Şimdi Ara

Paraf İspark Kampanyası (150 TL Alışverişe 1 Adet Ücretsiz Parklanma) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
24
Favori
36.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ersyno

quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

yakın zamanda sabiha gokcen otoparkına park eden var mı?mayıs 2017 den sonra tekrar aktif olmustur diyor sayfasında.bir ara gecmiyordu cunku

Bir bilgi edinirseniz buradan paylaşın lütfen ...

sabiha ispark gecerli arkadaslar
    3 gun parkettinm
    2 gun parası odedim.park alanı genislemis.servis sıklıgı bayagı iyi
    gunluk 8 TL
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar paraf kampanyası sabiha Gökçen otoparkında birgunmu gecerli 2 gunmu

• 150 TL alışveriş yaptım, sanal kart ile. Hak vermedi. Mutsuz müşteri merkezine yazdığımda, kampanya kart bazlı imiş. Sanal kart tanımlı olmadığı plaka tek karta kayıtlı olduğundan olmuyormuş. İstersen sanal karta tanımlayalım diyor. Sanki evde oturarak para kazanıyoruz! İnternet alışverişi olduğu için güvenlik amaçlı sanal kartı kullandığımı, her zaman kullanmadığımı söyledim. Yapacak bir şey olmadığını söyledim. 3 - 5 kuruş kazanacağız diye güvenlikten vazgeçmedim. Sanal kartın ne anlamı kaldı! 150 TL barajı yüksek. Bu durumda kaybeden Paraf oluyor. Şöyle söyleyeyim 50-60 TL alışverişte 150 TL ye ulaşmak zor diye bırakıyorum. Para cepte kalıyor 100 TL olsa tamamlarım. Ben bir hak kazanmış olurum. Paraf ta kazanmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 17 Ekim 2017; 22:53:11 >
  • Biletle girdiğimiz otoparklarda nasıl geçerli oluyor
    Mesela sabiha gökçene girerken kapıdan giriş zımbırtısı alıyoruz
    Ama ispark yazmadan plakayı bilgi vermek gerekmiyor mu ?
  • tek_Türk kullanıcısına yanıt
    Evet sanal karta maalesef vermiyor.

Dilimizde tüy bitti sanal kart limit sıfırlama ve şu ispark için ama nafile her seferinde kart iptal edip oluşturduğum için tanımlama yapmıyorum.

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Sabiha Gökçen hiç kullanmadım ama normalde biletli otoparklarda bilet alınca çıkışta bileti verir vermez parafım var dememiz yeterli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Biletle girdiğimiz otoparklarda nasıl geçerli oluyor
    Mesela sabiha gökçene girerken kapıdan giriş zımbırtısı alıyoruz
    Ama ispark yazmadan plakayı bilgi vermek gerekmiyor mu ?

Sabiha Gökçen in otoparkında geçerli değil ama bi kaç km. geride ispark otoparkı var, orada geçiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Hocam yok biliyorum da oradan girerken görevli felan yok diyorum. Oradan fiş alıyorsun. Çıkışta bakıyor. Paraf olunca önceden kayıt mi ettiriyoruz onu anlamadım

Mesela florya sosyal tesisleri is park ya öyle. Ben hep para ödüyorum. Girişte fiş veriyor makine çıkışta parası ona göre alınıyor. Oralarda Paraf kampanyası nasıl geçerli oluyor onu merak etmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Hocam yok biliyorum da oradan girerken görevli felan yok diyorum. Oradan fiş alıyorsun. Çıkışta bakıyor. Paraf olunca önceden kayıt mi ettiriyoruz onu anlamadım

Mesela florya sosyal tesisleri is park ya öyle. Ben hep para ödüyorum. Girişte fiş veriyor makine çıkışta parası ona göre alınıyor. Oralarda Paraf kampanyası nasıl geçerli oluyor onu merak etmistim

girişe paraf var demelisin
  • Hakaik kullanıcısına yanıt
    Hizlial iyi bir tercih olmamis

Kartla girilen yerler daha iyi. Girince söylemenize yok. Çıkışta kartı uzatırken Paraf var demeniz yeterli. Ancak kartsız girilen otoparklar ile yol üstü otoparklarda mutlaka görevliye söyleyin. Çünkü daha siz park etmeye çalışırken sisteme girmeye başlıyorlar, araçtan inince de fişi elinize uzatıyorlar. O fiş düzenlendikten sonra geri alma imkanı olmuyor maalesef. O yüzden ben daha yanaşırken camı indirip görevliye söylüyorum. Bazen görevli olmuyor. Bu gibi durumlar için aracınızda paraf var yazan bir a4 kağıdı bulundurmanız faydalı oluyor. Kağıdı görevlinin görebileceği şekilde ön cama veya sileceklere bırakırsanız sorun olmuyor genelde.
    Girişte normal kartını alıyorsun, çıkışta kartı verirken paraf kampanyam var dediğinde plakadan bakıyorlar.

• Bu zamana kadar hep boşuna ödeme yapmışım vay arkadaş

Teşekkür ederim hepinize

• Beyler konu baya pasif kalmis, sabiha gökçen 48 saat ücretsiz diyor, diyelim ki benim 3 hakkım var o zaman 3x48 saat mi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ayzam

Beyler konu baya pasif kalmis, sabiha gökçen 48 saat ücretsiz diyor, diyelim ki benim 3 hakkım var o zaman 3x48 saat mi olacak

Aynen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Beyler konu baya pasif kalmis, sabiha gökçen 48 saat ücretsiz diyor, diyelim ki benim 3 hakkım var o zaman 3x48 saat mi olacak

Aynen

Peki gidiş 25 ocak dönüş 1 şubat olunca nasıl olacak ocak hakkından mi yoksa şubat hakkından mi gidecek

• quote:

quote:

quote:

Aynen

Peki gidiş 25 ocak dönüş 1 şubat olunca nasıl olacak ocak hakkından mi yoksa şubat hakkından mi gidecek

Şubat hakkından gider.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen

Şubat hakkından gider.

Teşekkür ederim kardeşim cevabın için, mu ile görüştüm o da şubattan gider dedi ama 4 hakkım varsa sabiha gökçen vs gibi yerde 1 hakkı kullanabilirsiniz dedi çok da emin olmadan, ama siz yine de ıspark görevlisine durumu izah edin benim 3 hakkım var yardımcı olurlar dedi ama bu durum sadece bankayla ilgili, neyse deneyip göreceğiz

• Benim bildiğim şartlarda öyle bir sınırlama yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.