Şimdi Ara

Paraf 19 Mayıs Kampanyası (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
13
Favori
36.315
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kRaL_1907

Varmı 50 tl alamayan ben Altını bugun aldım Çeyrek altın 100 liraya geldi.

Ben alamadım. 82 lıyım. Indırım yansıtmadılar ekstreye. Mh kayıt olusturdu halen bır donus yapmadılar. 82 lı olup ta ındırım alabılen oldu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar .
    Ben hizlil.com dan bir urun aldi. İade edecegim simdi 50 tl indirim ne olucak.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

Arkadaslar .

iptal oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Arkadaslar .

iptal oluyor

Keske altin alsaydik. Gitti 50 lira..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Arkadaslar .

iptal oluyor

Keske altin alsaydik. Gitti 50 lira..

benim de gitti. hem de yanlışlıkla gold çalışanının salaklığı yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

biraz geç yansıtıp işkillendirdi ama yine de 100 liralık kontörü 50 liraya mal ettik. teşekkürler paraf

gold un salaklığı yüzünden gitti güzelim 50 liralık indirim.
    temin edemedikleri için iptal etmişler kontör siparişini
  • quote:

quote:

biraz geç yansıtıp işkillendirdi ama yine de 100 liralık kontörü 50 liraya mal ettik. teşekkürler paraf

benimki daha beter ikinci siparişi iptal ettik deyip birinciyi iade ettiler indirim de gitti böylece.
    ve bunun yaptırımı da yok gold a. ona yanıyorum

• bende iade ettim idirimi almadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: boran729

bende iade ettim idirimi almadılar

şanslıymissin borç olarak yansımadı ise iyi

• cumartesi atm den kontrol ettim hb dadan 100 tl harcama yapmıştım sonra vazgeçtim olursa olur olmazsa geri alırlar diye düşündüm 4500 limitim vardı 4550 limitim vardı ama iadenin yapıldığı gün baktım cumartesi günü bugun bi yamuk yapmazlar inşallah sizinkinde açıklama da geri alınışında iade ile aynı tarihli mi indirimin alınışı
  • quote:

Orijinalden alıntı: boran729

cumartesi atm den kontrol ettim hb dadan 100 tl harcama yapmıştım sonra vazgeçtim olursa olur olmazsa geri alırlar diye düşündüm 4500 limitim vardı 4550 limitim vardı ama iadenin yapıldığı gün baktım cumartesi günü bugun bi yamuk yapmazlar inşallah sizinkinde açıklama da geri alınışında iade ile aynı tarihli mi indirimin alınışı

iade nın yatırıldığı tarih ile aynı

• benim işlem ile iade arasında 10 gün filan var belki kampanyayı unutup iptal olan işlemin iadesini alacaklarını unutmuşlardır malum sistemleri çok zayıf
  • ya arkadaşalr 19 mayıs kampanyası değil de paraf günüm kampanyasında hafta sonu evin market ihtiyaçları için birkaç marketten kasaptan ve lpg için yakıt istasyonunudan alışveriş yaptım tamamına %5 indirirm yansımış sözde market ve akaryakıt hariç güzel sürpriz oldu.
  • Ben alışveriş yapmadan önce 2 ayrı müşteri temsilcisi ile görüştüm ve bana kampanyadan yararlanabilirsiniz bilgisi verildi. Buna güverek harcama yaptım, yansımadı. Talep oluşturdum, 3 gün sonra banka bana yararlanamazsınız dedi. Yaşınız tutmuyor dedi. Kampanya şartlarında 30 ve altı yazıyor dedim ayrıca müşteri temsilcileri bana katılabilceğimi söyledi dedim. İncelemeye aldılar. 2 gün sonra bilgi geldi, müşteri hizmetleri size öyle bir şey söylememiş dediler. Çok sinirlendim. Mahkemeye vereceğimi söyledim. Tekrar kayıt oluşturdular. Aynı gün akşam tekrar aradılar ve indirimin ekstreme yansıtılacağı bilgisini verdiler. Alt yapısını hazırlamadan kampanya yapıp ellerinz yüzlerine bulaştırdılar. Bence hakkınızı sonuna kadar arayın. @exe2000
  • quote:

Orijinalden alıntı: LESİM

Ben alışveriş yapmadan önce 2 ayrı müşteri temsilcisi ile görüştüm ve bana kampanyadan yararlanabilirsiniz bilgisi verildi. Buna güverek harcama yaptım, yansımadı. Talep oluşturdum, 3 gün sonra banka bana yararlanamazsınız dedi. Yaşınız tutmuyor dedi. Kampanya şartlarında 30 ve altı yazıyor dedim ayrıca müşteri temsilcileri bana katılabilceğimi söyledi dedim. İncelemeye aldılar. 2 gün sonra bilgi geldi, müşteri hizmetleri size öyle bir şey söylememiş dediler. Çok sinirlendim. Mahkemeye vereceğimi söyledim. Tekrar kayıt oluşturdular. Aynı gün akşam tekrar aradılar ve indirimin ekstreme yansıtılacağı bilgisini verdiler. Alt yapısını hazırlamadan kampanya yapıp ellerinz yüzlerine bulaştırdılar. Bence hakkınızı sonuna kadar arayın. @exe2000

Bende dün itiraz üzerine oluşturdukları kaydın sonucunu sormak için aradım mh yi. Konu incelenmiş ve indiriminizin yatacağı belirtilmiş dedi mh yetkilisi. peki ne zaman yansıyacak dönem içi işlemlerde ne zaman gözükecek diye sordum. başka bir birim baktığı için o konuda bilgi veremiyoruz dedi bayan. verdikleri tutarsız beyanlardan dolayı emin bile olamıyorum doğru söyleyip söylemediğini. indirim yansımayacak deseler siparişi iptal edecem. Onu da yapmıyorlar ekstreye de yansıtmıyorlar. anlamadım ne yapmaya çalışıyorlar.

Peki sizin indiriminiz şuan ekstrenize yansıtıldı mı?

• Beni de aradıklarında ekstreye yansıyacak dendi. Ne zaman diye sorduğumda bana da aynı cevabı verdiler. Günününü veremiyoruz dediler. Ben şu an 2 defa form doldurmama rağmen hala internet bankacılığını kullanamadığım için yansıyıp yansımadığını göremiyorum. 2 defa form doldurdum ama hala bana gidip form doldurmanız gerekli diyorlar. Aynı olayı kart şifremi belirlemek istediğim zaman da yaşamıştım. Gidip form doldurdum, telefon ettim şifre için annenizin evlenmeden önceki soyadı bilgisi mevcut değil dediler. Bankaya gittim güncelledik dedi, tekrar aradım yine göremiyorum dedi müşteri hizmetleri, Yaklaşık 3. günün sonunda bu sorun çözüldü. Kredi Kartım ekstrem geldiğinde yansıyım yansımadığını göreceğim. Yansımadıysa da gereğini yapacağım.
  • Benim 6 gün önce sonuçlanan ekstreye yansıma kararı halen beklemedeee aradığımdADA kapı duvar başka birim bakıyor deniyor o kadar
  • quote:

quote:

Evet gerizekali gold benim siparisi de iptal etmis.neyini temin edemediler acaba her yerde var

• bende aynı seyi yaşadım normalde restoran indirimi almak için 35 tl üzeri işlem yapmak lazım ben 13 tl cektim anında 1,30 tl indirim kazandınız diye mesaj geldi.
  • gold un hatası sonucu 50tl indirim iptal olmuştu ben şimdi bunun hakkını nasıl araya bilirim bir yol gösterebilir misiniz

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.