Şimdi Ara

Parabola... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
0
Favori
4.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HarDeath Açıklamış
    EredLithui Açıklamış

Bırakın Bu Ayakları

Sonuç Olarak

Zero Her Zaman Kraldı
    Kral Kalacak
  • ARKADAŞLAR PARABOLA'NIN 20 DK'LIK VİDEOSUNU NERDEN İNDİREBİLİRİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

parabola hakkinda hic bi$e bilmedigin belli..parabolanin itemlari 0000000la ayni dersen buna herkes guler..0000000 in itemlari parabola da olsaydi emin ol parabola cok degi$ik bir konumda olurdu..parabola +8 fplerle dragon cikardi...parabolanin uniqeleri 0000000 ile asla kiyaslanamaz..kiyaslanirsa parabola item bakimindan ezilir..ayrica minor combo fdden once ctrl ile yapiliyordu..fd de bu olay kalkinca parabola,0000000 gibi bu ctrl minoru cok ii kullanan adamlar ctrl minorsuz kolayca olmeye ba$ladilar ve charlarini sattilar..parabola $uan ko oynamiyor..lutfen uydurma

katılıyorum bende cypherda oynuyordum.iii bilirim parabolayı adam gercekten iyi oynuyordu.

• bende var da upload edemiyorum
  • konu resmen zenginin malı züürdün agzını yorarmışa döndü (ilkişkiyi anlayan anlar)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mnykdm31

konu resmen zenginin malı züürdün agzını yorarmışa döndü (ilkişkiyi anlayan anlar)

harbi öyle
  • arkadaşım sen :stuner: bilirmisin cyhperda asas onla parabolanın videosu
    parabolanın adı orda Beatıtpunk böle bişi stunerda parabolada pot la çalışıo
    ama :stuner: alıo ama parabola cok iyi bi asas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QezZzap -- 12 Haziran 2007; 17:18:59 >
  • LivenUp die bir aratın youtubede parabolaya ne yapıor bi izleyin bu kadar çok övüyorsunuz madem.
  • Parabola Full PK Movie..

http://rapid-share.com/files/26243003/parabola.wmv.html

arada ki cizgi (-) olmadan

izleyin sonra konu$un..parabola pk acisindan 0000000dan her zmn ustundu..0000000 in adamlari o kadar kolay kesmesinin tek sebebi itemlariydi..adam spikela tekde aldigi ya da masterini yaktigi adamlarin icinde oynuyor..artik ne du$unursunuz bilmiyorm ama o kadar itemlarla o ki$ileri kesip dragon cikaramazsa da oynamasin bu oyunu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harDeath -- 12 Haziran 2007; 17:37:22 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

quote:

elin yabancisini destekleymi$..bi$ey bildigini sanip da bi$ey bilmedigi sonucu ile kar$ila$mak var ortada..0000000i sevdigimi nerden cikardin?sevsem parabola ile olan konuda onu desteklerdim..oturma organinizdan element uydurmayin burda..1 tane ss den yola cikarak kimse hakkinda yorum yapamazsin..varsa Allaha kufur ettigine dair ss koyarsin..derim ki tmm etmi$..ama koymazsan kimse hakkinda da ileri geri konu$amazsin..kimseyi taklit almam kafani yorma..0000000 la daha once bir cok chardan konu$tum..bir kac charda Turk oldugumu soylememe ragmen hic bir $ekilde kotu davranmadi..kotu laf soylemedi..bunlar celi$ki degil midir?varsa Allaha kufur ettiginin sssi koy buraya..!

0000000 'ın ne yaptıgını ben bilirim..We benimle birlikte ne yaptıgını bilen cok kişi war..Allah'ın gevuru zengini gidip para basıp char alıp huzurumu kaçırıyosa arkadaslarıma küfür ediyosa ki Türk olan bi arkadasıma.(Müslümgürsex) bundan rahatsız olurum we 0000000'ın kahraman olarak gosterilmesine goz yumamam.(Siz diyosunuz Müslümgürsex'E küfür etti diye.. )

Adam resimde müslüm e küfür etmiş diyosunuz .Akıl war mantık war adam hiç müslümanlara küfür ettim diye soler mi Allah aşkına Ki : Oyunun %80'inden fazlası türk ise.Müslüman'lara ettigi küfür ü clandan olan arkadasım müslümgürsex'in üzerine yıktı .

