Şimdi Ara

Parmak izi okuyucu taktik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster T5 V4.1 laptop var. Tek parmak izi ile 1 sefer denediğim de bazen eşleştiremiyor, bulamıyor, geçersiz diyordu. Hızlı yesin direk yesin güzel yesin dedim. Taktik olarak bir parmağı, farklı parmak mış gibi 5 kez ekledim. Soldan, Ortadan, Sağdan, Yavaş, Hızlı şeklinde değişik yöntemlerle tek parmağı ekledim ve şimdi sıfır hata ile hızlı bir şekilde ekran kilidini açıyorum.

Windows + L tuşları ile sık sık pc mi kitleyip, masadan kalkmam gerekiyor. Ofis de başkasının bakmasını istemiyorum. Sizin de bu tarz bir probleminiz varsa ve şifre girerek zaman kaybetmektense yarım saniye de giriş yapmak istiyorsanız size kesinlikle bu yöntemi tavsiye ederim.

• Bir de videolu anlatım eklerseniz super konu olur :) Tam olarak nasıl ne kadar hızla tanımlayalım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten başta yanlış yapıyormussunki sana farklı parmaklarını okut demiyorki 1 parmağını defalarce okut diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birkhoff

zaten başta yanlış yapıyormussunki sana farklı parmaklarını okut demiyorki 1 parmağını defalarce okut diyor.

Siz yanlıs anladınız arkadas diyorki 5 tane ayrı parmak izi datası olusturdum ama hepsi aynı parmagın farklı kombinasyonları. Böylece alelade parmagımı okutsam dahi pc birinden birine denk getirip direk açılıyor demek istemis. Ki bencede süper bir yöntem,bende ip6 da 2 tane aynı patmak izinden tanıttım çapraz basınca bile tanıyor

• Merhabalar ;
    1 tane parmak okuyucusu datası ile 5 parmağınızıda okutabilirsiniz.Iphone 6 da o şekilde kullanıyorum.İlk 1 parmağınızı koyuyorsunuz daha sonrasında aynı dataya tüm parmaklarınızı basıyorsunuz.Tamamlandığında tek bir datada 5 parmak ile açabilmeye sahip oluyorsunuz :)
    İyi Forumlar.

• QART kullanıcısına yanıt
    güzel taktikmiş o zaman ben yanlış anlamışım
  • Hkn22 H kullanıcısına yanıt
    iphone'nun parmak izi okucusu yönlü olarak çalışıyor. Malesef bizim parmak okuyucumuz da düz yukardan aşşaya kaydır diyor o kadar. Kenarları saymıyor. Ben de farklı kombinasyonlar la işin tek parmak üstünde tam kombine edilmesini sağladım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.