Şimdi Ara

Paraf 19 Mayıs Kampanyası (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
13
Favori
36.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Arkadaşlar hızlıaldan alışveriş yapıp kampanyadan yararlanabilen var mı?

Normalde kimsenin yararlanamaması gerek. Çünkü hızlı alda "peşin ödeme" seçeneği yok, onun yerine "tek taksit" seçeneği var.

Halkbank müşteri hizmetleriyle görüştüğümde tek taksit gözüktüğü için kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler. Hızlıala mesaj gönderip durumu aktardım peşin diye düzeltin dedim bakalım ne cevap gelecek.

Bilginiz olsun siz de hem halkbankı hem hızlı alı sıkıştırıp bu saçmalığın çözülmesi için şikayetlerinizi bildirin derim.

hepsiburadadan dün yaptığım alışveriş için banada aynı şeyi söylediler, 1 taksit göründüğü için kampanyadan yararlanamamışım, hepsiburadadanın sipariş için gönderdiği mailde tutar karşısında (0 taksit) yazıyor hepsiburada ödeme ekranında 1taksit diye bir seçenek yok ama müşteri temsilcisi "1 taksit olarak görünüyor" dedi nasıl oluyor diye sorduğumda papağan gibi aynı şeyi tekrar söyledi. 50tl için sabah sabah dil dökeceğime alışverişimi iptal ettim.

Bende hepsiburada dan almıştım bana mesaj geldi dün aldığım için daha geçmemiştir herhalde kontrol edemiyorum., size mesaj gelmişmiydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: infest06

quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Arkadaşlar hızlıaldan alışveriş yapıp kampanyadan yararlanabilen var mı?

Normalde kimsenin yararlanamaması gerek. Çünkü hızlı alda "peşin ödeme" seçeneği yok, onun yerine "tek taksit" seçeneği var.

Halkbank müşteri hizmetleriyle görüştüğümde tek taksit gözüktüğü için kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler. Hızlıala mesaj gönderip durumu aktardım peşin diye düzeltin dedim bakalım ne cevap gelecek.

Bilginiz olsun siz de hem halkbankı hem hızlı alı sıkıştırıp bu saçmalığın çözülmesi için şikayetlerinizi bildirin derim.

hepsiburadadan dün yaptığım alışveriş için banada aynı şeyi söylediler, 1 taksit göründüğü için kampanyadan yararlanamamışım, hepsiburadadanın sipariş için gönderdiği mailde tutar karşısında (0 taksit) yazıyor hepsiburada ödeme ekranında 1taksit diye bir seçenek yok ama müşteri temsilcisi "1 taksit olarak görünüyor" dedi nasıl oluyor diye sorduğumda papağan gibi aynı şeyi tekrar söyledi. 50tl için sabah sabah dil dökeceğime alışverişimi iptal ettim.

Bende hepsiburada dan almıştım bana mesaj geldi dün aldığım için daha geçmemiştir herhalde kontrol edemiyorum., size mesaj gelmişmiydi?

bana indirim kazandınız diye sms gelmedi.

• Arkadaşlar MARKAFONİden yapılan alışverişlerde de geçerlimiydi bu ? markafoniden 110 liralık alışveriş yaptık ama indirim gelmedi bize de varmı bilgisi olan ?
  • Arkadaşlar merhaba.
    Paraf internet şubesini hesabım olmadığı için kullanamıyorum.
    Şubeye gittim illa hesap açmanız gerekiyor dediler.
    Sadece kredi kartı provziyon vs görüntüleyebileceğim bir yer yok mu bu internet şubesinde?
    Görüntüleyen herkeste hesap açık mı?
    Hesap işletim ücretini nasıl hallettiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Arkadaşlar merhaba.
    Sadece kredi kartı provziyon vs görüntüleyebileceğim bir yer yok mu bu internet şubesinde?

İçine para koymazsın hocam olur biter, açtırmanda sakınca yok. Şahsen öyle yaptım.
  • hocam hesap ta herhangi bir hareket olmazsa hesap işletim ücreti alınmaz dedi bankadaki bayan bende açtırmıştım, sadece kredi kartına bakmak için....
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

Arkadaşlar MARKAFONİden yapılan alışverişlerde de geçerlimiydi bu ? markafoniden 110 liralık alışveriş yaptık ama indirim gelmedi bize de varmı bilgisi olan ?

Arkadaşlar MARKAFONİ de geçerlimiydi yokmu bilgisi olan hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanemre8

quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Arkadaşlar merhaba.