Oturma Organımdan uydurmuyorum , Ares de oynadıgımdan dolayı biliyorum.

bende nerdeyse 2-2.5 senedir areste oynuorm kafani yorma..muslumgursexe 0000000 dan ba$ka bir cok ki$i de kufur etti bunu bilen bilir..muslumgursex dedigin adam ii biri olsa o kadar ki$i kufur etmezdi..0000000 in itemlarini para ile aldigina dair bir kanitin var mi?varsa koy..Allaha da kufur etmi$ dedin ama ss yok..bu bana gore element uydurmaktir..sana gore nedir bilemem..

muslumgursex çok iyi bi adam ve ii bi plateyerdir

• quote:

Orjinalden alıntı: jamesbond__007

Bu arkadaş minorcombo ustasıdır. 0000000 program kullanmasa

0000000'a minorcombo yu Parabola öğretti diyeceğim.

0000000'ı hiç sevmem ama o program falan kullanmıyo iftira atmak kime olursa olsun kötü birşeydir
  • şefim onlar da bitti yaff alkoc war beterr war kunt war peh peh peh...
  • 0000000 iyi diyenlerin çoğu
    daha parabola'nın ne olduğunu bu topic'de duymuşlar..
  • Yahu ne 0000000'ı arkadaşlar ? Adamın tum videolarını izledim

Tamam 10 kişinin arasına dalıyorda bakın bakalım daldıgı adamlara..

Iron set dual rol, +8 chitin set, +8 dual shard, eme, re. ile fp li ezik horn crossbow lu adamları kesiyor.

Mage lere tek atıyor tabi atar ke doneminde mage lerin %98 i paper di. ve takı felan da yoktu piyasada.

Bırakın artık bunları fd geldikten sonra cıktı herkesin foyası ortaya.

Şimdi dalsın bakalım en azından +7 shell seti +7 dual shardı olan asasların arasına bakalım ne oluyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRock -- 13 Haziran 2007; 2:31:13 >
  • arkdşlar hepinizin yorumlarını sıkılmadan okudum ayrıca o şirinler olayını arkds yazmasa anlamıcaktm :D cok ince bi espri :D

benim fikrim 4ever PARABOLA
    bende cyperda oynuyorm ... :D dikkat ederim alltan gecen yazılara :)
  • allan ibne gewurları icin tartısmayın taam en ii combo bende war 59 lwl ardream kralı ^^

• pardon bu forumda sansür oldunu bilmiodm mod sorry bi daha olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Errorİt

0000000 iyi diyenlerin çoğu
    daha parabola'nın ne olduğunu bu topic'de duymuşlar..

+1
  • Videoyu İzledim 20 Dk Hiç Sıkılmadan Gerçekten Keyif Aldım Bence Herkez İndirsin 100mb Ama Değer Bence...

Selametle
  • Bazı arkadaslarımız demis hani adamda fp+8 set vardı inventorysinde shellerle uniq takılarla dolasıo demis...forumda okuduysan adamda hep dragon var.. oyunda ilk baslarında adamda fp+8 set md+8 shard +7 vardı. bitirdiginde dual +8 shard daha yeni olmustur demis.. burdan adamda hic uniq item saglam item olmadıgı soylemedik.. ayrıca bencede Parabola daha saglam .. ilk kez duydum ve butun mesajları okudum videosuu izledim zeronun kileri zaten biliorm.. arkadaslarıma katılıorm zero aralardan ezikleri seciyor. parabola ise sonra dan gelen adamları kesio warrior olsada asas olsada adam herseyi bilio.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImperioN -- 13 Haziran 2007; 4:37:42 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.