Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b0Ni

internetten kart istemiştim basılıp kargoya verilmiş, aynıgunteslim diye bir firma ile yolluyorlar. teslim tarihi 13 kasım ama
    geldi bugün
  • Kart geldi fakat bunda da temassız ödeme varmış. Uygulamadan baktım kapatma özelliği de yok. Sevmiyorum böyle saçma özelliği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bilet gişesi ve online kanaldan dediğine göre gişede menü ile bilet aldığımızda örneğin 50 tl tutarsa,25 tl iade mi olur ? Çok uuzn zamandır sinemaya gitmedim.. Son dönemdeki bilet mısır kavfçgsdıbı da tv den takip ettiğimce biliyorum.. Bilet ücreti ve mısırlı vs menülü bilet satışı devam ediyorsa sorumun cevabı açık zaten :) Eğer bilet ile menülüler ayrı ise olmaz tabii..

• kartı teknosa dan aldım ve mobil uygulamadan ekledim 5 tl iade etti. ancak hesap onaysız hesap harcama ve ödül yüklemelerde sıkıntı olur mu ?
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Hocam
    Temazsız ödemenin nesi saçma? Bence gayet güzel bir teknoloji müşteri içinde kasiyer içinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen hafta cumartesi başvuru yaptım bugün kart elime ulaştı sinema ve diğer digital servislerde iade alsam fena değildir

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetturan123

Hocam
    Temazsız ödemenin nesi saçma? Bence gayet güzel bir teknoloji müşteri içinde kasiyer içinde
    Güzel bir teknoloji fakat ben sevmiyorum. Kartla ilgili ödemelerde kontrolün benim elimde olmasını istiyorum. Geçtiğimiz günlerde de haberlere konu olmuştu temassız pos cihazı ile kalabalıkta insanların cüzdanlarından para çekilme hadiseleri. Oyüzden bu özellik olsun olmasın demem ama en azından kapatma özelliği olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • can33tokat C kullanıcısına yanıt
    Benimki de onaysiz, bu sekilde harcama yaptim sikinti olmadi. İadelerin de gelmesi lazim kampanya sartlarinda yazmiyor onayli olmasi gerekiyor diye.

Onayli hesaplarin limiti daha yuksek oluyor anladigim kadariyla, baska bir fark yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun zamandır kullanıyorum çok memnunum

• Sinemayı yeni kullandık. Restoranı da bugün kullanacağım bakalım iadeler gelecek mi?

• Sinema indirim olayı biletini al.com da gecerli midir ? Kullanan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Sinemayı yeni kullandık. Restoranı da bugün kullanacağım bakalım iadeler gelecek mi?
    Online mı aldınız bileti gişeden mi hocam? Buraya yazarsanız sonucu seviniriz.
  • 1-Bireysel Hesap Aşırı/Ticari Kullanım Ücreti %3,40 Aynı ay içinde 5 farklı Papara kullanıcısından toplam 5.000 TL’nin üzerinde ödeme alınması halinde 6. işlemden itibaren alıcının elektronik para hesabından tahsil edilir.

2-Banka Havalesi ile Para Çekme 1 TL. Vergiler dahil.

Tam ücretsiz değil. Ayrıca 1. Madde ile ilgili mail attım beni aradılar. Demek istedikleri şuymuş. 5000'e kadar istediğiniz kadar kullanıcıdan para alabilirsiniz. Ama 5000'i aşarsa size gelen paralar ve 5000'i gönderen kullanıcı sayısı 5'ten fazla olursa sonraki her işlem ücretliymiş. Eğer değişmezse sistem ve bu limit 10-15 bin olursa daha iyi olur.
  • Sinema kampanyası için papara ya başvurdum ve kart talebinde bulundum

Ama karta para havale edebilecek bankalar da heseabım yok.

Onun yerine faklı bir bankanın sanal kartımı tanımladım.

Alış veriş yapınca hesapta para olmadığı için sanal karttan mı çeker?

Sinema kampanyasında para iadei olur mu olursa sanal kartıma mı papara hesabına ni iade olur?
  • kk_32 K kullanıcısına yanıt
    Paparaya anlaşmalı bankaların atmlerinden kartsız para yükleniyor. Karttan çekim yapılabilmesi için internet alışverişi yapman lazım yoksa karttan çekim yapmaz. Ayrıca komisyon da alabilirler. Sitelerinde yazmayan bu bilgiyi 2 gün önce paparaya sordum.

• avşar sinemaları ya da biletinial.com da geçerli mi? iade alan arkadaşlar var mı?
  • 9 kasımda online Cinemaximum dan bilet ve aynı zamanda restorant alışverişi yaptım. İadeler ne zaman yapılır. Yoksa yanlış birşeymi yaptım

• işlem yapıp iade alabilen yok mu gençler?
  • gelmemiş henüz

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.