Şimdi Ara

[ParS] (KLAN - I ParS) (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.301
Cevap
14
Favori
341.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 4. Prestige geçmiş bulunmaktayım :)
  • Galaksiye notum var etkinliği kapsamında, Samsung Galaksi Note Tablet/ Telefon katkılarıyla Erdil Yaşaroğlu dünyanın en büyük karikatürünü çizerek Guinness Dünya rekorlarında en üst sıraya yerleşti .

• koskocaman bir karikatür çizmiş ama yanındaki guinness teyze ufacık kalmış. affetsin beni, yapacak bir şey yok ona daha çok şaşırdım yani ilk kez gördüğümden ona odaklandım. çocukluğumdan beri kafamda şu kitabın büyüklüğünü daha kimse geçememişti. haliyle çalışanlarını da kocaman, kocaman garip insanlar olarak hayal ederdim. bildiğin senin, benim gibi insanlarmış :D
  • Helal olsun valla müthiş bi karikatür
  • Selam beyler.Bugun maç olacakmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Selam beyler.Bugun maç olacakmı ?

olucak abi .
  • gunaydın beyler valla dun gecekı macmıydı yoksa pusma yarısmasımıydı ben cozemedım ılk eller daldım onlarda daldı hallettık sonra pusa pusa oynamaya basladılar bole mac olcaksa yapmasaydık daha ıyıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinerajj

gunaydın beyler valla dun gecekı macmıydı yoksa pusma yarısmasımıydı ben cozemedım ılk eller daldım onlarda daldı hallettık sonra pusa pusa oynamaya basladılar bole mac olcaksa yapmasaydık daha ıyıydı

Arda kimseyi pusmakla suçlayamayız.Tdm oynamıyoruz sd bu bir diger anlamı pusma.Rakip pusuyorsa sende pusacaksın kimse bizi zorlamıyorkı saldırmaya degilmi.

• Bu arada dün size söyledigim olay dogru çıktı deme :) Hafta sonları klan maçı ayarlamayın.
  • Abi şansa bak şimdi size denk geldim
  • herkese günaydın :)
  • Selam arkadaşlar,
    herkese hayırlı haftalar dilerim

saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: atombak

Herkese hayırlı bol kazanclı haftalar dilerim.

- Klan macı sanırım yarım kaldı ayarlıyalımda bu hafta içi yeniden yapalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

quote:

Orijinalden alıntı: tinerajj

gunaydın beyler valla dun gecekı macmıydı yoksa pusma yarısmasımıydı ben cozemedım ılk eller daldım onlarda daldı hallettık sonra pusa pusa oynamaya basladılar bole mac olcaksa yapmasaydık daha ıyıydı

Arda kimseyi pusmakla suçlayamayız.Tdm oynamıyoruz sd bu bir diger anlamı pusma.Rakip pusuyorsa sende pusacaksın kimse bizi zorlamıyorkı saldırmaya degilmi.

yok abı soluyom sadece ıstedıklerını yapsınlar bısey dıyemem o konuda haklısın ve sen modem ayarlarına dokunma ınternetın kesılmez

• Günaydın millet
  • Gunaydin herkese...

Dun yolda kalan oldu mu? Ben deli kar yedim ama yollar akiyordu neyse ki, ilerleyen saatlerde feci olmus ama eziyet resmen...

Normal cikis saatimde isten ciksaydim, koprude yuruyenlerden biri de ben olurdum heralde ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Gunaydin herkese...

Dun yolda kalan oldu mu? Ben deli kar yedim ama yollar akiyordu neyse ki, ilerleyen saatlerde feci olmus ama eziyet resmen...

Normal cikis saatimde isten ciksaydim, koprude yuruyenlerden biri de ben olurdum heralde ;)

selam boboliler,

valla ben her zamanki gibi saat 18:00 de çıktım,18:25 de evdeydim sadece Haliç köprüsünde biraz trafik vardı,
    allaha şükür sağsalim vardım evime yani
    ama haberlerde de gördüğümüz üzere anadolu yakası felaketmiş hakketen,allah kolaylık versin karşıdan gidip gelenlere.

saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Gunaydin herkese...

Panpaaa nasıl bir şehirde yaşıyorsunuz anlamadımki karşıdan karşıya geçmesi bir mesele , yağmurda karda ayrı bir mesele pis deniz pis hava la bebe siz nasıl yaşıyorsunuz oralarda

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.