Şimdi Ara

Param kart sevgililer günü kampanyası 5x100 =50 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
18
Favori
24.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler mobilden mı yüklediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmuyor diyenler Axess kampanyası için söylediler, burada paraf kart kullanılmış.
  • erkutr E kullanıcısına yanıt
    evet hocam mobilden yükledim

• mustafasc kullanıcısına yanıt
    Başından atmalı ve onay dönüşünü almalısınız.
  • islamzeki kullanıcısına yanıt
    Basında atmıştım onay mesajı gelmemişti bugün tekrar attım onay mesajı geldi. Hayırlısı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Müşteri temsilcisi 6-7 şubat ta kampanya için SMS gönderenlere katılım SMS i gelmediğini. Bu tarihten sonra SMS gönderenlere katılım SMS i geldiğini söyledi. Bende 6 şubat ta SMS gönderdim buna göre katılım SMS i gelmeden işlem yaptım dediğimde. Sorun olmaz eğer İade tarihinde iadeniz gelmezse iletişime geçin ilgili birime iletiriz dedi.
    Tabi ben 8 inde tekrar SMS gönderdim ne olur olmaz diye katılım SMS i geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbskvk55 -- 10 Şubat 2019; 20:5:6 >
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajlara onay dönüşü yapmıyorlardı hocam. Sıkıntı olmaz ama gönderdiyseniz
  • 400 tl üstü için yuklemeye komisyon odememek icin param karta EFT su sekilde oluyormuş, ücret alınmıyor dedi temsilci

Aşağıda verilen Banka Iban numaralarına, alıcı kısmına TURK Elektronik Para A.Ş., açıklama kısmına 16 haneli kart numaranızı boşluksuz girerek Kart’ınıza Havale veya EFT işlemi ile TL yükleyebilirsiniz.
    VAKIFBANK IBAN: TR38 0001 5001 5800 7302 9638 73
    ZİRAAT BANKASI IBAN: TR 4600 0100 2109 6943 5409 5192

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkuaz50 -- 10 Şubat 2019; 23:52:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoKoKoSeekeR

evet hocam mobilden yükledim
    Param İnternet sayfasından yükleme yaptım, sevgililer gününe saymadı, paraf günüme saydı, bilginiz olsun...

• islamzeki kullanıcısına yanıt
    kontrole takılırsınız derken ne demek istediniz?

• Param sanal kartım var. 9792 ile başlıyor, 16 haneli. Alışverişlerde bu kullanıyor. Bir de 6371 ile başlayan 16 haneli bir numara var. Kredi kartı ile yükleme yaparken bu numaraya yükleme yapıyor ve sanal kartın bulunduğu sayfada ana kart no olarak bu numara gözüküyor.

Havale/eft yaparken 9792 ile başlayan kart no'yu mu gireceğim, yoksa 6371 ile başlayan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 11 Şubat 2019; 1:33:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz50

400 tl üstü için yuklemeye komisyon odememek icin param karta EFT su sekilde oluyormuş, ücret alınmıyor dedi temsilci

Aşağıda verilen Banka Iban numaralarına, alıcı kısmına TURK Elektronik Para A.Ş., açıklama kısmına 16 haneli kart numaranızı boşluksuz girerek Kart’ınıza Havale veya EFT işlemi ile TL yükleyebilirsiniz.
    VAKIFBANK IBAN: TR38 0001 5001 5800 7302 9638 73
    ZİRAAT BANKASI IBAN: TR 4600 0100 2109 6943 5409 5192
    EFT havale ile kombo olmuyor hocam. Amaç o olsaydı BKM express ile de olur

• quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

Param karta bakiye yükleyecek arkadaşlar tek seferde 200 tl ve üzeri yükleme yaparsanız kontrole takılırsınız. Bu nedenle parça parça yükleme yapmanız sizin için daha kolay olacaktır.
    Diğer bir husus ise internet şube üzerinden elektronik olarak sözleşmeleri imzalarsanız anonim hesaptan kurtulursunuz. Param sistemi ile sorusu olan varsa alıntılarsa yanıtlayabilirim.

İyi Forumlar..
    Hocam zaten kampanyadan yararlanmak için farklı günlerde 150 TL yüklemek gerekli değil mi? 150x4 yapmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Hocam zaten kampanyadan yararlanmak için farklı günlerde 150 TL yüklemek gerekli değil mi? 150x4 yapmak lazım.

Alıntıları Göster
    Sen olayı hiç anlamamışsın. İlk mesajı bir daha okumalısın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Sen olayı hiç anlamamışsın. İlk mesajı bir daha okumalısın!

Alıntıları Göster
    Pardon hocam ben Paraf sevgililer günü kampanyasının konusu sandım.

• MoKoKoSeekeR kullanıcısına yanıt
    Paraf günüm oluyor mu mobilden yükleyince?

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

Param sanal kartım var. 9792 ile başlıyor, 16 haneli. Alışverişlerde bu kullanıyor. Bir de 6371 ile başlayan 16 haneli bir numara var. Kredi kartı ile yükleme yaparken bu numaraya yükleme yapıyor ve sanal kartın bulunduğu sayfada ana kart no olarak bu numara gözüküyor.

Havale/eft yaparken 9792 ile başlayan kart no'yu mu gireceğim, yoksa 6371 ile başlayan mı?
    farketmez hocam kartınıza yatar sanal kartı girin

• troy olduğu için fastpay'e eklenmiyor sanırım. vodafone den lira yüklemeye de uygun değildir diyor, sanal kart oluşturup onu denedim o da olmadı, fikri olan var mı acaba? bkmexpresse eklendiği için bkm ödemesi olan yerlerde sorunsuz kullanabiliyorum
  • Anladığım çakallar axess için önlem almışlar.bonusla mobilden yükleyince elektronik geçiyor.Axesste elektronik geçmiyor.

• Teşekkürler hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.