Şimdi Ara

Paraf 19 Mayıs Kampanyası (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
13
Favori
36.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • golddan 2 tane 30luk 2 tane 20lik kontör aldım.103 tl anında 50 tl indirim kazandınız msjı geldi.kargoda bedava.ayrıca 19 mayıs bayramımı da kutlamış.
    paraf cardı seviyoruz.müdürden herzaman böyle fırsatlar bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirogluhalit

golddan 2 tane 30luk 2 tane 20lik kontör aldım.103 tl anında 50 tl indirim kazandınız msjı geldi.kargoda bedava.ayrıca 19 mayıs bayramımı da kutlamış.

Hocam ben de aldım ama neden bana mesaj gelmedi acaba ?
  • hocam
    1-tek çekim olmalı
    2-30 yaşın altında olmalısın
    3-parafcard anlaşmalı pos cihazından geçmesi lazım

bunları sağlarsan mutlaka yatar 50 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: mirogluhalit

golddan 2 tane 30luk 2 tane 20lik kontör aldım.103 tl anında 50 tl indirim kazandınız msjı geldi.kargoda bedava.ayrıca 19 mayıs bayramımı da kutlamış.

Hocam ben de aldım ama neden bana mesaj gelmedi acaba ?

dönem içi işlemler e yansıdığında indirimyükleniyor olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eguf

quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

Orijinalden alıntı: Eguf

quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Biraz önce şeytana uydum fazla ihtiyacım yoktu ama fiyatlar çok uygundu.
    Morhipodan 2 adet puma ayakkabıyı % 50+ % 20 indirim ve ücretsiz kargo avantajları ile 116 tlye aldım.1 dakika geçmeden paraftan 50 tl indirim kazandınız mesajı geldi 2 adet puma ayakkabı 65 tlye geldi çok süper oldu.
    Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim saat 8.00 e kadar kargo bedava.

Kardeş 65 TL'ye geldi diyorsun 50 TL Paraf indirimi ekleyince 115 TL yapıyor; Sen 116 TL'ye aldım diyorsun bunun %20'si senin hesabınla 1 TL'ye geliyor ya da Morhipo seni kazıklamış olabilir!

Hocam maşallah matematik baya kuvvetli.
    biraz karışık oldu ama bak bakalım aşağıdaki listeye 1 tl indirimmmi almışım yoksa fazlamı?
    Morhipo kazıklamışmı?

ÜRÜN BİRİM FİYAT ADET TOPLAM
    Puma Lifestyle Ayakkabı,SYH,42,5 Puma Lifestyle Ayakkabı,SYH,42,5

Kampanyaya Özel Ekstra %20 İndirim! 88,95 TL 1 88,95 TL 71,16 TL
    Puma Spor Ayakkabı,SYH,33 Puma Spor Ayakkabı,SYH,33

Kampanyaya Özel Ekstra %20 İndirim! 56,95 TL 1 56,95 TL 45,56 TL
    Sipariş işlem ve gönderim ücretleri 0,00 TL
    Sipariş İndirimi - 29,18 TL
    FATURA TOPLAMI 116,72 TL

Evet Matematiğim iyidir. Ama yaptığım düz hesap; senin ilk yazdıklarınla oraya ulaşılıyo!
    Düzeltiyorum Morhipo kazıklamamış! Bu arada hayırlı olsun, güle güle kullan...

• Arkdaslar hizlialdan bolerek parafla 100 pesin gerisi taksit yapabilirmiyim ? 50 tl kazanmak icin

• Arkadaşlar ben de hepsiburada'dan 120tl'lik bir ayakkabı almayı düşünüyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı paraf'la? Kontör, eft veya havale ile sizin kârınızı da ekleyerek ödeme yapabilirim.
  • Arkadaşlar Markafoni'de geçiyor Paraf. Az önce 119 liralık alışveriş yaptım 50 lira indirim mesajı hemen geldi.
    Ayrıca daha önceki kampanyalardan kazandığımız parafpuanlarımızda (internette kulanılamaz denilen) markafonide harcanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

quote:

Orijinalden alıntı: asterix64

Arkadaşlar golddan vadofone 20*2 ve 30*2 olmak üzere 100 tl lik kazı konuş aldım 103 kusur tl karşılığında. İndirim mesajı anında geldi. Kargo da bedava. Altından daha avantajlı oluyor. Eğer kampanya birleşirse goldda peşinde %2 paraf para ve %5 paraf günüm. Benim tavsiyem altından ziyade kontör. Altından al satta en az 10 tl zarar ediliyor. Tabi al sat yapacaklar için...

quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Paraf günüm tanımlamamıştım, 19 u olarak tanımlasam.
    %5 parafpara yapıp Yarın listedeki yerlerin birinden 105 lira alışveriş yapsam. ikisinden de faydalanıyo muyum?
    Yoksa %50 daha fazla paraf puan mı yapsam daha iyi?

17 mayısta HIZLIALA PARCALI ODEMEYLE 450 tl KENDİ PARAFIMLA, 320TL BABAMIN parafıyla odedim. her iki kart icin paraf gunu olarak 17 mayısı belirledim.

bana smsle 19 mayıs kampanyası kapsamında 50tl yansıdı, babama yansımadı elbette. ben nisan oncesinde kartımı aldıgım ve ilk ekstrem kesilecegi icin %25 indirim olarak 100tl indirim de bekliyorum.

fakat sıkıntı surda kİ; hem benim hem de babamın online bankacılıkta tanımlı kampanyalarda paraf günüm olarak 17 mayıs gorunuyor ama %5 indirim babamın hesabına yansımıs sadece.

benden 50tl 19 mayıs indirimi dustugu icin, % 5 paraf gunum indirimi dusmemis.

