Şimdi Ara

Paraf e-ticaret 500 üstü 40 Tl Paraf (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
9
Favori
15.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
    puanı geri alırlar, n11'den kartla normal işlem yaptır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Evet benim kafa elektronik sektörüne gitti bu kampanyada elektronik sektör şartı yok o yüzden trendyolu da dahil etmiş. o zaman trendyollar iade olacağı için şimdi ucuz bişi alsam 499 u 500 ün üstüne çıkarsam puanı geri isteyemezler dimi sonuçta trendyollar iade olsa bile 500 ün üstünde kalacağım.

• burnroma B kullanıcısına yanıt
    doğrudur

• Öğlen parafly kartı teslim aldım kuryeden ama işlem yapamıyorum . Ne kart şifresi ne internet bankacılığı şifresi. Eksik evrak diyor . Aynı gün açılmıyor mı teslim edilen kart bilgisi olan varmı ?

• SsepuLtura_ kullanıcısına yanıt
    Cuma günü bende kuryeden teslim aldım sizin gibi. Geçen ay çektiğim kredi kapsamında göndermişlerdi kartı. İlk başta geri iade ettim ama bana özel kampanyalar olduğu söylenince neyse kullanayım dedim. Zarfta belirtildiği şekilde şifre vs. yazıp 3404 e gönderdim ama eksik bilgiler nedeniyle kabul edilmedi. Böyle basit bir işlem için de dışarıya çıkıp bankaya gitmeyi göze almadım. Gerekirse hiç kullanmadan iptal ettirmeyi bile düşündüm üç kuruş puan için değmez diye.

Müşteri hizmetlerini uzun uğraşlar sonucu düşürerek konuştum ama bana güvenlik amaçlı olur olmaz sorular sordular. Çektiğim krediye yönelik olarak, aylık ödeme miktarlarımı (kuruşu kuruşuna), ödeme günlerini falan sordular ve sonunda bana dialog şifre verdiler. Sonrasında adım adım halloluyor diğer işlemler. Biraz sabır ve zaman gerekiyor.
  • oznk40 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkğr ederim saçma bir sistem ne alaka anlamadım . Zaten arayınca ulaşmak zor bakalım ğnş halledebiliriz

• son kullanım tarihi yoktu bunun değil mi
  • Arkadaşlar n11 puan kullanmaya çalışıyorum tamamını puan ile ödüyorum ve sistem tüm puanı görüyor ama sonra ödeme alınamadı diyor. Sorun ne anlamadım bankaya da ulaşamıyorum bilgisi olan var mı acaba?

• mexalon M kullanıcısına yanıt
    Sanal kartla yapiyorsaniz kabul edilmiyor, asıl kartla islem yapmaniz gerekiyor. O da olmazsa masaustunden bir kez daha asıl kartla deneyin.

• GK Kara Murat kullanıcısına yanıt
    Valla aklıma gelmedi değil hemen deniyorum çok sağolun. Ama saçma eğer sorun buysa yani. Neden sanal kartta puan görünürken kullanamamak

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.