Şimdi Ara

Papara Card [ANA KONU] - Kampanyalar (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tanercemil Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.929
Cevap
455
Favori
816.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • shutterbug kullanıcısına yanıt

Aylardır fiziksel kartı kullanmadım, sadece dijital üyelikler için kullanıyorum. Onlarda biterse ömrünü dolduran kartların arasında yerini alacak.

• Amex sadece sağladıüı sigortalardan dolayı bile tercih sebebi. Müthiş bir ürün.

• Bari mastercard world elite olsaydı ama o bile yok. Bu şekilde kartın hiçbir özelliği olmadığı için bir prestij sağlamaz. En azından yıllık birkaç yüz bin TL harcama şartı konulsa birde bu kart sahiplerine özel konsiyerj hizmeti filan verilse yine kullanmayı düşünen olabilirdi ama bu şartlarda hiç albenisi yok

• Hazır Disney+ da çıkmışken bir an önce %50 Cashback kampanyası gelmesi lazım.  

• Bu aralar banka hesabından papara hesabına havale/eft para transferi yaparken işlemi uzun süren parası transfer olmayan var mı? Mh yi aradım para yatırma ve çekme işlemlerinde teknik bir sorun olduğunu sorun çözüldüğünde para transfer işlem adımlarınız doğruysa paranız papara hesabınıza geçecektir diyor da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mucittesla -- 20 Haziran 2022; 23:51:55 >
  • Mucittesla kullanıcısına yanıt
    Her gün yapıyorum en az 5 en fazla 15 dakika içinde Papara hesabıma yansıyor. Bir sorunla karşılaşmadım.
  • Eskiden kampanyalarda öncü olurlardı ama artık gereksiz işlerde öncüler.

Gün aşırı güncelleme geliyor. 75 TL'ye Batman Kart satacaklarmış.

Kartın üzerinde ne resmi var çok önemli ya?!

Yeni kampanya duyuralım, hareket katalım diye düşünen biri yok galiba.

• shutterbug kullanıcısına yanıt
    Rakipleri artıyorda ondan, müşteri çekebilmek için her yolu deniyorlar.

• Turkcell Dijital Banka kuruyor.
    • İş Bankası ve Akbank yeni jenerasyona yönelik dijital bankacılık uygulamaları kuruyor.
    • Garanti BBVA kripto varlık danışmanı arıyor, uygulama üzerinden kripto alım/satım işine girebilirler.
    vb.

Papara'nın bunlarla sadece cashback vererek mücadele etmesi çok zor, yeni girişimlerde bulunmadığı ve daimi müşteri kazanamadığı sürece olduğu yerde sayar. O yüzden sürekli yenileniyor imajı çiziyorlar.

Türkiye'de finans dünyası çok çeşitli ve hepsi durmadan gelişip, yenileniyor. İnsanlar sürekli ordan oraya geçip duruyor. Yakın gelecekte Papara tarihe bile gömülebilir, demişti dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 28 Haziran 2022; 11:35:11 >
  • Takip
  • Sürekli irtifa kaybediyor papara
  • Kullanmaya çalıştığınız ödeme yöntemi ile ilgili bir sorun var.

Yeterli bakiye var ama ödemiyor ilkkez işlem yapıyorum papara ile

• halilcc kullanıcısına yanıt
    Belirlediğiniz aylık limit dolmuş olabilir, kartınız internet alışverişlerine kapalı olabilir.
  • BerkantEser kullanıcısına yanıt

Limit yok zaten kart ile daha önce işlem yapmadım, müşteri hizmetleri kart limiti yetersizdir, yurt dışı işleme kapalıdır yada işlem yapmak istediğiniz tutarın 2 katı kadar bakiye yoktur diyor. Çok fazla deneme yaptığım için hesap 24 saat askıya alınmış 58 TL ödeme için 60 TL yükledim işlem onaylanmadı . Ne alaka ise tutarın 2 katı hesapta olmalısınız diyor Netflix. Ayrıca papara sanal kartta yurt içi yada dışı işleme kapat seçeneği zaten yok ki

• Zaris kullanıcısına yanıt

Amexin yanından bile geçemez.

• Herhangi bir bankaya para transferi yapamayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.