Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben anlamıyorum cidden, para alsa laf ediliyor almasa laf ediliyor ne yapsın bu adamlar? Kişisel bilgilerini alacak tabii ki paranı emanet ediyorsun. Kayıt dışı bi yer değil sonuçta. Benim gözümde online bankacılıktan farkı yok. Enpara gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cream cheese kullanıcısına yanıt
    senin nasıl onaylama hakkın varsa, benim de eleştirme hakkım var. tamam mıyız? tamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    yani sonuçta alacak tabi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendilerini çok zeki zanneden bazı arkadaşlar yine bedava mal falan saçmalamışlar. Paparanın yaptığı pazarlama harcaması. Elbette babasının hayrına yapmıyor kampanyaları. Bu kampanyalar sayesinde adını duyurup müsteri topluyor. Şu uygulamayı yapmayan kaç firma vardır? Ha bu strateji uzun vadede meyvesini vermeyip patlayadabilir bunu market gösterecek. Ama sanki rotschildın ortağı olduğu firma gibi lanse etmek bedava peynir falan demek cidden mantıksız..

• xsades X kullanıcısına yanıt
    bu kadar detaylı strateji açıklaması yaptığına göre, firma sahibi misin, ortağı mı? nasıl bu kadar kendinden emin şeyler karalayıp, bir de insanlara hakaret edebilecek kadar kendinizi dev aynasında görebiliyorsunuz? bu kadar egoyu nerede şişirdiniz? cevap yazma, gereksiz şeyleri okumyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karti sinema da kullanirim diye almistim dijital oyun aliminda kullandim 10tl 10 tl dir guzel. 10tl sini vermeseydide oyunu almazdim o da ayri nokta ama olsun yinede memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzelÜyelik

karti sinema da kullanirim diye almistim dijital oyun aliminda kullandim 10tl 10 tl dir guzel. 10tl sini vermeseydide oyunu almazdim o da ayri nokta ama olsun yinede memnunum
    10 TL olayı nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

10 TL olayı nedir hocam?

Alıntıları Göster
    bu hocam
    • Kampanya 08.10.2019 00:00:00- 30.11.2019 23:59:59 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kampanya Spotify, Google Play, App Store, Steam, Playstation Network platformlarından yapılacak harcamaları kapsamaktadır.
    • Ödül dağıtımı Aralık ayının ikinci haftası içinde hesaplara otomatik yatırılacaktır.
    • Bir ay içinde maksimum 10TL ödül kazanılabilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzelÜyelik

bu hocam
    • Kampanya 08.10.2019 00:00:00- 30.11.2019 23:59:59 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kampanya Spotify, Google Play, App Store, Steam, Playstation Network platformlarından yapılacak harcamaları kapsamaktadır.
    • Ödül dağıtımı Aralık ayının ikinci haftası içinde hesaplara otomatik yatırılacaktır.
    • Bir ay içinde maksimum 10TL ödül kazanılabilecektir.

Alıntıları Göster
    Yani Steam'den 10 TL'lik harcama yapılsa 10 TL geliyor doğru mu anladım hocam?
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    hayir hocam yarısını alabilirsin yani 5tl. 20 ve daha üstü kac harcarsan harca max. 10tl alabilirsin

• internetten kart istemiştim basılıp kargoya verilmiş, aynıgunteslim diye bir firma ile yolluyorlar. teslim tarihi 13 kasım ama
  • Benim kartı da kargoya vermişler agt diye ilginç bir firma, ekşide yorumları okudum gelen sovmus giden sovmus megersem aktif ileti denen lânet firmanın alt kolu imiş.

Artık bir ara getirirler kartı, sinema ve restoran kampanyası iş görür

• benim de kartı vermişler agt (aynı gün teslimat) denilen firmaya. umarım beklediğim filmler gösterimden kalkmadan getirirler
  • kartımı bugün teslim ettiler bende de 13 kasım görünüyordu

enparada da ürün biziz fon sağlamış oluyoruz ama sonuçta karşılık yarar biz de yararlınıyoruz

• Puppey kullanıcısına yanıt
    Papara da karşılıklı yarar. Harcamadan komisyon alır. Paranı orda tutarsın onu işletir. Çekersin 1 tl ücret alır vs

• papara dan yemeksepeti cüzdana para yatırmak istediğimde ''Bankanızdan onay alınamadı''hatası alıyorum bu hatayı başka alan oldu mu
    bunu nasıl düzeltebilirim?
  • zamir84 kullanıcısına yanıt
    yemeksepeti cüzdan sayfasında "kredi kartı bilgileri" yazıyordu sanırım, ben kredi kartı dışında kartlarla olacağını düşünmediğim için hiç denemedim, sorun bu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 7 Kasım 2019; 2:4:5 >
  • alicans35 kullanıcısına yanıt
    Kurye(kargo) ücreti var mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ---DaNGeR---

Kurye(kargo) ücreti var mı hocam?
    ücretsiz kurye
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.