Şimdi Ara

Para verip oynanmaya deger mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 10 level karakter yaptım trial dayım suan.Oyunda ki kitle nasıl? ben level kasarken in cin top oynuyordu acıkcasıpara verip devam etmeyi dusunuyorum deger mi?

• T3 de gayet yerinde öğleden sonra adam bulursun.Karak Norn da ama Order larda herkes healer olduğu için sadece ap ni harcıyosun.Tabi bu herzaman böyle değil ama değer yani 1 ay daha devam et derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vellastus

Beyler 10 level karakter yaptım trial dayım suan.Oyunda ki kitle nasıl? ben level kasarken in cin top oynuyordu acıkcasıpara verip devam etmeyi dusunuyorum deger mi?

hocam trial indirdim bende fakat bir türlü bağlanmıyor serverlara , handshaking.. yazısından sonda disconnect oluyorum , rica etsem oyunu açtığında karakter ekranındaki version ve build kaç olduğunu söyleyebililrmisin ?
  • t4 e gectikten sonra pvp sorununuz kalmaz pvp ye doyarsınız bir bucuk sene oynadım oyunu 1 yıldır oynamıyorum. 83 rr full sovereign setli ve 90 itemler icin madalyalı witch elfim bulunmakta KARAK NORN serverında. 5bin e yakında altınım var. İsteyen bana ulaşabilir uygun fiyata bırakacam. 100rr patchi ve 15gün bedavası da mevcut hesabın
  • Eskisi kadar kalabalık değil ama hala büyük bir kitle var
  • Zaman kaybı, hele hele Age Of Conan gibi free bir oyun varken (Rage PVP serveri)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaspo

Zaman kaybı, hele hele Age Of Conan gibi free bir oyun varken (Rage PVP serveri)

1 ay gecikmeli olucak ama ömründe kaç gün war oynadın? Tam 2,5 sene boyunca conan oynadım,2,5 ay oynadığım warin keyfini veremedi bana. Her foruma giripte yeni ergen gibi reklam yapmazsan forumdaki birçok kisi sevinir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :) hoş geldin...

1 Ay önceki mesaja cevap yazmasan rahat edemezdin sanırım, ergen çocuk...
  • beyler bosverınde o olayı bahsettıgınz 2 oyunuda oynadım ıkısıde ayrı ayrı guzel ama pvp olarak war cok eglencelı be abı
  • Warhammer Online'nin pvp sistemi Wraht of Heroes ile aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaspo

:) hoş geldin...

1 Ay önceki mesaja cevap yazmasan rahat edemezdin sanırım, ergen çocuk...

Senin gibilerini birilerinin durdurması lazım. Yanliz wow bölümünde görmedim böyle bir konunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 1 Haziran 2012; 11:55:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.