Şimdi Ara

Panini Fifa Euro 2016 Sticker Albüm Fan Club

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
34
Favori
20.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar donanım haber forum sayesinde geçtiğimiz 3 koleksiyonu tamamlamıştım. Euro 2016 Albümü de resmi olarak 15.03.2016 tarihinde satışa çıkmış. Türkiye'ye de yine nisan ortasına doğru gelir diye tahmin ediyorum. Bu başlık altında yine birlikte takas yaparak albümlerimizi tamamlarız.

linkte albümü merak edenler için bir video var:
    https://www.youtube.com/watch?v=P2BedFmBDY0&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsalihemre -- 29 Nisan 2016; 10:20:09 >

• euronun 2 yılda artmasıyla artık 1 tlden 2 tlye çıkmıştır yayında yapımda emeği geçen herkesin 12 yıldan beri biriktirdiğim albümleri artık sonlandıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: g@riban

euronun 2 yılda artmasıyla artık 1 tlden 2 tlye çıkmıştır yayında yapımda emeği geçen herkesin 12 yıldan beri biriktirdiğim albümleri artık sonlandıracağım
    Daha önce süper lig vardı bitane de euro 2008 veya WC 2012 vardı hatırlayamadım şimdi. 1 tane vardı ama

Nerede satılır bunlar, takası nasıl yaparız ?
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82A2851B0

Daha önce süper lig vardı bitane de euro 2008 veya WC 2012 vardı hatırlayamadım şimdi. 1 tane vardı ama

Nerede satılır bunlar, takası nasıl yaparız ?

Alıntıları Göster
    takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zibidi Gonzales

takip
    her ŞL ve WC dönemi eve geliyor ücretsiz üşenmiyorlar hiç gönderiyorlar
  • ben almanyadan alıcamda TRden alıcağım stickerlarda uyumlu olur hehalde albümüme herhalde?
  • Tam olarak cıkıs tarıhıyle ılgılı bı bılgısı olan var mıdır acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gubbio23 -- 27 Mart 2016; 23:47:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gubbio23

Tam olarak cıkıs tarıhıyle ılgılı bı bılgısı olan var mıdır acaba ?
    panini tr ile iletişime geçtim nisan ortasında gelecekmiş Türkiye'ye. Seçkin kitapevleri ve gazete bayilerinde çıkartma ve albümleri bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsalihemre

panini tr ile iletişime geçtim nisan ortasında gelecekmiş Türkiye'ye. Seçkin kitapevleri ve gazete bayilerinde çıkartma ve albümleri bulabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Stickerlara zam getirdiler ondan sonra biriktirmeyi bıraktım.Hatırlıyorum Euro 2012 de 50 kuruş mu neydi 5 tanesi.

• tsalihemre T kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için sağol reyis ben Almanyada 50 paket 250 sticker + Albümü kargo dahil 130 tlye buldum , TR de pahalı olursa oradan alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

bilgilendirme için sağol reyis ben Almanyada 50 paket 250 sticker + Albümü kargo dahil 130 tlye buldum , TR de pahalı olursa oradan alıcam.
    beyler merhaba, dünya kupasında bunlardan aldım dnr dan. eve gittim daha bitişik olanları ayırdım daha yapıştırma falan yok, bende bi alerhi yaptı bu nalet şeyler. yaz günü her yerim kızardı her yerim yandı. doktora gittim karı bana 5-6 iğne yazdı, ben de yoğa** dedim. bi daha dokunmadım paniniye. acaba alerji buna mıydı yoksa o gün yediğim içtiğiim başka şeyden mi yoksa hiç alakası yokmuydu neydi başına gelen var mı
  • kokkoreç kullanıcısına yanıt
    yok be hocaaam yaz günü yediğin içtiğin bişey dokunmuştur havalarda sıcak zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyDestroyeD -- 29 Mart 2016; 11:52:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

yok be hocaaam yaz günü yediğin içtiğin bişey dokunmuştur havalarda sıcak zaten
    bu albumun bir de sert kapaklı olanı var. onu bulabileceğimiz bir yer var mı acaba?
    2014 dunya kupası zamanı arkadasım almanyadan sert kapaklı getirmisti, tam koleksiyonluk. diger album cabuk dagılıyo
  • paketi 2014den beri %100 zamla 2 tl oldu emeği geçen herkesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: g@riban

paketi 2014den beri %100 zamla 2 tl oldu emeği geçen herkesin
    Gelse de başlasak.
  • Euro 2016 sticker album ciktimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolyetmisbir

Euro 2016 sticker album ciktimi
    Dün baktığımda yoktu.Adrenaline XL kartları vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Claw

Dün baktığımda yoktu.Adrenaline XL kartları vardı.

Alıntıları Göster
    euro 2016 stıcker album ne zaman cıkıcak arkadaslar kesın bılgısı olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wass45

euro 2016 stıcker album ne zaman cıkıcak arkadaslar kesın bılgısı olan var mı ?

Alıntıları Göster
    Öncelikle "Reserved" diyelim..

4 sene önce olduğu gibi yine ve yeniden buradan haberleşmek çok güzel olacak..

Selamlar!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.