Şimdi Ara

Passat 1.6 FSI Trtiptonik Vites Hakkında Görüşleriniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Passat 2007 model FSI Triptonik vites komple boyalı bir araç var düşündüğüm.

Bu modeli pek bilmediğim için tereddütte kaldım. aracın fiyatı 27.000 TL tramerde iki adet hasar kaydı varmış 1.560 ve 760 liralık.

Aracın rengi siyah ve kilometresi 210.000 de. Ne dersiniz, alırken nelerine dikkat etmem gerekiyor, nerelerine bakayım, DSG şanzıman büyük ihtimalle ve bu şanzıman sıkıntı yaratırmı kronik olarak.

Fiyatı normal mi?

Kısacası sizden fikir bekliyorum arkadaşlar yanlış yapmaktan korkuyorum. Malum para pek kolay kazanılmıyor zar zor didinerek toparladık.

Fikir ve görüşlerinizi esirgemezseniz minnettar kalırım. Saygılarımla.

• 27000 ile daha alt modellere bakmanızı ve sorunsuz arac almanızı tavsiye ederim yada 35000 ve üstüne çıkarak az km sorunsuz jetta ve passat arayın... Bu aracta dsg yok tiptronik 6 ileri yarı otomatik vites var ve gayet sorunsuz....fsi motorda sorunsuzdur ancak performans ve tüketim memnun edici değildir, bu yüzden hem ucuz hemde zor müşteri bulan serilerdir ama konfor için tercih edilecek en iyi kombinasyonlardır....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06.04.2007

27000 ile daha alt modellere bakmanızı ve sorunsuz arac almanızı tavsiye ederim yada 35000 ve üstüne çıkarak az km sorunsuz jetta ve passat arayın... Bu aracta dsg yok tiptronik 6 ileri yarı otomatik vites var ve gayet sorunsuz....fsi motorda sorunsuzdur ancak performans ve tüketim memnun edici değildir, bu yüzden hem ucuz hemde zor müşteri bulan serilerdir ama konfor için tercih edilecek en iyi kombinasyonlardır....

Anlamadım, uzakmı durayım alayımmı?
  • Hocam o aracı alma daha temiz bir araç al 27000 az değil biraz daha çık üstüne sorunsuz araç al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06.04.2007

Hocam o aracı alma daha temiz bir araç al 27000 az değil biraz daha çık üstüne sorunsuz araç al

şimdi anladım, teşekkür ederim üstadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.