Şimdi Ara

Panini Fifa World Cup 2014 Sticker Albüm Fan Club

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
981
Cevap
37
Favori
46.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar her iki senede bir büyük turnuvalar için çıkan Panini çıkartma albümlerinden bir yenisi daha 27 Mart'ta satışa sunulacak. Türkiye'de ise Nisan ayından itibaren dağıtım başlatılacakmış. 2008-2010-2012 yıllarında forumda takas için konu açılmıştı. Bu sene de ben başlatayım dedim. Albümü edindikten hemen sonra fazlalarımı eksiklerimi paylaşmaya başlarım. İlginenlere duyurulur.

• Nerelerde satılıyor ?
  • Küçükken ben de biriktiriyordum. Otobüste giderken Roberto Baggio'nun çıkartmasını yapıştırdığımı hatırlıyorum.
  • hangi gazete verecek
  • Gazete bayilerinde ve seçkin kırtasiye/kitap evlerinde bulunabilir. Bu sene gazete ücretsiz olarak dağıtılmayacakmış Panini Tr'den aldım bu bilgiyi.
  • Yurtdışında çıkmış sanırım. Türkiye'ye kesin geliş tarihini bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dağıtım 15 Nisan gibi olacak demişlerdi, paket fiyatı 1 tl. Twitter'da Panini Türkiye hesabı epey yardımcı oluyor, albüm piyasaya çıktığında burada da takas olayları olursa iyi olur. Euro 2012'de epey bi yardım olmuştu takas olaylarının.
  • paniniturkiye.com.tr/dkcikartma/ ücretsiz gönderiyorlarmış deneyen var mı
  • Kardesim euro 2008 kasiyordu , ne yalan soyliyim daha cok ben kasiyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifad

paniniturkiye.com.tr/dkcikartma/ ücretsiz gönderiyorlarmış deneyen var mı

doldurdum bakalım gelir inşallah en son 2006 world cup stickerlerını hatırlıyorum 8 sene aradan sonra

• Gençler ve hala genç olanlar Fransa 98'den beri biriktiriyordum annem atıyordu.Bu sene buradan devam edelim takas işini de buradan halledebiliriz.
  • hocam nereden temin edebilirim ?
  • Daha henüz piyasaya çıkmadı. Önümüzdeki hafta piyasaya dağıtılacak diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

doldurdum bakalım gelir inşallah en son 2006 world cup stickerlerını hatırlıyorum 8 sene aradan sonra

kanki bir haber var mı? Bende doldurdum bakalım gelecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 11 Nisan 2014; 18:22:45 >
  • Bende doldurdum bakayım gelicekmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

kanki bir haber var mı? Bende doldurdum bakalım gelecek mi

Yok be dostum daha gelmedi bekliyorum öyle heyecanlı heyecanlı

• bugün büfeye gittim sordum, futbolcu kartlarını gösterdi çıkartmalar gelmedi mi daha?
  • Arkadaşlar, albüm ve çıkartmaların en geç çarşamba günü dağıtılacağını söylediler, 3-4 gün daha var yani. Paket fiyatı 1 tl olacak. Albüm fiyatını bilmiyorum ama haftaya bugüne dek herhalde her yerde görebilirsiniz.
  • Bu formu doldurunca ne olacak?Albümü ve çıkarmaları nette veya Ankara'da nerde bulabilirim aklıma çocukluk anılarım geldi saklayamadım o kadar uğraştığım albümleri bir tane elimde bulunsun nostalji olurÜcretsiz diyor ama doldurduk bakalım.Eskilerdeki gibi tamamlayana hediyeler oluyor mu gene?

Edit:Az araştırdım da bu hafta daha yeni geçmiş ellerine formu dolduran herkese yollayacaklarını söylüyorlar bakalım hayırlısı.Bu sabah dağıtılmaya başlanmış.Ayrıca bitirene hediye yok ama çıkartma kaplarını atmayıp 25 tane yollayanlara çekilişle ps vita ve psp vereceklermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 17 Nisan 2014; 21:25:59 >
  • Bende burdayim her dunya kupasi biriktiriyorum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.