Şimdi Ara

Park Lambası Arızası Muayenede Sorun Çıkarır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
28.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç 2010 model clio. Ön sol tarafındaki küçük yuvarlak park lambası yanmıyor. Yandığında zaten yandığını görmek için yaklaşıp dikkatli bakmak gerekiyor. Biraz fuzuli bir lamba. Muayenede sorun çıkarır mı bu?

• Agir kusur.

4 5 ay once sirketin ztransit aracini goturdum.on park lambasinin biri yanmiyor diye direk agir kusurla biraktilar.Hemen orda 5 tl yenl degistitip yeni randevu aldim 2 saat sonra gectim muayenden.

Riske girmeyin 5 tl bisey zaten degistirin oyle gidin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agır kusur sayılıyor, park lambasını değiştirip gidin küçücük ampül için muayene tekrarı yapmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o halde oto elektrikçinin yolunu tutma vakti geldi. siz 5 tl diyorsunuz ancak benden hep bu otocular ufak tefek şeyler için 20-30 tl istiyorlar.
  • Benim gozumden kacmis on sag park muayene girmisti araba ama adam gecirdi bir tek bunun icin birakmak istemedim demisti. Muayenden cıktigim gibi ampulu degisitirdim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 tl'ye ampulü değiştirdim arkadaşlar. çok kolay bir işlemmiş. kaputu açıp içeriden elini sokup taktı. egzoz muayenesini 50 tl'ye yaptırdım. emniyet kilidi bozuktu 20 tl'ye yaptırdım. şimdi tek sorun 8 bijonlu jantlar kaldı. öyle gidip şansımı denesem mi bilmiyorum. bunlar benim görüp de yaptırdığım şeyler. mekanikte neler çıkar allah bilir.
  • Ben de gidene kadar bilmiyordum ağır kusur olduğunu Uzaktan muayene işlemlerini seyrederken adam ışıkları açtı bizim emektar tek göz O da görünce dedi bu ağır kusur. 4-5 kere fara vurdum yanmaya başladı Çok sevinmiştim
  • Hafif kusur olarak geçer parklambası ve far lambaları hafif kusurdur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.