Şimdi Ara

PassoLig Ana Konusu (Kart, Bilet, Kombine) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
16
Favori
62.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ''Bilgi: Vodafone Arena'da oynanacak olan Besiktas -Bursaspor mac bileti olan ve Passolig Kartini henuz teslim almamis olan taraftarlar, bu macta kullanacaklari tek gecislik kartlarini hafta ici 10.00 - 18.00, h.sonu 11.00 - 17.00 saatleri arasinda, Akaretler'deki Kulup Binasi, C Blok'taki Kombine Merkezi'nden teslim alabilirler''

Passolig kartım elime ulasmadi henuz bu maca girmek icin tek gecislik bilet başka yerden almaimkani yok mudur? P tesi is cikisi nasil yetişeyim 6 ya kadar kulup binasina falan ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hocam en son geçen sene buzamanlar tt arena ya gitmiştim. Gişe çoktu. Ama yine de bayagi sıra oluyordu erken gitmenizde fayda var. Ama suan vodafone arenada gişe koyulur mudur yeterince bilemem

• Passo kart geldi,fakat internet şubesi işlem yapamıyorum.Kart şifresini aldım ,para da yükledim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hschan

Hocam en son geçen sene buzamanlar tt arena ya gitmiştim. Gişe çoktu. Ama yine de bayagi sıra oluyordu erken gitmenizde fayda var. Ama suan vodafone arenada gişe koyulur mudur yeterince bilemem

teşekkürler ..Kart geldi zaten..
  • Arkadaslar passoligi olan bir arkadasim bana bileti devredecek ama bende pasolig yok, gecici pasolig alsam staddan bana devredebilir mi ? Yada nasil bi yol izlemeliyim ? Mac carsamba gunu

• 3-4 gündür passolig kart başvurusu yapmaya çalışıyorum. ancak foto yükleme işlemini bir türlü geçemedim. farklı işletim sistemlerinden denedim. cepten deniyorum bir türlü foto yükleme aşamasını geçemiyorum. yardı lütfen...
  • Arkadaşlar ben hesabıma 300 tl yatırdım ptt atmden çekmeye çalıştım ama 4 tl işlem ücreti istedi işlem ücreti olmadan parayı çekebileceğim bir atm yok mu

• Arkadaşlar Gençlerbirliği - Trabzonspor maçında Gençler tarafından maratondan bilet alabiliyor muyuz?
  • izmirde oturuyorum akhisar beşiktaş maçı için kart çıkaracağım. herhangi bir stadyum gişesinden kart çıkarma imkanım var mıdır? internetten alınca fiyat fazla çıkıyor.
  • Benim gaziantepspor pasoligim var bu hafta kadikoyde fener macina bilet alamam mi fener tarafinda, yeni pasolig cikartsam fenerli onunla alabilirmiyim?

• Tarafsiz ve bjk logolu passo lig var
    Gs bjk.macina bilet alabilirmiyiz

• Arkadaşlar passolig kredi kartıyla bilet alınca taksit yapma gibi bi olay var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Tarafsiz ve bjk logolu passo lig var
    Gs bjk.macina bilet alabilirmiyiz

Benim de benzer bir sorum var..Arkadaşımda gs loglu passolig var ve kombinesi var... bende ise bjk logolu.. kendi maça gelemyeceği için kombine hakkını bana aktarabilir mi ve ben gs tarafına girebilir miyim bu kartla?

Biraz araştırdım çok olası gözükmüyor ama yine de daha net bilen varsa fikrini duymak iyi olacaktır.

Yukarıdaki arkadaşın sorusu için de tff kartı ile bilet laınır muhtemelen ama bjk loglu kartlara rakip taraftar izni olmadıgı için alınamayacaktır diye düşünüyorum. muhtemelen kombine transferi olayında da aynı durum geçerli.
  • Merhaba arkadaşlar. Bu akşam oynanacak olan Beşiktaş Galatasaray maçına 2 bilet arıyoruz. Öğrenciyiz. Maç biletini satmak isteyen varsa ulaşırsanız çok sevinirim.

• Passolig banka kartıyla bilet alabilmek için içine nakit yüklemek gerekiyormu yoksa bilet aldıktan sonra parayı yatırabiliyormuyuz?
  • Arkadaslar merhaba, altta görmüs olduğunuz gibi kredi kartım onay bekliyor. Ben şu an karta para yükleyip bilet alabilir miyim ? Yoksa onay vermesini mi bekleyeceğim
  • iyi günler arkadaşlar bugün passolig başvurusu yaptım ve para yüklemek istediğimde para yüklemek için passolig kartınız olmalıdır uyarısı aldım kart gelmeden para yükleyemiyor muyuz?
  • Arkadaşlar merhaba daha önce başkasının kartıyla girmeye çalışıp yakalanan var mı pazar günkü gs-bjk maçına girmeye çalışırken yakalandım şimdi süreç nasıl işleyecek nasıl bir ceza alırım ve en önemlisi sicilime işlenir mi bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim.

• Bende bir Passolig Banka karti var. Ikinciyi de almanim bir yolu yok mudur?

• brk5334 kullanıcısına yanıt
    Sorunuzu cevaplayan oldu mu

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.