Şimdi Ara

Park Sensörü Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Aracımda park sensörü takılı ama sesiyle alakalı bir problem yaşıyorum. Hiç tampondaki lensleri sökmeden farklı bir park sensörü beyni ve buzzer'ı alsam üzerindeki sensörlerle uyumlu çalışır mı?

• Sesi ile ilgili ne sikintiniz var? Belki beyinden sesi degistirilebiliyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt

Sesi az geliyor, daha rahat duymak istiyorum. Ayarı da yok maalesef. Elektrikçiye götürdüm beyni değiştirmeden direkt farklı bir buzzer bağladı ama çalışmadı. Ben de beyinle uyumsuz herhalde diye düşündüm. Ya da alet bozuk yüksek ses veremiyor bilmiyorum.

• Oh Long Johnson kullanıcısına yanıt

Ayni marka sensoru bir deneyin. Sesi sizinkinden yuksekse sizinkinde bi sikinti vardir. Garantiden veya iade hakkinizdan faydalanin

• Eski sensör büyük diye yenisini taksak deliklere küçük gelecekteki yeni sensörler. Bu nedenle eski sensör yeni beyin gösterge eski sensörler ile çalışıyor.

• Hocam sipariş geçtim farklı bir sensör. Uydurmaya çalışacağım, umarım çalışır ama çalışmazsa iade eder başka bir çözüm yolu düşünürüm artık.

@ozgutozkan Dediğiniz gibi yapıp deneyeceğim hocam bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oh Long Johnson -- 1 Mart 2022; 19:43:58 >
  • Eğer sensörlerin kutuya giriş ucu aynı ise büyük ihtimalle uyar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.