ama 19 mayıs kampanyası baska kampanyalar ile birlestirilemez derken; Süreli kampanyaları kast ediyor sanıyordum. paraf gunum aylık bir hak yahu. niye boyle ediyorlar

var mı aynı durumu yasayan, bosuna aramayayım musteri hizmetlerini

Geçen hafta Cumartesi restaurant indiriminin olduğu gün aynı zamanda paraf günümdü o gün restaurant indirimi olan harcamama paraf günü indirimi yapmadılar. Diğer harcamalarına yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: seeder

quote:

quote:

Arkadaşlar golddan vadofone 20*2 ve 30*2 olmak üzere 100 tl lik kazı konuş aldım 103 kusur tl karşılığında. İndirim mesajı anında geldi. Kargo da bedava. Altından daha avantajlı oluyor. Eğer kampanya birleşirse goldda peşinde %2 paraf para ve %5 paraf günüm. Benim tavsiyem altından ziyade kontör. Altından al satta en az 10 tl zarar ediliyor. Tabi al sat yapacaklar için...

quote:

%5 parafpara yapıp Yarın listedeki yerlerin birinden 105 lira alışveriş yapsam. ikisinden de faydalanıyo muyum?

17 mayısta HIZLIALA PARCALI ODEMEYLE 450 tl KENDİ PARAFIMLA, 320TL BABAMIN parafıyla odedim. her iki kart icin paraf gunu olarak 17 mayısı belirledim.

bana smsle 19 mayıs kampanyası kapsamında 50tl yansıdı, babama yansımadı elbette. ben nisan oncesinde kartımı aldıgım ve ilk ekstrem kesilecegi icin %25 indirim olarak 100tl indirim de bekliyorum.

fakat sıkıntı surda kİ; hem benim hem de babamın online bankacılıkta tanımlı kampanyalarda paraf günüm olarak 17 mayıs gorunuyor ama %5 indirim babamın hesabına yansımıs sadece.

ama 19 mayıs kampanyası baska kampanyalar ile birlestirilemez derken; Süreli kampanyaları kast ediyor sanıyordum. paraf gunum aylık bir hak yahu. niye boyle ediyorlar

Aynı durum bende de olmuş, bence de saçmalık bu, bunlar şimid iki kampanya birleşmiyor diye ilk ekstre indirimini de vermezlerse o gün iptal ettiririm. Keşke 100 lira bir kalan 350 yi ayrı çekseydim o zaman sadece 100 liraya paraf günüm uygulamaz diğerine mecbur uygularlardı. Ama ben yine de arayacağım tabiki de mh yi iptal ettiririm filan diyeyim bakalım ne diyecekler.

EKSTRE indirimi bağımsız olmalı bunların tumunden. hesap kesiminde ekstre kesilirken yapılan bir indirim oldugu icin.

ama gene de mh ile gorusmenizi paylasırsanız memnun olurum.

• idefix ten tek çekim alışverişi Paraf pos'undan çeker mi acaba? tecrübesi olan var mı? 50 lira kampanyasından yararlanmak istiyorum da : )
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seeder

quote:

quote:

quote:

Aynı durum bende de olmuş, bence de saçmalık bu, bunlar şimid iki kampanya birleşmiyor diye ilk ekstre indirimini de vermezlerse o gün iptal ettiririm. Keşke 100 lira bir kalan 350 yi ayrı çekseydim o zaman sadece 100 liraya paraf günüm uygulamaz diğerine mecbur uygularlardı. Ama ben yine de arayacağım tabiki de mh yi iptal ettiririm filan diyeyim bakalım ne diyecekler.

EKSTRE indirimi bağımsız olmalı bunların tumunden. hesap kesiminde ekstre kesilirken yapılan bir indirim oldugu icin.

ama gene de mh ile gorusmenizi paylasırsanız memnun olurum.

Sorun yok onun için aramam yapmazlarsa öder iptal ederikeyifleri bilir kart çok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bana markopon dan alış veriş yapan olur mu 440 tl bir ürün parafa %10 veriyor ve altı taksit 400 nakit veririm 44 paraf puan alırsınız altı ayda ödersiniz?????????? olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

Arkdaslar hizlialdan bolerek parafla 100 pesin gerisi taksit yapabilirmiyim ? 50 tl kazanmak icin

hızlıaldan 240tl tutan sepeti bölerek iki farklı parafla tamamladim. ikisine de mesaj geldi indirimle ilgili. ama taksit olayına dikkat etmedim.

• Bende paraf yokta!!!!!!!!
  • Arkadaşlar internet dışında bu kampanyadan yararlanabileceğimiz mağazalar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Arkadaşlar Markafoni'de geçiyor Paraf. Az önce 119 liralık alışveriş yaptım 50 lira indirim mesajı hemen geldi.
    Ayrıca daha önceki kampanyalardan kazandığımız parafpuanlarımızda (internette kulanılamaz denilen) markafonide harcanabiliyor.

bkm de oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Arkadaşlar Markafoni'de geçiyor Paraf. Az önce 119 liralık alışveriş yaptım 50 lira indirim mesajı hemen geldi.

bkm de oluyor mu ?

halkbank bkm ekspres üyesi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

quote:

yokmu bilen

başkan sen bana soorcan böyle mevzuları ya, sayemde paraflı oldun, çok ekmeğini yedin...sen gel bana doğru seni yönelendirim ya...

aldirdin da yardimci olmuyon ki. alcak bisey bulamadim hepsiburadadan aldim bi disk

• İşe bak, hızlıal parayı çekti siparişi oluşturmadı. Bekleyen provizlarda işlem görünüyor, yaş tutuyor ama sms gelmedi. Sizce tekrar sipariş verip iptaliyle mi uğraşayım yoksa akışına bırakıp hiç bir şey yapmayayım mı?
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.