Şimdi Ara

[ParS] (KLAN - I ParS) (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.301
Cevap
14
Favori
341.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen valla ahmedim
    burası böyle bir şehir işte,eee ne demişler, istanbul a bir gelen pişman,bir gelmeyen pişman
    zerre kadar sevmiyom bu şehri ama kopamıyorumda burdan yahunasıl bir çekiciliği varsa anlayamadım

bu arada bu çalgı çengi filmini bende çok sevdim 2.bölümü büyük bir hevesle bekliyorum

saygılarımla

• herkese selam

ne oldu yau herkes boşladı burayı günde 3 mesaj anca geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExMarshal

aynen valla ahmedim
    burası böyle bir şehir işte,eee ne demişler, istanbul a bir gelen pişman,bir gelmeyen pişman
    zerre kadar sevmiyom bu şehri ama kopamıyorumda burdan yahunasıl bir çekiciliği varsa anlayamadım

bu arada bu çalgı çengi filmini bende çok sevdim 2.bölümü büyük bir hevesle bekliyorum

saygılarımla

Tüm istanbulluları izmire davet ediyorum. arsa benden ev yapması sizden. size huzur, mutluluk, ve uzun ömür vadediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: HEKTOR-NG

quote:

aynen valla ahmedim

saygılarımla

Tüm istanbulluları izmire davet ediyorum. arsa benden ev yapması sizden. size huzur, mutluluk, ve uzun ömür vadediyoruz.

malzemeyı de alcagımız yerı goster kaptan sen malum oralardaguvenebılecegımız ınsan tek sen varsın

• Günaydın
  • Günaydın cümletten..
  • mw3 te oynuyormusunuz ve ayrıca nasıl üye olunuyor
  • Günaydın arkadaşlar

dün sırtım bir kasıldı işe gidemedim yahu,merhem ilaç derken bugün biraz daha iyiyim çok şükür.
    tombak sende olmasan ne yapardım bilmiyorum,senin tavsiyelerin ve reçeten sayesinde kendime geldim ya

nuri,teklifin güzelmiş kardeş
    kargo da gelmiş,eyvallah

saygılarımla
  • Selam millet ,

Artık derslere ağırlık verme vakti gelmiştir . Zor girerim artık ps'ye , malum sınava 2.5 ay kaldı , abanmak lazım
  • quote:

Günaydın arkadaşlar

dün sırtım bir kasıldı işe gidemedim yahu,merhem ilaç derken bugün biraz daha iyiyim çok şükür.
    tombak sende olmasan ne yapardım bilmiyorum,senin tavsiyelerin ve reçeten sayesinde kendime geldim ya

nuri,teklifin güzelmiş kardeş
    kargo da gelmiş,eyvallah

saygılarımla

geçmiş olsun harun abi. kendine dikkat et

• selam panpalar,

mert, kasacağın 2,5 ay kardeşim, ondan sonra kısmetse özgürsün :)

Allah zihin açıklığı ve sabır versin, zor dönem
  • Ümidim eyvallah kardeşim sağolasın

mertcim iyi yapıyorsun boşver oyunu, sen derslerine çalış, hayırlısı ile verirsin sınavıda kardeş

saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: 09ege09

mw3 te oynuyormusunuz ve ayrıca nasıl üye olunuyor

Arkadaşım malesef üye alımımız yok şuan teşekkürler.

- Harun abi umarım bugün daha iyisindir. kargonun ulaştığına sevindim sağolasın abim.

Dün gidip western digital tv live hub ( hd player ) karşıyakadan ikinci el 400 tl ye aldım. kaç gündür izmirdeki magazalarda arıyorum sormadığım yer kalmadı nerdeyse yok anasını satayım.

Taylan WD ile sen beni tanıştırdın. sana kesinlikle tavsiye ediyorum bu yeni modeli manyak özellikleri var çok gelişmiş.

Gecenlerde yeni bir hdd alayım dedim 1tb lar 250-300 tl arasında bunun içinde 1tb 2.5 hdd var. cihaz çok uygun bir fiyata geliyor anlıyacağınız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 09ege09

mw3 te oynuyormusunuz ve ayrıca nasıl üye olunuyor

Arkadaşım malesef üye alımımız yok şuan teşekkürler.

- Harun abi umarım bugün daha iyisindir. kargonun ulaştığına sevindim sağolasın abim.