İçine para koymazsın hocam olur biter, açtırmanda sakınca yok. Şahsen öyle yaptım.

Tamamdır bu şekilde yapayım bende o halde.

Teşekkürler.
  • dün gece mtv ödemesi yapmıştım indirim mesajı gelmedi. bugün internet bankacılığından baktım ödemem dönem içi işlemlerde gözüküyor. ancak indirim gözükmüyor. işlem dönem içine düşünce indirimde gözüküyor muydu? bir kaç gün beklesem mi acaba?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar MARKAFONİden yapılan alışverişlerde de geçerlimiydi bu ? markafoniden 110 liralık alışveriş yaptık ama indirim gelmedi bize de varmı bilgisi olan ?

Arkadaşlar MARKAFONİ de geçerlimiydi yokmu bilgisi olan hiç ?

evet geçerliydi.
    markafoni paraf üye işyeri. hatta hiçbir yerde kullanılamayan paraf puanlar bile markafonide kullanılabiliyor.
  • var mı hareket ben alışveriş yapılalı 24 saat oldu dönem içi bilgilerde filan yok alışveriş yaptığıma dair bir ibare indirim yapmak yerine tamamen bedava yapsalar bari bu kadar uğraştık üç kuruş için :) bir de kontörü bayiden almak varken daha fazla paraya aldık :)
  • Arkasas noldu ya ses cikmiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

var mı hareket ben alışveriş yapılalı 24 saat oldu dönem içi bilgilerde filan yok alışveriş yaptığıma dair bir ibare indirim yapmak yerine tamamen bedava yapsalar bari bu kadar uğraştık üç kuruş için :) bir de kontörü bayiden almak varken daha fazla paraya aldık :)

Aynen 24 saattir hicbir yerde gozukmuyor harcama. Indirimi beceremedik diye bu defa bizdensin derlermis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı sorun mevcut, az önce mail geldi halkbanktan.

Umut fakirin ekmeği, bakarsınız bizim hesapları düzenlerler

• quote:

Orijinalden alıntı: betushm

quote:

İşlemim provizyondan kalkmış ve yok olmuş, ne olldu bilmiyorum, ortada ne altın, ne borç ne de kampanya kaldı... El elde, baş baştayız

peki alisveris yaptiginiz sitede siparisiniz hala gorunuyor mu.benimde provizyondan kalkmis ama siparis bekliyor.yoksa onuda bankanizdan onay alinamadi diye iptal mi edecekler

Gecikme için özür dilerim, hızlı al ile yazıştım, ödeme alınmış sistemde gözüküyomuş, onay bekleniyomuş. 24 saat içinde netlik kazanacak sanırsam.

• quote:

quote:

quote:

İşlemim provizyondan kalkmış ve yok olmuş, ne olldu bilmiyorum, ortada ne altın, ne borç ne de kampanya kaldı... El elde, baş baştayız

peki alisveris yaptiginiz sitede siparisiniz hala gorunuyor mu.benimde provizyondan kalkmis ama siparis bekliyor.yoksa onuda bankanizdan onay alinamadi diye iptal mi edecekler

Gecikme için özür dilerim, hızlı al ile yazıştım, ödeme alınmış sistemde gözüküyomuş, onay bekleniyomuş. 24 saat içinde netlik kazanacak sanırsam.

Benim kargo geldi hala odeme halkbankda gorunmuyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

quote:

quote:

Benim kargo geldi hala odeme halkbankda gorunmuyor :)

Paraf indirimi 100 lira olarak yansımış size anlaşılan =D

• quote:

Bende de aynı sorun mevcut, az önce mail geldi halkbanktan.

Bu mailden bir beklentim vardı ve çok şükür beklediğim şey oldu

Hesapları tekrar kontrol edin Geçleeer

I love you Paraaaaf , I love You Paraaaf ....

• quote:

quote:

Bende de aynı sorun mevcut, az önce mail geldi halkbanktan.

Bu mailden bir beklentim vardı ve çok şükür beklediğim şey oldu

Hesapları tekrar kontrol edin Geçleeer

I love you Paraaaaf , I love You Paraaaf ....

Hocam cok saol sabah sabah bi iyi oldu :)

• Benimkisi donemici islemlere yansimis. Ama indirim falan yok. Of ya simdi halkbankin mh siyle ugras dur.

Az önce aradım kampanya koşullarını sağlıyorsunuz indirim yansıması gerekir. Kayıt oluşturalım dediler. İnceleyip arayacaklarmış sonucu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exe2000 -- 21 Mayıs 2013; 8:46:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.