Şimdi Ara

Paraf e-ticaret 500 üstü 40 Tl Paraf (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
10
Favori
15.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Puanların silinme tarihini bilen var mı?Silinmeyecekse kalsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 125TL'lik harcama kaldı, en mantıklı nasıl değerlendirilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm_evo

epttavm mtv ya da hgs de geçerli hocam bilgin olsun.
    hatırlatmanız için teşekkürler,epttavm den MTV ödedim,elektronik kampanyasından 6 taksit yaptı.140 TL de AG den yaptım 500 e tamamladım.

Ugulamada AG hemen göründü ama EpttAvm henüz gözükmedi,sıkıntı olmaz inşallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egridereli -- 30 Mart 2020; 14:27:4 >
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    ag den 503 tl altın kuveyte transfer yaptıgında 29 tl zararla bozdurabılıyosun kuveytte. 11 tl kar ıcın degmez heralde.
    AG dan puan satın alıp altın ucuzlayınca transfer etmek sızce mantıklı mı?
  • Vodafone ve Türk Telekom faturaları ödedim kendi sitelerinden halkbank posu şeklinde çıktı ama sayaç işlemedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egridereli

hatırlatmanız için teşekkürler,epttavm den MTV ödedim,elektronik kampanyasından 6 taksit yaptı.140 TL de AG den yaptım 500 e tamamladım.

Ugulamada AG hemen göründü ama EpttAvm henüz gözükmedi,sıkıntı olmaz inşallah...

Alıntıları Göster
    ben de mtv odedım.mobıl uygulamada henuz katıldınız yazmıyor.umarım kabul eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm_evo

epttavm mtv ya da hgs de geçerli hocam bilgin olsun.
    Emin misiniz gecerli olduguna?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tornwald T kullanıcısına yanıt
    hocam bir önceki kampanyada saymıştı kendim yaptım. ama emin olmak istiyorsanız 10 tl lik hgs yükleyin sayaca göre hareket edin derim. etuğrulda geçiyor ma orda da fiyatlar uçmuş değer mi derseniz sizin takdirinize kalmış
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    O kampanya elektronik harcamasi idi. Bu kampanyada Paraf Pos sarti var. ePTT uye isyeri degil. Eger son birkac gunde degisiklik olmadi ise.

Normalde incehesap uye isyeri. Nasil olsa paraf kendisi 6 taksit yapiyor diye tek cekim yaptigim islem baska postan gecmis. O da sayilmadi dogal olarak.
  • paraf üye iş yerlerini incelediğimde Eptt AVM nin üye iş yeri olmadığını gördüm malesef, elektronik kampanyasından 6 taksitle yetineceğiz artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbaz_

Bu mesaj silindi.
    İnternet mağazasında geçiyor mu puan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornwald

ag den 503 tl altın kuveyte transfer yaptıgında 29 tl zararla bozdurabılıyosun kuveytte. 11 tl kar ıcın degmez heralde.
    AG dan puan satın alıp altın ucuzlayınca transfer etmek sızce mantıklı mı?
    Geçen Pazartesi'den beri altın sürekli arttı. Bu iş nereye kadar böyle gider belli değil. Kampanyanın ilk günü alım çok mantıklı idi ama son güne kombo yaparız diye bekledim. Bu sefer de altın uçtu. Belirli bir limiti aşarsa daha da yükselebilir. Kendi kararınız.
  • Puanların son kullanma tarihini göremedim.
    Geri alınmayacak sanırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son kullanım tarihi 8 nisan bana gelen mesajda.
  • eptt geçersiz kesin bilgidir
  • mediamarkt'te geçerli kod filan var mı arkadaşlar?
  • Bana gelen mesajta son kullanma tarihi yok. Parafmobil uygulamasında da baktım. Son kullanma yazmıyor bende. Başka böyle olan var mı???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de son kullanım tarihi gibi bir bilgiye rastlamadım. Bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.