Şimdi Ara

Parakart 'Kuruş Yok' kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
9.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim arkadaş hergün 0.99 dan yoğurt alıyordu çağdaştan :) bedava
  • İnternetten alışverişlerde de geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

sürekli bir şey mi? yıl sonu yaz sonu bitecek mi?

şuan için bitiş tarihi yayınlanmadı.

Son bir soru, bu banka kartı değil mi? Garantiden hesap açtırıp kullanmaya başlamak istiyorum ancak hesap işletim ücreti vs. ile kampanyanın avantajını götürmesin..

Akbank Neo exi26 kullanıyorum öğrenci hesabıdnan 3 yıldır ücret almıyordu, bu yıl almaya başladı 6 aylık 5 liradan bu yıl2*5 lira ödedim.

işbankasına geç öğrencilerin vadesiz hesabından para almıyor.

• ""Kampanyadan yararlanmak için yapılan işlemlerin Garanti Bankası POS’larından geçirilmesi gereklidir."" diyor...
  • Çoooook koşmanız lazım peşinden, takip edip arayıp sormazsan yatmadığı çoook oluyor. Üç, beş kuruş için her ay müşteri hizmetlerini ararsınız.
  • çok saçma bi kampanya.. o kadar alışveriş yapıyorum paracard ile, baktım 2012 yılında toplam 5 TL fln almışım
  • kuruşların peşinden koşmayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: termal1

kuruşların peşinden koşmayın derim

Niye koşmayasınzki her ay 25 lira azmı para
    Bn şahsen artık tum alışverişlerimi paracard la yapıyorum garanti postuda çoğu yerde war şahsen bnm açdan şahane kamp. İlk 6 ay 30 yattı şimdide 25 allah berekt wersn sonuçta taş atip kolum yorulmuyo her yatıyo sorunda yaşamıyorum hiç müş hizm. Aramadım her ay eksiksiz yattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim yerde garanti posu çok az o yuzden gelmiyor bana
  • Buyuk şehirde hatrı sayılır şekilde çok diyecem öyle ama şimdi memleketteyim walla buyuk çoğunluk özellikler marketlerde de çok garanti postu war
    Birde daha önceki konuda werilmişti
    Şok, diasa, a101, migros vb. Bnların hepsi garanti postu

• quote:

Orijinalden alıntı: enemy

benim arkadaş hergün 0.99 dan yoğurt alıyordu çağdaştan :) bedava

1 tl ve ustu olacak mesala 1.99

• Temmuz ayında Krd. Kartına yüklenmek gerekti. Bu yüzden de toplamda 5 TL kuruş iadesi alabildim. 11'den 5 TL'ye düştük.
  • benim kuruşlar ikidir eksik yatıyor. haziran ayında olmuştu ilki o zamandan beri alışveriş yapmıyordum paracard la. Ekim de yaptıp, yine eksik yattı. 7,90 ve 2,50 TL lik bonus üyesi işyerinden yapılan alışverişe yatan iade 0.41 tl.
    nereden hesapladılarsa artık 0,41 tl yi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TOLANx

benim kuruşlar ikidir eksik yatıyor. haziran ayında olmuştu ilki o zamandan beri alışveriş yapmıyordum paracard la. Ekim de yaptıp, yine eksik yattı. 7,90 ve 2,50 TL lik bonus üyesi işyerinden yapılan alışverişe yatan iade 0.41 tl.

hocam a101 den yap hep sı yatar bimde ise garanti pos tan cektır dıkkat et
    sok da garantı pos var bunlar hep yatıyo geri

migros hep garantı pos yanı ortak pos
    carefour da dikkat etmekgerek ak bank ve garantı yan yana duruyo genellıkle karıstırmasın kasıyer

onun dısında yerel buyuk marketlerdede hep garantı pos oluyo
  • ooo kontrol etım de 2 kasım da 25 tl m tam yatmıs :)

gecen ay 22,56 tl de kalmıstım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

quote:

Orijinalden alıntı: TOLANx

benim kuruşlar ikidir eksik yatıyor. haziran ayında olmuştu ilki o zamandan beri alışveriş yapmıyordum paracard la. Ekim de yaptıp, yine eksik yattı. 7,90 ve 2,50 TL lik bonus üyesi işyerinden yapılan alışverişe yatan iade 0.41 tl.

hocam a101 den yap hep sı yatar bimde ise garanti pos tan cektır dıkkat et
    sok da garantı pos var bunlar hep yatıyo geri

migros hep garantı pos yanı ortak pos
    carefour da dikkat etmekgerek ak bank ve garantı yan yana duruyo genellıkle karıstırmasın kasıyer

onun dısında yerel buyuk marketlerdede hep garantı pos oluyo

Peki ortak poslarda nasıl olacak?

• Hocam ortak poslarda

Ornegin migrosda artik tek pos var ve slip de garanti yaziyo yani ggecerli
    Onun disinda burda yerel market var kalafatlar diye o da ortak pos ve ondada garanti yaziyo slip in altinda

Bimde ve carefourda dikkat etmeniz gerekiyo

Slipde garanti yazdigi taktirde kampanya kurus iade ediliyo kisaca arkadaslar
    Saygilarimla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catik -- 4 Kasım 2012; 11:31:29 >
  • Arkadaşlar para hesaba mı yatıyor yoksa bonus olarak mı geliyor? Ayrıca ben yeni duydum bu kampanyayı, 3340'a mesaj gönderdim talebiniz alınmıştır vs. dedi. Başladı mı yoksa başlayınca bildirecekler mi? Bir de Aralık'a kadar diyorlar, 1 ay mı kullanabileceğim acaba?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

Arkadaşlar para hesaba mı yatıyor yoksa bonus olarak mı geliyor? Ayrıca ben yeni duydum bu kampanyayı, 3340'a mesaj gönderdim talebiniz alınmıştır vs. dedi. Başladı mı yoksa başlayınca bildirecekler mi? Bir de Aralık'a kadar diyorlar, 1 ay mı kullanabileceğim acaba?

Teşekkürler.

Paracard'ın bağlı olduğu vadesiz hesaba yatırılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

Hocam ortak poslarda

Ornegin migrosda artik tek pos var ve slip de garanti yaziyo yani ggecerli
    Onun disinda burda yerel market var kalafatlar diye o da ortak pos ve ondada garanti yaziyo slip in altinda

Bimde ve carefourda dikkat etmeniz gerekiyo

Slipde garanti yazdigi taktirde kampanya kurus iade ediliyo kisaca arkadaslar
    Saygilarimla...

Kampanyanın 2012'de biteceğini okumuştum sanki.
    Az önce böyle bir şey göremedim, süresiz mi bu kampanya?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.