Dün gidip western digital tv live hub ( hd player ) karşıyakadan ikinci el 400 tl ye aldım. kaç gündür izmirdeki magazalarda arıyorum sormadığım yer kalmadı nerdeyse yok anasını satayım.

Taylan WD ile sen beni tanıştırdın. sana kesinlikle tavsiye ediyorum bu yeni modeli manyak özellikleri var çok gelişmiş.

Gecenlerde yeni bir hdd alayım dedim 1tb lar 250-300 tl arasında bunun içinde 1tb 2.5 hdd var. cihaz çok uygun bir fiyata geliyor anlıyacağınız.

sonunda bulabildin hee
    güle güle kullan kardeş
    valla bende tereddüt içerisindeyim bu konuda,WD mi alsam, yoksa htpc mi yapsam diye

evet kardeş bugün düne göre daha iyiyim sağolasın
    adem sayesinde oldu zaten o olmasa bugün ayağa kalkamazdım doğrusu

saygılarımla

• Valla wd hub u ben çok beğendim abi hiç htpc ile boğuşmaya gerek yok kullanımı daha kolay ve pratik. içinde hdd olması ve daha yazılımsal olarak bir çok özellik mevcut. çokta pahalı sayılmaz bu kadar özelliğe göre.
  • Nuri abi selamlar, iyi günler herkese. Yarım kalan maçımızı yarın akşam tamamlayabilir miyiz?
  • quote:

Valla wd hub u ben çok beğendim abi hiç htpc ile boğuşmaya gerek yok kullanımı daha kolay ve pratik. içinde hdd olması ve daha yazılımsal olarak bir çok özellik mevcut. çokta pahalı sayılmaz bu kadar özelliğe göre.

nuri hayırlı olsun

ben de bakınıyordum bu alete ilk çıktığı zamanlar, hem şimdiki kadar pahalı da değildi, hem alet hem de hdd ler dediğin gibi abartı uçtu rakam olarak...

hub konusunda, hdtv live kadar stabil performans vermiyor demişlerdi o zamanlar... sanırım sonradan yazılımlarla filan güncellemişler, iyi olmuş... 1 TB cidden çok iyi, hoş senin net hızına bir şey yetmez ama :)

ben annemlerin eve philips alacağım bir tane, bir bakının hem çok ucuz hem de açmadığı video yok, harun abi geçem bahsetmiştim sana bu aletten

hmp300

(şimdi baktım 110 tl olmuş daha geçen hafta 69 tl idi vay anasını )

• Teşekkür ettim Taylan abi , Harun abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

quote:

Valla wd hub u ben çok beğendim abi hiç htpc ile boğuşmaya gerek yok kullanımı daha kolay ve pratik. içinde hdd olması ve daha yazılımsal olarak bir çok özellik mevcut. çokta pahalı sayılmaz bu kadar özelliğe göre.

nuri hayırlı olsun

ben de bakınıyordum bu alete ilk çıktığı zamanlar, hem şimdiki kadar pahalı da değildi, hem alet hem de hdd ler dediğin gibi abartı uçtu rakam olarak...

hub konusunda, hdtv live kadar stabil performans vermiyor demişlerdi o zamanlar... sanırım sonradan yazılımlarla filan güncellemişler, iyi olmuş... 1 TB cidden çok iyi, hoş senin net hızına bir şey yetmez ama :)

ben annemlerin eve philips alacağım bir tane, bir bakının hem çok ucuz hem de açmadığı video yok, harun abi geçem bahsetmiştim sana bu aletten

hmp300

(şimdi baktım 110 tl olmuş daha geçen hafta 69 tl idi vay anasını )

Taylanım öyle bir gaz geldim ki akşam gidip alacaktım valla

yahu kardeşim desene aletin optik çıkışı yok diye
    uğraştıracaktın beni varya

EDİT:Tamam kardeş kusura bakma,bimeks teki ürün özelliklerine baktığımda ses çıkışında sadece HDMI yazınca
    öyle sandım bende özür dilerim Taylanım

Bu arada ürün hakkındaki yorumları okudum,genel olarak bir sıkıntı yok gibi,ses ile ilgili bir takım tartışmalar olmuş
    ama mantıklı açıklamalar var onun içinde,iyice bir düşüneyim ondan sonra karar vereceğim

saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExMarshal -- 19 Ocak 2012; 17:29:52 >

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.