Şimdi Ara

Paraf 19 Mayıs Kampanyası (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
13
Favori
36.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkanemre8

İşlemim provizyondan kalkmış ve yok olmuş, ne olldu bilmiyorum, ortada ne altın, ne borç ne de kampanya kaldı... El elde, baş baştayız

peki alisveris yaptiginiz sitede siparisiniz hala gorunuyor mu.benimde provizyondan kalkmis ama siparis bekliyor.yoksa onuda bankanizdan onay alinamadi diye iptal mi edecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim alisverisim donem ici islemlere gecmis fakat indirim yansimamis. Alisveris slip inde 50 tl indirim kazandiniz yaziyordu. Henuz erken ama Sanirim yine katakulleye geldik. Bir kere de musteri hizmetlerini aramadan dogru duzgun anlasilir ve sorunsuz bir kampanya yap be paraf be digerleri yapabiliyor bunu sen de yapabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanemre8

İşlemim provizyondan kalkmış ve yok olmuş, ne olldu bilmiyorum, ortada ne altın, ne borç ne de kampanya kaldı... El elde, baş baştayız

Bendede aynı şekilde ne dönem içi hareketlerde nede provizyonda yok. Sanırım kuyrukta. Bekleyelim derim
  • Arkadaşlar hızlıaldan alışveriş yapıp kampanyadan yararlanabilen var mı?

Normalde kimsenin yararlanamaması gerek. Çünkü hızlı alda "peşin ödeme" seçeneği yok, onun yerine "tek taksit" seçeneği var.

Halkbank müşteri hizmetleriyle görüştüğümde tek taksit gözüktüğü için kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler. Hızlıala mesaj gönderip durumu aktardım peşin diye düzeltin dedim bakalım ne cevap gelecek.

Bilginiz olsun siz de hem halkbankı hem hızlı alı sıkıştırıp bu saçmalığın çözülmesi için şikayetlerinizi bildirin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Arkadaşlar hızlıaldan alışveriş yapıp kampanyadan yararlanabilen var mı?

Normalde kimsenin yararlanamaması gerek. Çünkü hızlı alda "peşin ödeme" seçeneği yok, onun yerine "tek taksit" seçeneği var.

Halkbank müşteri hizmetleriyle görüştüğümde tek taksit gözüktüğü için kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler. Hızlıala mesaj gönderip durumu aktardım peşin diye düzeltin dedim bakalım ne cevap gelecek.

Bilginiz olsun siz de hem halkbankı hem hızlı alı sıkıştırıp bu saçmalığın çözülmesi için şikayetlerinizi bildirin derim.

çok saçma. Dediğiniz gibi olabileceğini hiç sanmıyorum. Tek taksit demek peşin çekim demek. Yani tek çekim demek. Yaşınız tutuyorsa her halükarda yararlanmanız gerekir ki mh ne dediyse yanlış söylemiş.
  • 17.05.2013 Paraf tan 19 Mayıs Kampanyası İndirimi +50,00 TL

17.05.2013 E/HEPSI BURADA İSTANBUL 101,25 TL

arkadaşlar benim dönem içi işlemlerde bu şekilde gözüküyor.
  • Hocam önceki mesajları okuyun benimle aynı sorunu yaşayan bir sürü insan var.
    Müşteri hizmetlerini arayıp bir daha sıkıştıracağım.
  • benim de indirimim yansımadı hala beklemedeyim.müşteri hizmetlerini aradım talebimi aldılar sağolsunlar hesap kesim tarihine kadar mutlaka yansır dedi. 20 gün boyunca her gün girip bakarım yansımış mı diye!! bi iş yapacaksanız tam yapın herkes birbirine soru soruyor kampanya şartlarını karşılayanlar bile tereddütte kalıyor dedim. şikayetinizi aldım beyefendi vs. dedi. bugün sizi bu kampanya nedeniyle onlarca kişi arayacak dedim farkındayız dedi.

neyse, yavaş yavaş öğreneceklerse acelemiz yok
  • quote:

hepsiburadadan dün yaptığım alışveriş için banada aynı şeyi söylediler, 1 taksit göründüğü için kampanyadan yararlanamamışım, hepsiburadadanın sipariş için gönderdiği mailde tutar karşısında (0 taksit) yazıyor hepsiburada ödeme ekranında 1taksit diye bir seçenek yok ama müşteri temsilcisi "1 taksit olarak görünüyor" dedi nasıl oluyor diye sorduğumda papağan gibi aynı şeyi tekrar söyledi. 50tl için sabah sabah dil dökeceğime alışverişimi iptal ettim.
  • quote:

Ben cumartesi gunu ceyrek altin aldim 50 tl indirim mesaji aninda geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

hepsiburadadan dün yaptığım alışveriş için banada aynı şeyi söylediler, 1 taksit göründüğü için kampanyadan yararlanamamışım, hepsiburadadanın sipariş için gönderdiği mailde tutar karşısında (0 taksit) yazıyor hepsiburada ödeme ekranında 1taksit diye bir seçenek yok ama müşteri temsilcisi "1 taksit olarak görünüyor" dedi nasıl oluyor diye sorduğumda papağan gibi aynı şeyi tekrar söyledi. 50tl için sabah sabah dil dökeceğime alışverişimi iptal ettim.

