Şimdi Ara

Paraf Eylül Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
14
Favori
3.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aradım şubeye de gittim. Diğer yerden silmiyorlar. Numara benim arkadaş silin diyorum. O kişiyi bulup sildirmemiz lazımmış. Vay arkadaş böyle rezil bir bankacılık olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 takside boldürmek için vergi borcu ypılandırmasına başvurdum. her taksit 56 tl gibi.
    ödeme ayı gelmeden tsksidi bir bir ödeyebilirsek parafla çok güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Aradım şubeye de gittim. Diğer yerden silmiyorlar. Numara benim arkadaş silin diyorum. O kişiyi bulup sildirmemiz lazımmış. Vay arkadaş böyle rezil bir bankacılık olamaz.

Bana da (kart babamın) güya aksaray halkbank sisteminde benim numaram kayıtlıymış aynı numara babama ait kartın tlf no su olunca SİSTEM buna izin vermezmiş denildi.

Halbu ki hem böyle birşey yok hem de kkartı 1 yıldır bizde aktif sms atıp kullanıyoruz.

Halkbank bunu yeni mi? keşfetti? dedim

Şubeden personel ile canlı dialog kurup, genel müdürlük ile iletişim sağlatıp menü den birşeylerden yaptı ve oldu.

MH sorunlu ve 60 yaş üstü için hiç bir kaliteli hizmet yok. İlla şahsın kendisi konuşsun diyor ve yoksa görüşmeyi sonlandırıyorlar.

• paraflytravel'ın yurtdışı uçak bileti fiyatlarına baktınız mı. en ucuz bilette bile 55-60tl fark çıkıyor. setur'un en azından kendine göre ucuza sattığı kontenjan biletleri var. bunlarda normal fiyattan pahalı, hatta bir de yurtdışına işlem bedeli kesiliyor. bir de beş puan için müşterilerine dilenci muamelesi yapıp süründürüyorlar. puanlar 3 kat kullanılsa, komisyon bedelleri makul olsa hadi derim, kazanması zor ama harcaması da süslü. o da yok. saçma işler. çok harcıyorum. kredi kartsız yapamıyorum diyene 1 puan bile güzel. onlar bu kampanyaları elbette beğenir...
  • Arkadaşlar bende eylül kampanyasında harcama hedefı 5 yazıyor. Bu sıkıntı olusürü mu

• quote:

Orijinalden alıntı: #002#

Arkadaşlar bende eylül kampanyasında harcama hedefı 5 yazıyor. Bu sıkıntı olusürü mu

Bana da 5 demişler ama 15 teyim sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuxrey44

quote:

Orijinalden alıntı: #002#

Arkadaşlar bende eylül kampanyasında harcama hedefı 5 yazıyor. Bu sıkıntı olusürü mu

Bana da 5 demişler ama 15 teyim sorun yok

Teşekkürler

• Atmosphere kullanıcısına yanıt
    Hakikaten soZde 2 kati ama, baktigim biletler baya pahali cikiyor normale gore. Cop resmen

• Saçmalamış paraf.

Düzeltme: Yine de deneyeyim belki harcama yaparım dedim gelen cevaba bak.

"Bankamizda kayitli cep telefonu bilginiz guncellendikten sonra yeniden basvuruda bulunabilirsiniz. Guncellemeyi en yakin subemizden yapabilirsiniz. 08502220400"

Madem telefon numaramdan sorun var neden internet şubesine girebiliyorum. En kısa zamanda kapatmak lazım parafı bir işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 19 Eylül 2016; 22:03:09 >
  • Abi kampanya demişsin de aldı beni bir gülme.

• Bu parafın kampanyaları hep böyle saçma mı olur yahu. Advantage kart iken çok daha iyiydi. Maaş aldığım banka olmasa hemen kapattıracağım.
  • 16 tane harcadık, kaldı 3 harcama. Bayram olduğu için harcandı. Ancak bir tanesine 50 TL'lik HGS yüklemiştim, bayramda yollar beleşmiş 1 sene içinde kalacak şimdi
  • Üstte açıklama yaptım

MH ile görüşün ve kesinlikle şubeye gidin.

Aynı durumu yaşayanlar var, tlf no çakışıyor diyorsunuz. Tamamen farklı no güncelleyeceksiniz yada kayıtlı telefon no HALKBANK sisteminde iki farklı yerde ise 1 tanesi silinecek.

tabi bunları halkbank ile yapınca saçmalıklar normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Üstte açıklama yaptım

MH ile görüşün ve kesinlikle şubeye gidin.

Aynı durumu yaşayanlar var, tlf no çakışıyor diyorsunuz. Tamamen farklı no güncelleyeceksiniz yada kayıtlı telefon no HALKBANK sisteminde iki farklı yerde ise 1 tanesi silinecek.

tabi bunları halkbank ile yapınca saçmalıklar normal.

Ben şubeye gidersem kartı da kapatırım. MH ye söyledim sabah kayıt açtılar ama dönüş yok.
  • yardım lütfen
    parafly kartım alışveriş yaptım kampanya kapsamında değerlendirilmedi benden fatura istiyorlar böyle birşey mümkünmü?
  • Migros tan 50 tl yükledim kazanım sms i gelmedi neden olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

Migros tan 50 tl yükledim kazanım sms i gelmedi neden olabilir

Gıda ve Akaryakıt kampanya dışı
  • Arkadaşlar bu kampanyada kazanılan puanları harcamak için bugün son gün harcamayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 9 Ekim 2016; 21:06:56 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.