Şimdi Ara

2006 askerlik celp dönemleri ne zaman belli olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • askerlik 2006 tertipleri ne zaman belli olur

• yokmuya bileniniz
    tabi askerliy daynsa kapıya tırmalardınız
  • hangi statüde soruyorsun arkadaşım.kısa dönem uzun dönem 15 ay?
    şubatta tıpçıları alıyorlar.nisanda karışık sınıf yd sb ve kısa dönem erleri.
    ayrıntılı bilgi içinwww.asal.msb.gov.tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: sunsea

hangi statüde soruyorsun arkadaşım.kısa dönem uzun dönem 15 ay?
    şubatta tıpçıları alıyorlar.nisanda karışık sınıf yd sb ve kısa dönem erleri.
    ayrıntılı bilgi içinwww.asal.msb.gov.tr

2006 15 yapacaklar için 1986
  • seni ne zaman sevk edecekleri bağlı olduğun askerlik şubesine göre değişir.asal dan bağlı olduğun askerlik şubesinin 2005 celp dönemlerini bul.muhtemelen seni o ayda sevk ederler.ama şimdi tertipleri 2 grup halinde de alıyorlar.mesela kasım celbinin 2.grubu ocakta gidecek.bundan sonraki ilk celp şubattır.eğer tecil ettirmediysen şubatta asker olabilirsin.üç ayda bir celp var yani.ama gruplara bölme insiyatifi askeriyeye bağlı.
  • sunsea benimde bi sorum olucak. Ya ben 85 liyim 15 ay uzun dönem yapıcam askerliği tecilliydim fakat tecili kaldırdım. Şimdi bağlı olduğum askerlik şubesi ilk tertip gönderiyomuş. Şimdi ben tecili kaldırdım diye 2005 kasım ayının senin dediğin gibi kasım celbinin 2. grubu olarak beni ocakta alırlarmı. Yoksa şubattamı giderim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lómion

sunsea benimde bi sorum olucak. Ya ben 85 liyim 15 ay uzun dönem yapıcam askerliği tecilliydim fakat tecili kaldırdım. Şimdi bağlı olduğum askerlik şubesi ilk tertip gönderiyomuş. Şimdi ben tecili kaldırdım diye 2005 kasım ayının senin dediğin gibi kasım celbinin 2. grubu olarak beni ocakta alırlarmı. Yoksa şubattamı giderim?

ocakta gidecekler önceden belirlendiği ve sevke tabi oldukları için sen şubatta gidersin herhalde.ama tecili ne zaman kaldırdığına göre değişir tabi.hem zaten sen kasım celbinde sevke tabi olsaydın bu sana gelirdi.demekki öyle bir durum yok.ama sen yine de askerlik şubele görüş bir karışıklık çıkmasın sonra bakaya duruma düşme!!!bende personel astek olup askerlik şubelerinde bu gibi işlerle uğraşacam şimdiden hayırlısı....dh cı erlere torpil yaparız artık

• yau burda onbaşı olduk ama...
    bende bekliyom 2006 da gitcem
  • quote:

Orjinalden alıntı: sunsea

ocakta gidecekler önceden belirlendiği ve sevke tabi oldukları için sen şubatta gidersin herhalde.ama tecili ne zaman kaldırdığına göre değişir tabi.hem zaten sen kasım celbinde sevke tabi olsaydın bu sana gelirdi.demekki öyle bir durum yok.ama sen yine de askerlik şubele görüş bir karışıklık çıkmasın sonra bakaya duruma düşme!!!bende personel astek olup askerlik şubelerinde bu gibi işlerle uğraşacam şimdiden hayırlısı....dh cı erlere torpil yaparız artık

personel asteğmen mi olacaksın? buyur gel ben şiddetle öneririm de nerden biliyorsun nasıl eminsin bundan? hukuk mezunuysan şansın yükseliyor...144 kişinin 120si hukukçu idi 303de benim gibi...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.