Şimdi Ara

Paradan sildiğimiz 6 sıfırın 1 tanesi geri ekledik (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
10.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
232 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guneyone

bizi çekemeyen dış güçlerde satılan ikinci el araba fiyatı.
    olum birim parayla hayal edemıyorum ben ya bu nasıl olabilir.

1000 liraya bmw ne ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • girip bakabilirsin siteye mobile.de 500 avro bmv, mercedes var.İstanbul'da gece kulübünde bu fiyata viski açıyor adamlar.
  • Dolar 0,95 görecektir. 2020 de inanın Tekrardan Düğünlerde Dolar Saçacağız
  • Kilosu 89 cent

Paradan sildiğimiz 6 sıfırın 1 tanesi geri ekledik

kaynak :http://www.penny.de/angebote/aktuell//liste/Ab-Montag/ (kopyalayıp yapıştırın, forumdan gidince url değişiyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrae Vega -- 17 Temmuz 2018; 12:23:31 >

• Paradan sildiğimiz 6 sıfırın 1 tanesi geri ekledik
  • Ev araba için para falan biriktirmeyin. Biriktirdiğiniz vakit elinizdeki para ile zaten anlamayacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi beğenmiyorsanız gidin ülkeden azınlıksınız zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alan her türlü alıyor iki sıfır da eklensin üç sıfırda. Bu ülke halkın gücünü öğreneceği zamana dek böyle yaşayacağız.
  • Paradan altı sıfır atıldığında en büyük para küpürü 20.000.000 TL idi altı sıfır atılınca 20 YTL oldu oysa yeni parayla birlikte 50(50.000.000 TL), 100(100.000.000 TL) ve 200(200.000.000 TL) YTL de basıldı.
  • Türkiye olarak yabancı ülkelerin pazarından başka bir şey değiliz. Sırf otomotiv ve teknoloji ürünlerine sanki çok zengin bir ülkeymişiz gibi milyarlarca dolar para ödüyoruz, o da krediyle borçlanarak. Vergilerle ederinin iki katına çıkan mala kredi ile bir o kadar daha para ödüyoruz. Bizden adam olmaz.
  • ilkel teknoloji kullanmaya ne de meraklısınız siz
  • pelstina kullanıcısına yanıt
    Yerli üretilen neyi destekliyorsunuz ki vergi düşsün?

Elindeki telefon Türk Malı mı? Hayır değil. (Türkiyenin Türk Malı telefonu mu var canım dersen, Vestel, Kaan, Casper var)(Piyasada apple, samsung, sony, lg, Huawei, Oneplus, xiaomi, nokia, generalmobil vb. Yığınla marka var)

Telefon için ödediğimiz vergi;

%6[TRT] + %25[ÖTV] + %18[KDV]

Araban Türk Malı mı? Tabiki Hayır. (Türkiyenin Herhangibir otomobili yok. Bu yüzden ödediğimiz vergi yükseliyor çünkü yerli üretim(!) devleti senin yaptığın zarardan kurtarmıyor)

Araba için ödediğimiz vergi;

%1[Diğer] + %50-60-110[ÖTV] + %18[KDV]

Türkiyede Gen Otomobil varmış birkaç resmi var, elektrikli 3 model araba çıkarıyor. Elektrikli taşıtlarda tüm vergiler %25i aşmıyor zaten o ayrı konu.

Şuradan Ulaşabilirsiniz:

www.genotomobil.com

Devlet Senin Dış ülke kaynaklı(özellikle teknolojik) harcamalarında zarar ediyor. Devlet Zarar etmesin diye senden zararı karşılıyor. Hoşuna gitmiyorsa gibtirin gidin üstteki arkadaşın yazdığı gibi azınlıksınız zaten.

• İnanmayın herşey 4 dörtlük

• olsun biz hep 50 tllik araba alıyoruz adasdasdas
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal_55

Hocam sen sürekli araba alan adam değil misin hani foruma jetta ile başlayan sonra volvo felan almıştın.Ben seni sürekli araba aldım konularıyla hatırlıyorum.

Bir de dsg li böyle saçma bir mesajın vardı.Al garantisi bitince sat felan yazmıştın.Hatırladım seni.

Bu adam bile sıkıntı var diyorsa var birşeyler sanırım.Sokakta da millet söylenmeye başladı zaten en son insider trading mevzusu da çıktığına göre winter is coming galiba!
    bu tipler para ile konu açan tipler.takılmaya gerek yok. sos olsun diye buradalar.forum iyice mantara bağladı zaten
  • üf kara bak maşallah 90 000 - 37 0000 = 53 000 güzel para diyorlar
  • Cool Storm kullanıcısına yanıt
    Bu espriler artık baydıı bee
  • quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

Bu espriler artık baydıı bee
    ??
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.