Şimdi Ara

Passat variant bagaj kizagi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ikinci el passat variant 1.4 tsi dsg aldim gecen hafta arac 2012 model fakat ne yazik ki arka bagajda standart olarak gelen kizak aractan cikmadi, bunu servis disinda nereden bulabilirim fikri olan var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• satın aldığınız kişi/kurumla temasa geçin.. büyük ihtimalle kullanılmıyor diye araçtan çıkarmışlar ve de satarken de geri koymayı unutmuşlardır. onun dışında servisten almaya kalksanız bir servet isterler. çıkmacılarda kazalı araçlardan alabilirsiniz ya da ebay vs gibi yerlerden. sahibinden ve gittigidiyor tarzı yerlere de bakın önce bence.

edit: bir kutunun içerisinde duruyor bu genelde. aracın sağını solunu iyice araştırdınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 13 Kasım 2013; 11:31:40 >
  • ne yazık ki satın aldığım kişi ikinci sahibi sanırım ilk sahibinden bu parçayı almamış aynı şekilde kitapçık ya da sağlık kitide yok dediğiniz gibi serviste servet istiyorlar ebay ve diğer sitelerde de bulamadım. :(
  • gokere G kullanıcısına yanıt
    benim 2012 model 1.6tdi variant aracım vardı. aracımı geçen sene sattım ama sizin aramış olduğunuz parça bende kalmış.
    bej renkte. renk olarak uygun ise size satabilirim. ben aracımı ilk alıdığımda çıkarmıştım bebek arabası koyduğumdan. dolayısıyla kullanılmamış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Networker99 -- 27 Kasım 2013; 16:32:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.