Şimdi Ara

(PARAMI GERİ ALDIM) DOLANDIRILDIM - PS4 OYUN KARGOLAMA VAADİ İLE (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
1
Favori
21.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
201 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300 liralık oyunu 150 liraya alabileceğini 2021 de düşünmek, yöneticilerin de elini kolunu bağlıyor. 300 lük oyunu 150 ye satabilmek için kaç paraya almış olabilir ki ?... Sülün Osman'ın ruhu forumda dolaşıyor :D. geçmiş olsun.

• Osiris34 kullanıcısına yanıt

Sizin için uygunsa belgeyi atın görelim hocam, söylediğiniz şeyler kabul edilebilir değil malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık. Daha 3 gün önce 2000 TL ye oyun karakteri sattım. Adam havale yaptı, bilgileri verdim geçtim. 150 TL ye de ne bileyim. Bu kadar mı aciz olunur.

• Geçmiş olsun. 15 yıllık üye olmama rağmen genelde parayı önden vermeyi kabul etmiyor çoğu kişi. Böyle tipler yüzünden güven ortamı kalmadı. Herkes birbirine potansiyel dolandırıcı gözüyle bakıyor forumda haklı olarak.

--

Polise bu konularda hiç güvenmiyorum malesef. Küçükken telefonum gasp edildiğinde babamla gittiğim bir karakolda, babama bu çocuk telefonu satmış parasını harcamış size yalan söylüyor dendikten sonra mecbur kalmadıkça polise gitmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 31 Temmuz 2021; 3:14:25 >
  • Senin iş polise savcılığa giderse 150₺ yi alacam derken 1-2 bin lira harcarsın ben sana diyeyim. Üstüne bu sıcaklarda buz gibi limonata iç. Ve sonra şöyle de. “Bu ülkede sağılacak inekler hiç bitmez” 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertce -- 31 Temmuz 2021; 3:22:7 >
  • Dolandırılanlar, bir kaç kişi birleşip bankaya bildirin. Ayrıca birkaç kişi aynı anda savcılığa şikayette bulunun. Aranızda görüşün bu konuyu.

• Arkadaş benim oğlan için malum fiyatlar yükseldi artık tek hesap alıyorum oyunları kardeşlik olayıyla. pek anlamıyorum referans vs olaylarını eski üyeyim , bundan daha eski üyeliğimde var ama adı neydi e mail adresi neydi hatırlamıyorum bile.

forum müdavimi olup , yüzlerce alışveriş yapmış , ürün satmış 2 kişi ile dost edindim buradan. biri ile çok samimiyim sağ olsun onları referans gösterebileceğimi söylüyorum. ( profilime referans eklemeyi bilmiyorum uğraşmadım )

buna rağmen çekiniyorum “ ulan adam yanlış anlamasın referans falan yok diye “ sağ olsun geri çeviren olmadı.

ama ben bilinçsiz bir üye olarak da kalkıp 3-5 aylık hesap açıp referansı olmayan adamdan alışveriş yapmıyorum. mesele 50 lira 150 lira değil mesele aptal yerine koyulmak.

geçmiş olsun.

• nareturkey N kullanıcısına yanıt
    Sevindim dostum gecmis olsun. 2 gundur inanılmaz mesajlar alıyorum adam resmen tum forumu dolandirmis.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NNoitra kullanıcısına yanıt

Ben soylemiyorum savcilik soyluyor.

İlk basta inanilir gibi degil, gibi geliyor oyle degil mi. Ama durum bu. Acı.

Foto ekliyorum

(PARAMI GERİ ALDIM) DOLANDIRILDIM - PS4 OYUN KARGOLAMA VAADİ İLE

Iki adet batarya dedigi 2 paket halinde eski laptop bataryasi 30 adet.

