Şimdi Ara

Pasif SW (Subwoofer) çıkışlı amfiye Aktif SW bağlanır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok değişik bağlantı sistemi ile karşı karşıya kaldım... konuda bilgisi olduğunu bildiğim kişilerede bildirim gönderdim
    >> pek emin olmamakla birlikte, şu şekilde bir bağlantı söz konusu.

>> ch1 ve ch2 ye ,, anfinin front hoparlör çıkışları bağlanırsa,,

>> sat 1 çıkıından , stereo anfiden çıkan hoparlör bağlanır,
    >> ch2 ye fronttan giriş yapılan kanalın sesi sat2 den gelmezse, sat3 den ch2 nin sesi alınabilir.

yani elimizdeki subwoofer hoparlörü,, anfisi olmayan, Speaker IN ve Speaker OUT çıkışlı woofer gibi olduğunu düşünüyorum.

elimizdeki ana kaynak, trafolu seslendirme anfisi olmadığı için,, 50v 70v 100v olan girişleri kullanmayacağımızı düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 26 Mart 2017; 12:25:34 >
  • Emin-Firtina kullanıcısına yanıt
    Ben anlamadım
  • öncelikle ilginiz için teşekkürler şimdi hocam benim öğrenmek istediğim sadece elimde ki Yamaha anfi deki sub preout çıkışını buna hangi tür bir kablo ile bağlarım diğer hoparlörleri vs. Anfi üzerinde yerlerine bağlayarak ses alıyorum sıkıntı yok. Bir tek resimdeki subwoofer bağlamam kaldı. Onuda işte daha öncede dediğim gibi anfi üzerindeki bağlantı sub preout çıkışı tek lale giriş subwoofer ise INPUT girişi klipsi şeklinde işte bana lazım olan öğrenmek istediğim sadece bu nasıl hangi tür bir kablo ile bağlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nahiv N kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırsan şimdiye kadar sorunu çoktan çözmüştün . bak 1 aydır problemle boğuşmuşsun , eksik bilgiye sahip fotoğrafla yardımcı olmammız zordu ,senin gördüğünü biz göremiyoruz .
    Buyrun bu bağlantı sanıyorum size yardımcı olur . kolay gelsin .

http://forums.onkyousa.com/viewtopic.php?p=29843&sid=3ea913aa7145bdac249ef5075ea9dbd8
  • Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.