Şimdi Ara

Paraftan Aytemiz'de 4*100 akaryakıta 40 TL ParafPara (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
3
Favori
7.506
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sehir merkezine yakın olan istasyon kampanyaya katılmamış, git gel 20 km uzaktaki istasyon katilmış. 4 kere git gel 80 km. 40 lira puan verecek. Halkbank nefret ettirdi iyice.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni sorun vAr, sms attim sifreyi unuttum diye cvp gelmedi, belli ki hu kampanya tirt olacak, oysa iceri girmeden hizli odeme guzel olacakti

• Bi de otogazı ucuz olsa 40 50krş pahalı alınca anlamı kalmıo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sorun sadece anlaşmalı istasyon bulmak değil. Ben buldum pompaciya sordum paraf kampanyasi var mi bikac defa hem de var dedi ben de 100 tllikk alayim dedim. Sonra içeri gittim odemeye cok guzel paraf posu da yeni geldi dedi sonra denedi denedi ama sonuc husran yapamadi veya olmadi sonra mecbur baska postan gectim odemeyi. Halkbanki aradim 40 dakikada baglanabildim yapabilecegimiz bisey yok dedi. Dedim nasil yok sizin anlasmali istasyonunuz degil mi onlarin sucu sizin sucunuzdur deyip zorla kayit olusturdum. Sonra aytemizi de arayip sordum fisiniİ ve slipinizi saklayin diger harcamalari da yapin sonra bizi arayin dedi umarim tongaya dusmem

Anlicagniz bu kadar eziyet cekeceginize fazla bulasmayin zaten aytemiz mobil uygulamada da altyapi sorunumu ne varmis.

Ülkede kalite iyice dustu arkadaslar kesinlikle sorunsuz bi islem yapilmiyor hep puruzler var biseyler eksik.

• tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu birkaç ay önceydi sanirim- halkbankın total ile yaptigi kammanyada yaşadım. Posumuz yeni geldi calışmayabilir filan dedi. Neyse ki birkaç denemeye hallettik. Maas musterisi olmasam cebe kotulacak kart degil paraf.

• hezeyan01 H kullanıcısına yanıt
    Operatör anlaşmaları bitmiş o yüzden şuanda kayıt olunmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aytemiz bulundugum yerde 3.80 milangaz 3.29 30 litre milangazdan lpg aldigimda depoda zaten 15 lira kar ediyorum bu sefer bana gore degil

• quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Ben bkm ile aytemiz uygulamasına yükleme yaptım, geçerli oldu. Yalnız paraf sanal kartlar dahil değil, ona dikkat etmek gerekli.
    Aytemiz karta yüklediğimiz bakiyeyi nasıl kullanıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

Aytemiz bulundugum yerde 3.80 milangaz 3.29 30 litre milangazdan lpg aldigimda depoda zaten 15 lira kar ediyorum bu sefer bana gore degil
    Ankarada 3.25-3.30dan alıyoruz. Bu fiyatlara yakın aytemiz varmı bilmiyorum. Olsa bayramda kullanırdık.

• Uygulamadan 2. 100 tl yiyükledim, kampanyaya sayıldı ancak uygulamada bekiyeme eklenmedi 100 tl.. uygulamadan mesaj attım dönen yok, çağrı merkezi direk kapanıyor. Aytemiz bayram gelmeden dükkanı kapatmış galiba

• Uygulamadan yüklenen liraları nasıl yakıta dönüştüreceğiz.

• yakıt almadan önce kampanyaya üyemisiniz diye. ben aldım parafa üye değilmiş boşa gitti 100 tl
  • sadbul S kullanıcısına yanıt
    Şifre oluştur aytemiz uygulamasından o şifreyi pompa ya söyle

• beyler paraf posu olan aytemiz aramanıza gerek yok aytemiz mobil uygulamadan bkmekspress e paraf kartinizi ekleyin onunla her ayri gun 100 tl yukleyin sonra istediginiz istasyonda kullanin.

• Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT - Araç Yakıt Tanıma Sistemi'ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır

• Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Aytemiz kart gerekiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

Aytemiz kart gerekiyor mu?

evet kart alin acın uygulamaya tanımlayın tamamdir

Sanırım uygulama üzerinden kart oluşturulabiliyor

Her istasyonda kullanamıyoruz,benim bildiğim Aytemiz kart anlaşması olan istasyonlarda kullanılabiliyor aytemiz karttaki bakiye.kartta biriken bakiyeyi şehir içindeki işlek bir istasyonunda bile zorla becerebildiler kullanmayı bkm ile.şehirlerarası istasyonlarda durum nasıl olur Allah bilir

• Arkadaşlar bkm ekspress ile ödemeyi yaptım. Ancak aytemiz uygulamasında bakiye görünmüyor. Bakiye hemen yüklenmiyor mu yada bir sorun olmuş olabilir mi??
    Ayrıca ben bkm express ile 100 tl alışveriş yaptım indirim olmadı. İndirim nasıl oluyor ki bu kampanyada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcente70 -- 21 Ağustos 2018; 16:34:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.