Ilk mesajima olayin ozetini de ekledim.Link:

https://forum.donanimhaber.com/parami-geri-aldim-dolandirildim-ps4-oyun-kargolama-vaadi-ile--149958456-4#149974261

Bu arada "itiraz edip, itirazim kabul edilmedigine o ücreti ödemem gerektigini" biliyorum, anladim. Siz olsaniz itiraz eder miydiniz, reddedilecegi kesin gibi birsey. Dalga gecer gibi cevap vermisler yaziklar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 31 Temmuz 2021; 12:10:55 >

• Neymis hocam cozum, bize de yazin

Bu degil ama baska kisi dolandirdi beni de

• quote:

Orijinalden alıntı: Osiris34

Neymis hocam cozum, bize de yazin

Bu degil ama baska kisi dolandirdi beni de

Babasını aradım ve olayı çözdüm. Babası ve abisi bu çocuğun bu dolandırıcılık işleri için gerçekten yılmış durumdalar. Babasının numarasına, aynı kişinin dolandırdığı bu forumdan biriyle irtibata geçerek ulaştım.

Helal olsun. Keşke ben de bu oguzhan boz denen dolandiricinin bir yakinina ulasabilseydim ama malesef bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Osiris34

Ben soylemiyorum savcilik soyluyor.

İlk basta inanilir gibi degil, gibi geliyor oyle degil mi. Ama durum bu. Acı.

Foto ekliyorum

Iki adet batarya dedigi 2 paket halinde eski laptop bataryasi 30 adet.

Ilk mesajima olayin ozetini de ekledim.Link:

https://forum.donanimhaber.com/parami-geri-aldim-dolandirildim-ps4-oyun-kargolama-vaadi-ile--149958456-4#149974261

Bu arada "itiraz edip, itirazim kabul edilmedigine o ücreti ödemem gerektigini" biliyorum, anladim. Siz olsaniz itiraz eder miydiniz, reddedilecegi kesin gibi birsey. Dalga gecer gibi cevap vermisler yaziklar olsun

Yemin ediyorum karara itirazı bırak, direk bu karara suç duyurusu açmak gerek.
    Ben bataryayı araştırıp araştırmam bu benim sorunum, sen benim dolandırilmamla ilgileniceksin gerizekalı herif bu nası bi karar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Şerefsiz Ercü, bu sefer arkadaşımı dolandırmaya çalışmış. Tabii oyun almadan önce, her zaman beni arayan arkadaşım bir kontrol et dedi ve bende nick'ini ve telefon numarasını görünce hemen tanıdım bu zerzevatı. (PARAMI GERİ ALDIM) DOLANDIRILDIM - PS4 OYUN KARGOLAMA VAADİ İLE  Şu anda aktif olarak @Blackmarinaa hesabını kullanıyor ve hala banlanmamış. (PARAMI GERİ ALDIM) DOLANDIRILDIM - PS4 OYUN KARGOLAMA VAADİ İLE 

Dikkatli olun arkadaşlar. Özellikle telefon numarasına dikkat edin. (PARAMI GERİ ALDIM) DOLANDIRILDIM - PS4 OYUN KARGOLAMA VAADİ İLE 

0536 203 84 34

(PARAMI GERİ ALDIM) DOLANDIRILDIM - PS4 OYUN KARGOLAMA VAADİ İLE

• quote:

Orijinalden alıntı: Scofield

Şerefsiz Ercü, bu sefer arkadaşımı dolandırmaya çalışmış. Tabii oyun almadan önce, her zaman beni arayan arkadaşım bir kontrol et dedi ve bende nick'ini ve telefon numarasını görünce hemen tanıdım bu zerzevatı.   Şu anda aktif olarak @Blackmarinaa hesabını kullanıyor ve hala banlanmamış.  

Dikkatli olun arkadaşlar. Özellikle telefon numarasına dikkat edin.  

0536 203 84 34

Aynen, bu kişi o kişi.

Evet hocam, aynı kişi. Sizlerin ve diğer arkadaşların verdiği bilgiler sayesinde bizde önlemimizi aldık ve arkadaşlarımızı uyardık. Elimizden geldiğince de başka insanların mağdur olmaması için uğraşacağız. Size de geçmiş olsun.

• 18 yaşındaki psikolojik şizofren bir delinin bir dünya yetişkin aklı başında adamı tokatlama olayı.

• ne insanlar var acaba merak ediyorum yokluktan diyecem babası vs sahip çıkıyor keyif aldığı için mi acaba, ne manyaklar var ya

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.