Şimdi Ara

Parakart 'Kuruş Yok' kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
9.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha yeni guncelleme yapildi meaaj geldi. bir kisini 1 den fazla psra kart hesabi varsa bir tanesi kampanyaya dahil diye

Bana gore uzun bir sure devam eder

Bunun benzerini yapi kredi play kartda yapmisti 1 seneden uzun surdu

I.sanlari hesabindaki parayi nakit harcatmaya alistirma cabasi diye yorumluyorum ben bu olayo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

5.50 tl sigara 50 kurusunu veriormu?

Bugune kadar hiç bir tekel bayide sigarayı kredi kartından çektiremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamsClient

quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

5.50 tl sigara 50 kurusunu veriormu?

Bugune kadar hiç bir tekel bayide sigarayı kredi kartından çektiremedim.

Ben Kredi kartıyla aldım hiç sorun olmadı.
    Ancak Bazıları Fiyatın üstüne 0,25-0,50 kuruş fark koyabiliyor.
  • Paracart'ı cüzdanla birlikte 3-4 ay önce çaldırmıştım. Bonus carddan erişip kullanıyordum.
    Bu kampanya için parakart şart oldu. İsteyelim bi tane bari..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: catik

Hocam ortak poslarda

Ornegin migrosda artik tek pos var ve slip de garanti yaziyo yani ggecerli
    Onun disinda burda yerel market var kalafatlar diye o da ortak pos ve ondada garanti yaziyo slip in altinda

Bimde ve carefourda dikkat etmeniz gerekiyo

Slipde garanti yazdigi taktirde kampanya kurus iade ediliyo kisaca arkadaslar
    Saygilarimla...

Kampanyanın 2012'de biteceğini okumuştum sanki.
    Az önce böyle bir şey göremedim, süresiz mi bu kampanya?

Kuruşları ödemeyin Aralık ayında bitiyor.'' Garanti Bankası’nın özel alışveriş ve ATM kartı Paracard yenilendi! Paracard bir ATM kartından çok daha fazlası. Alışverişte para yerine geçen Paracard ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. Paracard ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu!''

''Üstelik Aralık sonuna kadar Paracard ile yaptığınız alışverişlerinizde kuruşları ödemezsiniz!''

• arkadaşlar farklı işyerlerinden yapılan iki alışverişin de kuruşları iade oluyor mu..

günlük tek işlem sınırlaması falan var mıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

arkadaşlar farklı işyerlerinden yapılan iki alışverişin de kuruşları iade oluyor mu..

sınır yok. Kaç market gezebilirsen gez :))

• quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: catik

Hocam ortak poslarda

Ornegin migrosda artik tek pos var ve slip de garanti yaziyo yani ggecerli
    Onun disinda burda yerel market var kalafatlar diye o da ortak pos ve ondada garanti yaziyo slip in altinda

Bimde ve carefourda dikkat etmeniz gerekiyo

Slipde garanti yazdigi taktirde kampanya kurus iade ediliyo kisaca arkadaslar
    Saygilarimla...

Kampanyanın 2012'de biteceğini okumuştum sanki.
    Az önce böyle bir şey göremedim, süresiz mi bu kampanya?

Kuruşları ödemeyin Aralık ayında bitiyor.'' Garanti Bankası’nın özel alışveriş ve ATM kartı Paracard yenilendi! Paracard bir ATM kartından çok daha fazlası. Alışverişte para yerine geçen Paracard ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. Paracard ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu!''

''Üstelik Aralık sonuna kadar Paracard ile yaptığınız alışverişlerinizde kuruşları ödemezsiniz!''

Uzar o uzar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

arkadaşlar farklı işyerlerinden yapılan iki alışverişin de kuruşları iade oluyor mu..

bak bunu bilmiyordum. günlük tek işlem sınırı var sanıyordum.

artık aynı gün hem dia, hem a101, hem de bim e uğrarım artık.

