Şimdi Ara

Passat Trendline yerin Audi A3 Sedan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bianconera

A3'ün artıları biraz daha makul performans ve tüketim olur ve bir de donanım.Geri kalan nerdeyse bütün konularda Passat iyidir.Ha trendline passat'da çekilir gibi değil esasen üste verilecek 15 bin ile comfortline a terfi edilebilir..
    Teşekkürler Dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: narec

ben de nerdeyse full dolu olan corollamı satılığa çıkardım. passat trendline almak niyetindeyim. ben donanımdan boşline a siz boşline dan donanımlı a3 e. herkesin beklentisi, zevki farklı tabi.
    Dostum sakın yanlış anlama, bir arabanın donanımı olmasada niteliği ve karakteri bakidir. Passat Passattır yani:)
    Ben ise, madem bu parayı bir arabaya harcadım, biraz daha verip daha donanımlı bir araba alabilir miyim diye düşünüyorum. Ayrıca Wolksvagen'in boşunu avrupada pek göremezsiniz bize çok katı donanımlar koyuyorlar, eğer alabiliyorsanız comfort bakın derim, takdir ve bütçe sizin...
  • Superb al hem daha donanımlı ve her konuda üstün ama skoda diye tercih edilmiyor işte sizin yerinizde olsam superb alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece iç mekandaki havalandırma panelleri nedeniyle bile A3 ü düşünmem Donanım eksik geliyorsa aracı satıp donanımlı model alırdım Audi yi çok seviyorum ama A3 bence iç mekanda çok kötü
  • ozay06 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum, tabi gönül ister A4 iç mekanı ama bütçe meselesi :) Ama emin olun Trendline iç mekanı A3'ün baz versiyonundan bile daha kötü
  • superb
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 19 Nisan 2021; 18:10:24 >
  • iki aracida biliyorum passati kullandim a3 ilede yolculuk yapma firsatim oldu

sehir ici kullanimda a3 daha ideal park dar yollar vs. konfor konusunda biraz goreceli fakat passat daha yumusak daha rahat.

a3 ile dar lastik yanaklari biraz sert suspansiyon iyi yol tutus sagliyor fakat cukurlari cok hissediyorsunuz tak tuk hosuma gitmedi

kisacasi konfor genislik ozellikle bagaj ihtiyaciniz varsa passat digerleri icin a3

• Hocam daha önce ailemden a3 sedan 2015 model oldu. Araba güzel gözüküyor performansı fena değil ancak bu arabada da öyle bir premium hissetti yok. Full golf almak sizi daha çok mutlu eder diye düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin olun daha donanımlı arabaya binmenin verdiği hazzı hiç bir şey vermiyor.Kesinlikle geçmeye değer, hak veriyorum trendline cidden çok boşşşşşş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.