DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Pasaportsuz hangi ülkelere gidebiliriz
36
Cevap
1
Favori
14.120
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Pasaportsuz hangi ülkelere gidebiliriz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      329 Mesaj
      25 Kasım 2007 13:45:58 Konu Sahibi
      Pasaport alıcam yakın bi tarihde ve şu anda pasaportsuz hangi ülkelere gidebilirim yada pasaport alınca tatil amaçlı yurt dışına kolay çıkabilrmiyim?

bu konuda fikirleri olan paylaşabilirlermi?

|
      |

• Binbaşı
      1887 Mesaj
      25 Kasım 2007 13:48:50
      vizesiz dicektin heralde....

pasaportsuz sadece KKTC ye gidebilirsin o kadar....
      |
      |

Welcome to the Chomarland...
    • Binbaşı
      1090 Mesaj
      25 Kasım 2007 13:49:14
      quote:

Orjinalden alıntı: Qantas

vizesiz dicektin heralde....

pasaportsuz sadece KKTC ye gidebilirsin o kadar....

+Irak diyede biliyorum ama tam emin değilim.
      |
      |

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
      Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
      Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

• Teğmen
      237 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      xciting99

25 Kasım 2007 14:09:58
      Pasaportsuz ülke dışına çıkamazsın diye biliyorum ama vizesiz ülkeler aşağıda

Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Bosna Hersek, Dominika, Ekvador, El Salvador, Fas, Filipinler, Gambiya, Guatemala, Hırvatistan, Honduras, Hong Kong, Jamaika, Japonya, Kazakistan, KKTC, Kolombiya, Güney Kore, Kosta Rika, Makedonya, Maldivler, Malezya, Nikaragua, St. Lucia, San Marino, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Svaziland, Şili, Tayland, Trinidad Tobago, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Vatikan
      |
      |

• Yarbay
      17014 Mesaj
      25 Kasım 2007 14:10:31
      Net olarak biliyorum.

"Hong Kong" vize istemiyor.
      |
      |

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <
    • Yarbay
      2352 Mesaj
      25 Kasım 2007 15:10:40
      Pasaportsuz kıbrısa dahi gidemessin
      |
      |

Davinci'nin şifresi soğanın cücüğünde saklı.
    • Yüzbaşı
      848 Mesaj
      25 Kasım 2007 15:14:45
      quote:

Orjinalden alıntı: maxx1903

Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Bosna Hersek, Dominika, Ekvador, El Salvador, Fas, Filipinler, Gambiya, Guatemala, Hırvatistan, Honduras, Hong Kong, Jamaika, Japonya, Kazakistan, KKTC, Kolombiya, Güney Kore, Kosta Rika, Makedonya, Maldivler, Malezya, Nikaragua, St. Lucia, San Marino, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Svaziland, Şili, Tayland, Trinidad Tobago, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Vatikan

hocam bu ülkelere nereden baktığını söylermisin?
      |
      |

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!
    • Yarbay
      8673 Mesaj
      25 Kasım 2007 15:17:09
      quote:

andorra var birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 25 Kasım 2007; 15:17:10 >
      |
      |

2015 VW Golf 7 1.2 TSI 110 Manuel Comfortline Tungsten Gri
    • Yüzbaşı
      857 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:25:58
      Pasaportsuz değil vizesiz olacak , bir arkadaş cevap vermiş ona da ... Sanırım Emniyet'in sitede vardı o bilgi...
      |
      |

• Yarbay
      2629 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:28:27
      kaça patlar bu bize
      |
      |

• Yüzbaşı
      716 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:31:36
      quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

Pasaportsuz kıbrısa dahi gidemessin

nasıl yav,kıbrısa giderkende mi pasaport soruluyor
      |
      |

Rodrigo Palacio
    • Yüzbaşı
      329 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:35:07 Konu Sahibi
      pasaport aldım diyelim tatil amaçla istediğim zaman 1 aylığına tatile filan gidebilirmiyim?

şu anda öğrenciyim pasaport alabilirmiyim
      |
      |

• Yarbay
      6411 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:37:45
      Kıbrıs için pasoport istenmedigini biliyorum ama gitmedigim için birşey diyemeyecem.
      |
      |

Chi of love
    • Yarbay
      21597 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:40:43
      Artık KKTC bile pasaportsuz almıyor.
      Kimlik gibi şart pasaport almak.
      |
      |

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Yüzbaşı
      262 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:42:31
      ne zaman çıktı bu kktc ye pasaportla giriş ben iki sene önce pasaportsuz aldığını biliyorum ama...
      |
      |

• Yüzbaşı
      949 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:45:26
      Sadece kktcye gelebilirsin.
      |
      |

• Binbaşı
      1633 Mesaj
      25 Kasım 2007 16:47:11
      kktc ye pasaport olmadan giriş yapılıyor. sadece kimlik kartı yeterli.
      çıkışta bir kağıt doldurulur giriş çıkışlarda onaylatılır ve Tr ye dönüşte o kağıt gümrükte kalır.
      |
      |

• Teğmen
      237 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      xciting99

25 Kasım 2007 16:52:32
      quote:

Orjinalden alıntı: pisiko__

Alıntıları Göster

hocam bu ülkelere nereden baktığını söylermisin?

buradan
      http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=225763

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxx1903 -- 25 Kasım 2007; 16:52:57 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      848 Mesaj
      25 Kasım 2007 17:13:24
      quote:

Alıntıları Göster

buradan
      http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=225763

teşekkür ederim
      |
      |

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!
    • Yüzbaşı
      670 Mesaj
      25 Kasım 2007 19:48:32
      Öğrenciysen pasaportu ücretsiz alabilirsin ama sanırım gitme amacın eğitim olmalı. Yoksa parayı pastırıp sende pasaport alabilirisin. Ben bu yaz eğitim amaçlı gideceğim için para ödemiyorum ve Çarşambe günüde emniyette randevum var, pasaportumu alacağım.
      quote:

Orjinalden alıntı: FREE-4
      pasaport aldım diyelim tatil amaçla istediğim zaman 1 aylığına tatile filan gidebilirmiyim?
      şu anda öğrenciyim pasaport alabilirmiyim
      |
      |

Dear Resident,
      The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
      Until then, all my love from the beyond,
      Barney

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
1,125
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.