Şimdi Ara

Partition Magic Belası[çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dizüstü bi bilgisayara Partition Magic programını kurup diskleri birleştirmeyi bölemeyemi ne çalışmışlar (orasını tam bilmiyorum) sonuç olarak şimdi hddnin bir bölümünü win görmüyo ve alınması gereken önemli bilgiler var.

bu bölümü formatlamadan win e nasıl gösteririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanca1981 -- 3 Ekim 2006; 23:55:16 >

• Bilgisayarım, sağ tuş yönet, disk yönetiminde o görmediğin alanı ne olarak görüyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alfredo
    Bilgisayarım, sağ tuş yönet, disk yönetiminde o görmediğin alanı ne olarak görüyorsun?

orda disk görünüyo sağlam 11GB boş alan 25GB doğru görünüyo veriler.
  • ya o boş alanı mantıksal sürücü olarak tanıtsam o bu bölümü formatlarmı??
  • verilerini kurtarabilmek için program kullanman gerek, daha sonra tekrar oradan diskini oluşturursan düzelir. Bu konuda teknik bölümden veya yazılım bölümden destek alabilirisin, konu açarak!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alfredo

verilerini kurtarabilmek için program kullanman gerek, daha sonra tekrar oradan diskini oluşturursan düzelir. Bu konuda teknik bölümden veya yazılım bölümden destek alabilirisin, konu açarak!

çok saol kardeşim hallediyorum şu anda ellerin dert görmesin
  • arkadaşlar bana da aynı bela benimde başıma geldi benim harddisk 200 gb seagate 3 e bölünük E olanının içine giremiyrum hiç bi şekilde bi işlem yapılmıyo yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre.bozseki@gmail.c

arkadaşlar bana da aynı bela benimde başıma geldi benim harddisk 200 gb seagate 3 e bölünük E olanının içine giremiyrum hiç bi şekilde bi işlem yapılmıyo yardımcı olursanız sevinirim

kardeş bilgisayar yönetimini aç ordan disk yönetimine bak disk orda muhtemelen boş formatlanmamış kısım olarak görünüyodur. diski biçimlendir win diski görecektir.
  • cevap verdiğin için teşekkür ederim ama benim amacım onu biçimlendirmeden kurtarmak herşeyim onda var mı bunun bi çaresi
  • dosya sistemi raw yazıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre.bozseki@gmail.c

cevap verdiğin için teşekkür ederim ama benim amacım onu biçimlendirmeden kurtarmak herşeyim onda var mı bunun bi çaresi

dostum formatlamadan yapılıyomu bilmiyorum ama
    formatladıktan sonra bazı programlarla o verileri tekrar alabilirsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.