Hocam ben az önce tekrar aradım bu sefer de diyorlar ki bir sorun yok yararlanacaksınız. Fakat işlem daha yeni olduğu için gözükmüyordur gibi saçma bir şey söyledi. Bugün internetten kontrol edeceğim yansımazsa tekrar ararım.
  • Ben de dün hepsiburadadan 120 liralık işlem yaptım ama indirim msji gelmedi. Biraz once müşteri hizmetlerini aradığımda 16 Mayıs'ta Paraf üyesi olmayan bir yerden işlem yaptığım söyleyip kampanya kurallarinca ilk alışverişe puan verildiği, odeme yaptıgım yer paraf üyesi olmadıgından indirime hak kazanamadığım söylendi.
    Kuralları tam okumadığımdan itiraz etmedim ama simdi baktım da paraf üyesi isyerlerindden yapılan ilk işlem ibaresi var kampanya koşullarında.
    Burdan yapacağın ilk işlemin paraf uye işyerine yapılması anlamı çıkmıyor kesinlikle. İndirim msji gelen arkadaslar 16-19 arası baska işlem yapmadılar mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: insomniacc

Ben de dün hepsiburadadan 120 liralık işlem yaptım ama indirim msji gelmedi. Biraz once müşteri hizmetlerini aradığımda 16 Mayıs'ta Paraf üyesi olmayan bir yerden işlem yaptığım söyleyip kampanya kurallarinca ilk alışverişe puan verildiği, odeme yaptıgım yer paraf üyesi olmadıgından indirime hak kazanamadığım söylendi.
    Kuralları tam okumadığımdan itiraz etmedim ama simdi baktım da paraf üyesi isyerlerindden yapılan ilk işlem ibaresi var kampanya koşullarında.
    Burdan yapacağın ilk işlemin paraf uye işyerine yapılması anlamı çıkmıyor kesinlikle. İndirim msji gelen arkadaslar 16-19 arası baska işlem yapmadılar mı acaba?

Ben 17sinde yapmisim bu yuzdenmi faydalanamadim simdi .

• quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Hepsiburada'dan 3d ile alışveriş yaptım, mesaj gelmedi.

Şimdi müşteri hizmetlerini aradım. İşlem muhasebeleşmediği için kampanyaya dahil olup olmadığını göremiyorum, işlem muhasebeleştikten sonra arayınız dedi.

Şubede çalışan arkadaşımı arayıp O'na baktırdım biraz önce. "Sorun yok, indirim görünüyor dedi." Bilginize...
  • MH ile görüştüm.

Tüm şartları sağladığım ancak tek çekimin , tek taksit olarak gözüktüğü için sistem tarafından algılanmadığını söylüyorlar. Dilekçe yazın,form doldurun vs dediler ama bunaldım.
    Markafoni'de siparişi iptal etme süresi de dolduğu için, ürün gelecek. Kabul etmicem,geri gönder paran gelsin derken bir kampanya uğruna 1 hafta 10 gün didin dur bunlarla.

5 aydır ilk defa kullanıyorum, pişmanım..
  • vay bana vaylar bana :) elimde 200 liralık kontör var ihtiyacı olana gönderiyim :) hızlı al yamuk yapınca golddan da aldım garanti olsun diye kontör iptal edilmiyormuş hızlı aldan öyle mesaj geldi :) dimyat'taki pirince giderken evdeki 200 liradan olduk :)
  • arkadaşlar şimdi kontrol ettim benim alışveriş dönemiçi harcamalarıma düşmüş veee

19.05.2013 Paraf tan 19 Mayıs Kampanyası İndirimi +50,00 TL 0,00

darısı henüz beklemede olanların başına
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganays

arkadaşlar şimdi kontrol ettim benim alışveriş dönemiçi harcamalarıma düşmüş veee

19.05.2013 Paraf tan 19 Mayıs Kampanyası İndirimi +50,00 TL 0,00

darısı henüz beklemede olanların başına

İnsallahh.

• hızlıaldan 1 taksit görünen işlemim dönem içine geçmiş ve indirim yansımış sms gelmemişti yani herkese böyle olacak demekki.
    Hepimize geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunmen

hızlıaldan 1 taksit görünen işlemim dönem içine geçmiş ve indirim yansımış sms gelmemişti yani herkese böyle olacak demekki.
    Hepimize geçmiş olsun

Ayin 17 sinde 9 tlik bi islemim var 19 dada hizaldan 99 tl lik umarim 9 tl olmaz..

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.