Şimdi Ara

Paşaköy ümraniye 3.köprü bağlantı yolu ücretlimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kurtköy tarafından gelip paşaköyden 3. köprü gişelere girsem, köprüye değilde kadıköy ümraniye yönüne gidip TEM'e bağlansam ücret ödeniyor mu?

Mavi ile işaretlediğim yol

resim güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkange -- 8 Eylül 2016; 9:23:26 >

• İşaretlediğiniz yol, Şile otobanı diye geçen ücretsiz bir yoldur. Ama bunun öncesinde kullanacağınız yol ücretlimi bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasto_37

İşaretlediğiniz yol, Şile otobanı diye geçen ücretsiz bir yoldur. Ama bunun öncesinde kullanacağınız yol ücretlimi bilmiyorum.

Yanlış yeri boyamışım :) şimdi düzelttim.

Bu yola girerken 2 tane gişeden geçtim 2-3 km aralıklarla. Nakit bileti aldım ilk girişte çıkışta para yazmadı dedi kapı açıldı.
    Ama köşedeki tabeleda 3.5 tl yazdı, OGS'den mi düştü anlamadım, arıyorum ogs de bilgi vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkange -- 8 Eylül 2016; 9:24:17 >

• Bu yola girmeden önce paralı yoldan geçiş yapmışsınız. Paşaköy'den nişantepe sapağına çıkan ücretsiz yol olması lazım. 3.5 tl o kadarcık yol için gereksiz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasto_37

Bu yola girmeden önce paralı yoldan geçiş yapmışsınız. Paşaköy'den nişantepe sapağına çıkan ücretsiz yol olması lazım. 3.5 tl o kadarcık yol için gereksiz bence.

yeni resim attım. Mavi ile güzergahı çizdim, bu şekilde bakar mısın birde

• Resimi güncellemişsiniz. O yol ücretlidir maalesef. Çok trafik olursa nezat demirin orada( resimde baya trafik görünüyor) bu yol kullanılabilir. Biraz maliyet yükseltir ama dur kalk trafikten iyidir bence

• Ücret tarifesini asagidaki linkten pdf olarak indirebilirsiniz.

http://www.kgm.gov.tr/SiteCollectionDocuments/KGMdocuments/Otoyollar/OtoyolKopruUcret/yavuzsultanselim.pdf

Belirttiginiz yol su şekilde. Pasakoy giriş - Reşadiye çıkış 4.55TL + Çamlık SGS gişesi 2.80TL olmak üzere toplam 7.35 TL ödeniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Ücret tarifesini asagidaki linkten pdf olarak indirebilirsiniz.

http://www.kgm.gov.tr/SiteCollectionDocuments/KGMdocuments/Otoyollar/OtoyolKopruUcret/yavuzsultanselim.pdf

Belirttiginiz yol su şekilde. Pasakoy giriş - Reşadiye çıkış 4.55TL + Çamlık SGS gişesi 2.80TL olmak üzere toplam 7.35 TL ödeniyor.

OGS'de kol gibi faturayı görünce anladım :)
    10 KM yola 7.35 TL alan arkadaşları ayrıca kutluyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.