Şimdi Ara

Paraf İspark Kampanyası (150 TL Alışverişe 1 Adet Ücretsiz Parklanma) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
24
Favori
36.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kartı artık cüzdanımda bile taşımıyorum.
    sadece bu kampanyadan faydalanmak için bireysel emeklilik sigortasının talimatını paraftan verip her ayın 1'nde karttan çekilmesini sağlıyordum.
    kredi kartı son ödeme tarihi için de bireysel emeklilik tutarı belli olduğundan başka bankadan otomatik talimatla tutarı yollatıyordum.

şimdi kartı direk iptal edip ödemeyi başka karta almak gerekecek.
  • Kartın limiti yüksek olduğundan dolayı bende iptal ettirmedim.İptal ettirsem aynı limiti tekrar almıyacağım. ama dediğin gibi artık hiç bir işe yaramıyor.

İptal etme zamanları geldi galiba.
  • banka yönetimine gönderdiğim mesaj:

İSPARK KAMPANYASI hakkında görüş bildirmek istiyorum. Ekim 2016 tarihi itibariyle 150 TL alışverişe 1 kullanım hakkı vereceğinizi sitenizde yazmışsınız. Bu zeka yoksunu kampanyayı tamamen yok edin ve yok deyin daha iyi. Bir sene önce 150 TL alışveriş karşılığı 10 kullanım hakkı var iken, şimdi 1500 TL karşılığı 10 kullanım hakkı vermek ayıptır. Sitede utanmadan "KAMPANYA" adı altında yayınlamayın. Bankanın ve kredi kartının itibarını düşürmeye hakkınız yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Kart ücreti yansıtmaya başladıkları anda kapatırım. Dursun köşede şimdilik.

O zaman hemen kapatmanızı tavsiye ederim çünkü benden ücret aldılar. 80 tl. İadesini talep ettim ve kabul etmediler. Ben de kapatacağım, hangi kredi kartına geçeceğime karar verince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek_Türk

banka yönetimine gönderdiğim mesaj:

İSPARK KAMPANYASI hakkında görüş bildirmek istiyorum. Ekim 2016 tarihi itibariyle 150 TL alışverişe 1 kullanım hakkı vereceğinizi sitenizde yazmışsınız. Bu zeka yoksunu kampanyayı tamamen yok edin ve yok deyin daha iyi. Bir sene önce 150 TL alışveriş karşılığı 10 kullanım hakkı var iken, şimdi 1500 TL karşılığı 10 kullanım hakkı vermek ayıptır. Sitede utanmadan "KAMPANYA" adı altında yayınlamayın. Bankanın ve kredi kartının itibarını düşürmeye hakkınız yok.

haberi duyunca hemen basvurumu geri cektım
  • Kart ilk çıktığında 100tl alışverişe 20 adet ispark hakkı ( sabiha gökçen 3 gün ispark ücretsiz) park veriyordu.Her Cumartesi 40tl maksimum indirim olmak üzere %25 restaurant indirimi,her uçak bileti alımına 50tl ye kadar her yer lounge kapsamında restaurant harcaması,9 adet 99tl ye kadar ucak bileti kusurat uçurma, ücretsiz yurtiçi ve yurtdışı atatürk havalimanı lounge
    Parafly kat sayı yurtiçi yurtdışı 4 tü. Bir gecede habersiz 2 ye düşürüp mevcut puanları buhar ettiler. Bütün kampanyaları bir bir kaldırdılar yada kullanılamayacak kadar kıstılar.resmen milleti aptal yerine koymak bu. Bu ispark saçmalığından sonra karttın hiçbir özelliği kalmadı. Halkbank paraf ve parafly ın sehbasını kendi tekmeledi. Murat Boz a şaçma sapan şarkılar söyletip reklamında oynatmakla olmuyor bu işler. Bir kart markası yaratıyorsan bunun bir istikrarı ,sürdürülebilirliği olmalıki müşteri ürüne güven duysun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelatenightmenu -- 13 Ağustos 2016; 12:56:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• "Paraf iyice bozdu bir anlamı kalmadı. 1 Adet park vereceğine bari toplam her 150 TL harcamaya göre verse daha mantıklı ne alalim 150 TL lık kaç kere alalım? Kimin fikri bu acaba böyle yaparak alışveriş mi yapacak zannediyor millet"
  • Hakaik kullanıcısına yanıt
    aynen. gecen yılbası kampanyası gibi harcama 150 tlnin katları oldugunda birer hak verse daha mantıklı hem de kullanımını artırma amaclı olurdu.
  • parafın sitesindeki bilgilendirme mesajı....

•Bilgilendirme: 1 Ekim 2016 tarihinden itibaren İspark uygulaması “Her 150 TL’lik harcamaya 1 adet İspark hakkı kazanılacak şekilde değişecektir”.
  • avea prime bulabilirseniz iyi olur 3 tane veriyor aylık
  • artık 1 tane mi?
  • Parafı kapattıracağım hangi kredi kartını tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen sms artık 1tane, kartı kapattırmayı düşünüyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

Paraf İspark Kampanyası (150 TL Alışverişe 1 Adet Ücretsiz Parklanma)

• onore O kullanıcısına yanıt
    Kapattım kurtuldum.
    Adios ve teb yıldız premium ile devam ediyorum.

• Birde yeni reklam çekmis halkbank.Parası bizlerin cebinden çıkıyor ne gerek vardiysa sanki.

• Bugün 140 liralık alışveriş yaptım. 150ye tamamlayım da paraf karta çektireyim demedim. 75 veya 100tlye 1 hak ver anlarım da 150tl nedir? İsparka 10tl verir geçerim. Bir de paraf etiketi çıkardılar. İyiki arabaya yapıştırmamışım.

• kapattırma esnasında parafpuan teklifi yada başka teklifler alan varmıydı? gerçi o arkadaşlar bu konulara bakarlar mı bilmem!

• 1 tane ne Allah aşkına. Gereksiz yere kredi kartı limitimi dolduruyor. Bu ay bitsin iptal edip kurtulurum. Şaka gibiler.
  • Bu kampanya sabiha gökçende geçerli mi? 48 saat ücretsiz diyordu sitede?

Not: sabiha gökçen dahil değilmiş artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 14 Ekim 2016; 18:13:47 >
  • Hadi bir hak günlük sınırsız dese anlarım da 2 saat için değer mi?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.