Şimdi Ara

Pasaport Kaydı Yaptım Telefon Kapandı.İlginç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 hafta önce yurtdışından satın almış olduğumu cihazı (iphone 5) kayıtsız kullanıyordum. hiç bir uyarı mesajı gelmeden bugün tanıdğım bir kişinin pasaportuna e devlet üzerinden kaydettik. kayıt yaparken cihazda hala sinyal vardı. kapanmamıştı. kaydı yaptıktan bi yarım saatte kapandı ve servis yok yazısı geldi. vodafone ve BTKyi aradım adam gibi bilgi vermiyorlar. BTK bekleyin açılır falan dedi. daha önce başına böyle birşey gelen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prooge -- 5 Mart 2013; 16:09:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: prooge

arkadaşlar,

1 hafta önce yurtdışından satın almış olduğumu cihazı (iphone 5) kayıtsız kullanıyordum. hiç bir uyarı mesajı gelmeden bugün tanıdğım bir kişinin pasaportuna e devlet üzerinden kaydettik. kayıt yaparken cihazda hala sinyal vardı. kapanmamıştı. kaydı yaptıktan bi yarım saatte kapandı ve servis yok yazısı geldi. vodafone ve BTKyi aradım adam gibi bilgi vermiyorlar. BTK bekleyin açılır falan dedi. daha önce başına böyle birşey gelen var mı ?

Kapanma zamanı denk gelmiş, hepsi o. 24-48 saat arasında açılacak. Googleda "imei sorgulama" yazıp BTK'nın sitesinden kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

Orijinalden alıntı: prooge

arkadaşlar,

Kapanma zamanı denk gelmiş, hepsi o. 24-48 saat arasında açılacak. Googleda "imei sorgulama" yazıp BTK'nın sitesinden kontrol edebilirsiniz.

hocam sorgulama yaptığım kayıt e devlet üzerinden yapılmış olup incelenmek üzere geçici kayıt altına alınmıştır diyo. yalnız bunu kayıt yaptığımda kapanmadan öncede yazıyordu:S

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.