Şimdi Ara

PAPARA CASHBACK SİSTEMİ(Eczanede 50ye 25anında iade) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
53
Favori
79.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

Netflix de papara kart hata veriyor. Siz denediniz mi?
    Bende vermiyor hocam. Netflix'e kart eklemek için eğer aboneliğizin yenileceğini veya yeni abonelik alma durumunuz yoksa hesapta 1 TL bulunmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hun Göktürk Uygur -- 7 Nisan 2020; 23:42:14 >
  • Arkadaşlar bana kart geldikten 1 saat sonra şifreniz budur diye sms geldi. Ben o mesaj gelmeden şifreyi uygulama içerisinde değişmiştim. Bir sikinti olurmu pos makinasından dene diyorsunuzda artık birçok market temasız geçiyor direk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cabral fiyat

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    hocam ben de sizin gibi sms gelmeden evel değiştirdim şifreyi, telefonu uçak moduna almıştım eve geldiğimde, ben de kart ı aktive et kısmından aktive edip yine o kısımdan şifremi değiştirmiştim, bugün öğleden sonra çarşıya çıktım, önce denizbank atm sinde deneyeyim bakayım deyip, denedim, telefona gelen sms deki şifreyi girdim kabul etti. sonra menüler arsında gezindim atm de, meraktan. sonra 100 metre sonra, içimden dedim ki, dur da bir de kuveyt in atm ye takayım bakayım dedim, kuveyt in atm ye taktım, ama bu sefer, papara uyglamasının içinden aldığım şifreyi girdim, kabul etti. sıkıntı çıkmadı, yani, sonra kartı çıkarttım, tekrar takıp, sms le gelen şifreyi girdim yanlış dedi, yani dolayısıyla şifrelerin sağlamasını yaptım, mantıken de aynı düşündüğüm gibi. bu sayede temassız da açılmıştır muhtemelen henüz kullanmadım. bu paragrag merak eden arkadaşlar için de yardımcı olucaktır diye düşünüyorum.

• ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Yani sikinti olmaz dogrumudur hocam ben telefonu sifirladigim icin o sifreyi hatirlamiyorum direk degistirdim.

• 32 lira harcadım eczaneden 16sı yattı.

• Bugünde iademiz yattı çok şükür.

PAPARA CASHBACK SİSTEMİ(Eczanede 50ye 25anında iade)

• Geçen gün papara black card'ım geldi, siteden aktifleştirip şifremi belirleyip için para attım eczaneye gittim. Ama banka ödemeye onay vermedi, hem temaslı hem temassız denedik. aynı sorunu yaşayan var mı? eczaneye gitmeden önce internetten bi alışveriş yaptım sorun olmamıştı.
  • Eczane derken Lens alımı geçerli olur mu? Lensci gibi internet siteleri var, lens deneyip iade alabilen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Eczane derken Lens alımı geçerli olur mu? Lensci gibi internet siteleri var, lens deneyip iade alabilen oldu mu?
    internet sitesinde geçmez.
  • Eczane her ay %50 nasıl belirleniyor? Takvime göre mi alışveriş tarihine göre mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cngzsnl57

Eczane her ay %50 nasıl belirleniyor? Takvime göre mi alışveriş tarihine göre mi?
    Takvime göre

• online sağlık eczane geçen hangi siteler var acaba
  • Eczane için her ay 50 tl ye 25 tl iade alabiliyoruz doğru mudur? Kampanyanın son tarihi var mı ?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Dogrudur. Korona bitene kadar devam edicek yaziyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turkuaz50 kullanıcısına yanıt
    yok
  • Bu cashback sistemi spotify netflix gibi yerlerden geri ödeme almak papara kart olması şart mı sadece papara hesabı olsa yeterli olur ? Çok bilgi sahibi değilim kusura bakmayın

• SantiagoMunez25 kullanıcısına yanıt
    Papara hesabinizdan sanal kart olusturun, odemeyi bu kart bilgilerini girerek yapin iade alirsiniz, kart Almaniza gerek yok

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.