Şimdi Ara

PassoLig Ana Konusu (Kart, Bilet, Kombine) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
16
Favori
62.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar passo sitesinde bilet tükenince biletler tükenmiştir uyarısı çıkıyor mu? 3 gündür siteden bilet almaya çalışıyorum tüm kategorileri denedim ama nafile hepsi dolu gösteriyor. Müşteri hizmetleri arıyoruz (normal bağlanamayıp kayıp çalıntıdan bağlanıyoruz ona da ) ara ara deneyin diyor. Nasıl işse anlamadım gitti. Ara ara kendilerinin alması için 3 er 5 er koyuyorlar herhalde. Sonrada malum.

Ticketbis diye site var adamlar kaç gün önceden beri satıyorlar. Normal fiyatın 3-5 katına hem de. Nasıl işle bunlar arkadaş karaborsa resmen resmileşmiş yahu!!!
  • Arkadaşlar ben derbi içim bilet almaya çalıştım ama kartım logolu olmadığı için alamadım sonra logoluya başvurdum bugün bileti logoluya aldım ama kart bana ulaşmadı bileti banka kartına aktarabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben arkadaşımla beşiktaş başakşehir maçına gitmek istiyorum ama passolig yok.Yarın Başakşehir Fatih Terim Stadyumunun orda passoligi hemen çıkarıp maça gidebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Beyler ben arkadaşımla beşiktaş başakşehir maçına gitmek istiyorum ama passolig yok.Yarın Başakşehir Fatih Terim Stadyumunun orda passoligi hemen çıkarıp maça gidebilir miyim?

Malesef 3 gün önceden başvurman gerekiyordu tek geçişlikle girerdin

• Arkadaşlar ayın 21 de pasoliga başvurdum fakat kart ücretini yatırmadım yarın yatırıp kart ücretini tek maçlık kart alma şansım varmı yada kredi kartı ile şimdi yatırma şansım varmı acil cevap verirseniz sevinirim uçak biletni aldık maç için gidemezsen içime oturur

• Hadi yawNeyse cevap için teşekkürler hocam.

• arkadaslar bu passo.com.tr den şifremi değiştirmeme rağmen giriş yapamıyorum varmı boyle bi sorun yaşayan? bilet alıcam alamıyorum 20sn önce değiştirdigim şifreyi kabul etmıyor
  • kayserispor Trabzonspor maçına bilet isteyen varsa pm atsın.
  • arkadaşlar en uygun passoligi nereden alabilirim,
    internetten kargo ile 40 tl ye geliyor.
    kadıköyde stadın oradan çıkaralıyormu,fiyatı ne kadar ve hemen teslim ediliyormu.
  • Bende passolig on odemeli var.Gittigidiyordan alışveriş yapabilir miyim?Bide bu karta ayda en fazla kaç tl yükleniyor?
  • Fenerbahçe maçı için bilet almaya çalışıyorum, Üyelik Kampanya Tipi diye bir adım var Fenercell vb. seçenekler var, bilet alamıyorum bu yüzden? Nedir bu saçmalık, fenerbahçeye ait bir kart üyesi değilsem maça giremiyor muyum?
  • Talvehtia kullanıcısına yanıt
    önceliği fb kart sahiplerine veriyorlarmış, neyse
  • tarafsiz mi alayim ne alayim arkadaslar pasoyu istanbilda yasamiyorum derbilere ayda yilda bir giderim gitsem

• quote:

Orijinalden alıntı: godforınsane

tarafsiz mi alayim ne alayim arkadaslar pasoyu istanbilda yasamiyorum derbilere ayda yilda bir giderim gitsem

TFF logolu olandan alsan bile sadece ev sahibine giriş yapabilirsin. Deplasmanlara ilgili misafir takımın passoligi ile geçiş izni veriyorlar.
  • iki farklı takımdan passo lig kartım olsa bunlar arasında para aktarımı yapabilir miyim, herhangi bir kısıtlama işlemi yaparlar mı
  • arkadaşlar bjk pasolig kart aldim. acaba başka takım mı alsaydım. bjk maçlarına bilet için öncelik hakkım oluyor mu? kombine alırken falan ise yarıyor mu.

birde tarafsiz pasolig kaç para ücreti bilen var mı

• sioux kullanıcısına yanıt
    Genelde çoğu takımın maçına (ev sahibi olduklarında) logosuz yani TFF logolu kartla girebiliyorsun ancak Beşiktaş maçlarına sadece Beşiktaş logolu passoligle girebiliyosun. Kulüp böyle yapmış.

• mm sağol hocam demek ki iyi bişey yapmışız.

Bu arada bilgi olsun vodafone karakartallılara pasolig kartında %50 indirim kodu veriyor. kart + kargo 20 liraya geldi

• Asd

• Konu ölü gibi ama bilen eden yardımcı olursa sevinirim.
    Passolig cüzdan sahibiyim ama tabi bunu 2014 senesinde almıştım tam konuyu bilmesem de her sene yeniletmek gerekiyor galiba ama şöyle bir sorum olacak bunu yenilemenin zorunluluğu maça girebilmek için mi yoksa kartı kullanabilmek için mi gerekiyor ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.