel
  • Logolu kart ile logosuz kartın farkları nelerdir hangisi avantajlıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

Logolu kart ile logosuz kartın farkları nelerdir hangisi avantajlıdır?

büyük maçlarda biletler önce kendi takımın taraftarına satışa sunulur, TFF logolu kartın varsa muhtemelen bilet kalmaz sana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakeen kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür ederim cevabın için, bilgin var ise bir soru daha sorayım. bende tff logolu kart var. bunu logoluya çevirebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

hocam çok teşekkür ederim cevabın için, bilgin var ise bir soru daha sorayım. bende tff logolu kart var. bunu logoluya çevirebilir miyim?

Hocam onu bende bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakeen kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetleri beni çıldırttı mail attım 3 gündür dönen yok :)
  • herkese merhaba arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim ve passo lig kart almak istiyorum fakat hangi kart türünü seçmem gerektiğini bir türlü çözemedim lütfen yardımcı olur musunuz
  • Merhaba arkadaşlar galatasaray logolu passolige sahibim bu passolig ile antalya - beşiktaş maçı (örnek) antalya tarafından girebilirmiyim merak ettim :)

Galatasaray - Antalya maçındada galatasaray tarafından (misafir) den almam gerekiyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

Merhaba arkadaşlar galatasaray logolu passolige sahibim bu passolig ile antalya - beşiktaş maçı (örnek) antalya tarafından girebilirmiyim merak ettim :)

Galatasaray - Antalya maçındada galatasaray tarafından (misafir) den almam gerekiyor galiba

+1
  • Arkadaşlar, geçen hafta passolig ön ödemeli cüzdan kartı aldım, fakat migros un sanal marketinde kullanamıyorum.. Passolig internet şubesine giriş yaptığımda passolig banka kartına terfi et uyarısı çıkıyor. Bu terfi yapınca ilave ücret var mı acaba ?
  • arkadaşlar passolig 1 kart kullacısı adına aynı maça 2 bilet alabiliyormuyuz ve daha sonra biletlerin birini başka birine devretme gibi bir imkanımız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

arkadaşlar passolig 1 kart kullacısı adına aynı maça 2 bilet alabiliyormuyuz ve daha sonra biletlerin birini başka birine devretme gibi bir imkanımız var mı ?

Evet devredebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

arkadaşlar passolig 1 kart kullacısı adına aynı maça 2 bilet alabiliyormuyuz ve daha sonra biletlerin birini başka birine devretme gibi bir imkanımız var mı ?

Evet devredebilirsin

eyvallah hocam
  • Galatasaray kombinesiyle beşiktaş veya cenerbahçe maçınada gidebilir miyim ?

• Merhaba arkadaşlar,

Passolig kartımın üzerinde GS logo var. Arkadaşımla birlikte her maça gitmek için kartımı tarafsız'a çevirmek istiyorum. Bu durumda ne yapmalıyım?

Teşekkürler.
  • Bugün Passolig karta yükleme yapabildiniz mi?
  • Zannedersem bu sisteme kim bir şekilde bulaştıysa bu sistemi akledene, akledip çıkarana, çıkarıp pazarlayana, pazarlayıp satana bildiği tüm küfürleri ediyordur!!!!!
    Sistem değil tam bir sistemsizlik keşmekeşlik hali söz konusu.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.