Şimdi Ara

Passat Trendline yerin Audi A3 Sedan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2016 Model Passat Trendline kullanıyorum. Sizce satıp üzerine 15.000 falan koyup, makyajlı led paketli, otomatik far, yağmur sensörü v.s. yani daha donanımlı yine 2. el - 2017 model Audi A3 sedan alınır mı ?

Bendeki passatta, park sensörü hariç hiçbir donanım yok, büyüklük olarakta A3 Sedan benim için yeterli.

Yorumlarınız için teşekkürler

• Aynı fiyat olsa neyse derdim de ben olsam üstüne para verip daha düşük sınıf araç almazdım. Tabi mevcut aracınızda bir problem yoksa.
  • Daha önce hiç passat trendline inceleme fırsatınız oldumu bilmiyorum ama inanın araba çok konforlu olmasına rağmen D sınıfı beklentisinin altında bir donanım seviyesine sahip. Daha önce 2 hafta Audi A3 kullanma fırsatım olmuştu, oldukça konforlu, iç mekanı sade ama modern... Birde sınıf farkı sizce tercihlerden önemli mi ? Teşekkürler
  • Dediğiniz doğru ama A3'ün de iç mekanı passattan da kötü göürünüyor. Ama zevk meselesi göreceli yani. Ben A3 hiç kullanmadım içine binmedim internetten gördüğüm kadarıyla yorum yaptım. Siz kullanmışsınız ve içinize sindiyse neden alınmasın.
    Bir de inanın burda verilen fikirler insanın kafasını daha çok karıştırıyor. Siz kendiniz kullanmışsınız ve beğenmişsiniz o yüzden doğrusunu da siz bilirsiniz.
  • melangee M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :) Aslında çok doğru ama yinede gözümden kaçan detaylar var ise değerlendirmek isterim.
  • superb daha uyguna bulursunuz. En azından snıf farkı olmaz daha donanımlı olur
  • ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Bencede değerlendirilebilir, son dönemlerde ciddi prim yaptı ama önceliğim A3 sedan
  • Bir arkadaşınızın arabasına binip sonra da kendi aracınızı bir anlık heves ile değiştirmek istiyorsunuz gibi bir hava sezdim sanki.
  • Yok dostum aslında öyle değil :) Passat trendline gerçekten iç mekanda çok çok az donanım sunuyor, far sensörü, yağmur sensörü, otomatik kapanan yan aynalar, navigasyon, büyük ekran, koltuk renk ve deseni, hayalet gösterge, zenon far, görsel yan çıtalar... Bunların hiçbiri yok malesef... Anahtarın tipi bile comfortline'da farklı

Örneğin bi ekran taktırlam istiyorsunuz, orjinal discovery için 10.000 tl diyorlar v.s.

Yani Passat var Passat var diyorum...

Audi A3 hem daha az yakıyor (ağırlığından ötürü birazda) hemde alırken donanımını biraz daha fazla seçerek iyi bir başlangıç yaparım diye düşünüyorum. Ayrıca a3 biraz daha iyi zıplıyor :) 2 hafta full kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aomeroglu

Yok dostum aslında öyle değil :) Passat trendline gerçekten iç mekanda çok çok az donanım sunuyor, far sensörü, yağmur sensörü, otomatik kapanan yan aynalar, navigasyon, büyük ekran, koltuk renk ve deseni, hayalet gösterge, zenon far, görsel yan çıtalar... Bunların hiçbiri yok malesef... Anahtarın tipi bile comfortline'da farklı

Örneğin bi ekran taktırlam istiyorsunuz, orjinal discovery için 10.000 tl diyorlar v.s.

Yani Passat var Passat var diyorum...

Audi A3 hem daha az yakıyor (ağırlığından ötürü birazda) hemde alırken donanımını biraz daha fazla seçerek iyi bir başlangıç yaparım diye düşünüyorum. Ayrıca a3 biraz daha iyi zıplıyor :) 2 hafta full kullandım
    bende golf 1.0 comfort var. A3 sedan benımde ılgımı cekıyor ama ıc ozellıklerıne bakıyorum hepsı golftede var. Ekstra bır seyı goremıyorum. sırf audı olsun dıye satıp 30-40 bın daha fazla vermekte mantıklı gelmıyor. ondan vazgecıyorum :)

• ReaperVR R kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız ama sizde comfort var :) Trendline olsa belki bakardınız :)
  • Passat otomatik degilse hic dusunmemenizi salik veririm.

A3 un ici cok dar.Platform kardeslerinden daha sikintili.
  • froster2006 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aomeroglu

Evet haklısınız ama sizde comfort var :) Trendline olsa belki bakardınız :)
    o konuda haklısnız ama bence passattan sonra a3 sedana gecmeyın. satıp golf comforta gecın daha mantıklı olur. paranız cebınızde kalır :) ya da daha donanımlı dıger kardes gruplara bakabılırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

o konuda haklısnız ama bence passattan sonra a3 sedana gecmeyın. satıp golf comforta gecın daha mantıklı olur. paranız cebınızde kalır :) ya da daha donanımlı dıger kardes gruplara bakabılırsınız

Alıntıları Göster
    Genel olarak anladığım Passattan sonra A3'e o kadar para vermeyin :)
  • Fiyatlardan haberim yok fakat eğer üzerine koymadan passatı satıp full golf alabiliyorsanız bence daha mantıklı olur. Tabi para sizin paranız biz sadece fikrimizi paylaşıyoruz.
  • A3'ün artıları biraz daha makul performans ve tüketim olur ve bir de donanım.Geri kalan nerdeyse bütün konularda Passat iyidir.Ha trendline passat'da çekilir gibi değil esasen üste verilecek 15 bin ile comfortline a terfi edilebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozr2pkr

Fiyatlardan haberim yok fakat eğer üzerine koymadan passatı satıp full golf alabiliyorsanız bence daha mantıklı olur. Tabi para sizin paranız biz sadece fikrimizi paylaşıyoruz.
    Bence de,full olmasa bile donanımlı bir Golf almak daha mantıklı.A3 Sedanın boyutları yeterliyse boyut sıkıntısı da yaşamazsınız.
  • ben de nerdeyse full dolu olan corollamı satılığa çıkardım. passat trendline almak niyetindeyim. ben donanımdan boşline a siz boşline dan donanımlı a3 e. herkesin beklentisi, zevki farklı tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozr2pkr

Fiyatlardan haberim yok fakat eğer üzerine koymadan passatı satıp full golf alabiliyorsanız bence daha mantıklı olur. Tabi para sizin paranız biz sadece fikrimizi paylaşıyoruz.
    Dostum o yüzden bu konuyu açtım, genel fikirlerin katkısı mutlaka oluyor, sağol
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.