25 tl nin hepsini alırım artık.
  • quote:

quote:

kesin dimi dostum bu bilgi. sitesinde yazanlardan o anlam çıkıyor ama yattı mı kuruşlar sizde gün içinde farklı işyerlerinden yapılan alışverişe ait olanlar.

sakata gelmeyelim..
  • quote:

quote:

quote:

kesin dimi dostum bu bilgi. sitesinde yazanlardan o anlam çıkıyor ama yattı mı kuruşlar sizde gün içinde farklı işyerlerinden yapılan alışverişe ait olanlar.

sakata gelmeyelim..

gün içersinde dileğince alışveriş yaparsın yeterki garanti pos tan geçsin (10 aylık tecrübe)

• quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

quote:

quote:

sakata gelmeyelim..

gün içersinde dileğince alışveriş yaparsın yeterki garanti pos tan geçsin (10 aylık tecrübe)

farklı işyeri olmak kaydı ile tabii ki..

bende 3 aydır kullanıyorum ama günde tek işlem sınırı var sanıyordum.

eyvallah..

• Dün 5 farklı marketten (pehlivanoğlu, şok, migros, bim,kipa) kuruşlu alışveriş yaptım. Hepsinden aldığım sliplerde garanti ibaresi vardı. Kimisinin ortak pos olduğunu ilettiler.
    Şimdi bunların hepsinin kuruşları iade olacaksa, ne zaman? (her ayın 13ünde gibi ) bir tarihi varmı?
    Aynı gün içinde ilk alışveriş için geçerli demezler dimi?

Birde sanki bunun bir katılım ücreti vardı(9 küsürTL) ama yanlış da hatırlıyor olabilirim. Tecrübeli bir arkadaş neleştirebilirmi? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: racnas

Dün 5 farklı marketten (pehlivanoğlu, şok, migros, bim,kipa) kuruşlu alışveriş yaptım. Hepsinden aldığım sliplerde garanti ibaresi vardı. Kimisinin ortak pos olduğunu ilettiler.
    Şimdi bunların hepsinin kuruşları iade olacaksa, ne zaman? (her ayın 13ünde gibi ) bir tarihi varmı?

Birde sanki bunun bir katılım ücreti vardı(9 küsürTL) ama yanlış da hatırlıyor olabilirim. Tecrübeli bir arkadaş neleştirebilirmi? Teşekkürler.

Katılım ücretsiz.
    Farklı üye işyerleri (buna aynı marketin farklı şubeleri dahil) olmak şartıyla bir günde de aylık kota olan 25 tl iadeyi doldurabilirsiniz.
    İadeler takip eden ayın ilk 5 günü içinde yapılıyor.
    Eskiden kart bazında olan kampanya geçen aydan itibaren müşteri bazında şeklinde değiştirildi.

Hepsi tecrübeyle sabittir.

• quote:

Orijinalden alıntı: padodarc

quote:

Orijinalden alıntı: racnas

Dün 5 farklı marketten (pehlivanoğlu, şok, migros, bim,kipa) kuruşlu alışveriş yaptım. Hepsinden aldığım sliplerde garanti ibaresi vardı. Kimisinin ortak pos olduğunu ilettiler.

Katılım ücretsiz.
    Farklı üye işyerleri (buna aynı marketin farklı şubeleri dahil) olmak şartıyla bir günde de aylık kota olan 25 tl iadeyi doldurabilirsiniz.
    İadeler takip eden ayın ilk 5 günü içinde yapılıyor.
    Eskiden kart bazında olan kampanya geçen aydan itibaren müşteri bazında şeklinde değiştirildi.

Hepsi tecrübeyle sabittir.

Cevaplar için teşekkürler.Ay bitmeden kotayı doldurayım o zaman :)

• MESAJI ATTIK

3340 ' a KURUSYOK yazip . cevap gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenci37 -- 25 Kasım 2012; 23:22:22 >
  • Geçen ayı boş geçtik. Bu ay 25 TL almak şart oldu. Kart ücretlerini biryerden çıkarmak lazım. 49 TL kestiler bonusa carda.

Parakart 'Kuruş Yok' kampanyası
  • yakınımda 2 migros var.
    bir günde ikisinden alışveriş yaparsam sadece biri mi kabul ediliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbilginer

yakınımda 2 migros var.
    bir günde ikisinden alışveriş yaparsam sadece biri mi kabul ediliyor?

şube sayısının önemi yok, her şube farklı işyeri sayılıyor.

• süper
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.